Zhoršení pleti po porodu. Poraďte dobrou kosmetiku

misapetrik
18. led 2012

Ahoj
Chtela jsem se Vas zeptat, jestli mate take nekdo zkusenosti se zmenou pleti po porodu. prijde mi, ze mam plet obecne horsi (jiz mam 6 mesicu po porodu) docela mi cervena a take mam jeden, dva uhry. Kdyz jsem se napila alkolholu, (kojim, ale vecer jsem si dala vinecko) zcervenani se jeste zhorsilo. Mate prosim nekdo zkusenost s nejakou dobrou kosmetikou za dobrou cenu? Dekuji Vam

sasca
8. únor 2012

ahoj..doporučuji Mary Kay.. 😉

1983hr
9. únor 2012

@sasca Ahoj a nevíš jestli se dají od Mary Kay sehnat vzorky?

mirun
10. únor 2012

@1983hr Po porodu jsem měla rozblázněné hormony a začlo se mi dělat akné, šla jsem na kosmetiku a kosmetička mi poradila mýt si obličej mátovým čajem. Začla jsem ho používat a mám pokoj 😀 .

mirun
10. únor 2012

@1983hr omlouvám se, poslala jsem to na špatnou adresu ...... 😅

sasca
11. únor 2012

@1983hr záleží co bys chtěla nějaké se dají objednat ale musí to udělat TVÁ KOSMETICKÁ PORADKYNĚ, ale ono se pracuje tak že K tobě přijde domů a udělá ti doma hodinku krásy🙂 a vyzkouší co ti bude sedět podle typu pleti,je to fajn..můžeš si to pak objednat u ní a když by to nesedělo nějak po čase dá se to vyměnit nebo vrátit..nic neryskuješ.Pak si to objednáváš jak ti to dochází a věř mi vydrží to až 8 měsíců,když to používáš pravidelně.Je to fajn máš tam i přímo kosmetiku na akné,na vrásky, na ruce i parfémy..a hlavně dárečky která žena je ráda nedostává že?🙂

sasca
11. únor 2012

@mirun mátový čaj..taky dobrý to jsem používala a krásně osypala,má pleť je hold náročnější 😀 každá jsme originál..ale byla to levná kosmetika.. 😉

1983hr
11. únor 2012

@sasca Aha,no já žádnou poradkyni ve svem okolí neznaš?To je neco na principu avonu?Vim že kdysi sem četla ze se u nich mužu reg.a čerpat výhody.Jak to je?

sasca
11. únor 2012

zkus si najet na Mary Kay cz..a podívej se určo tam jsou..bohužel jsi z ruky.. 😉 znám jen brňandy..a své okolí..ještě se zkusím poptat..ano když se zaregistruješ můžeš mít kosmetiku se slevou..Ale nemůžeš tuto kosmetiku srovnávat s Avonem,na to jsme citlivé..Mary Kay je o hodně kvalitnější..ale kdybys mi tvou pleť trochu popsala snad bych ti dokázala pomoci..nebo nějakou fotečku..a kosmetiku ti poslat..i to by šlo.. 😉 záleží na tobě a zaregistrovat bych tě mohla taky..

pariiisss
7. lis 2012

@1983hr

Dobrý den,
odkus jste? mohla bych Vám vzorečky dát (dle Vaší pleti).

korticka
21. srp 2013

Ahoj holky...měl by někdo z Ostravy zájem o Mary Kay...vzorky, zkoušení kosmetiky líčení a prodej. Sháním někoho kdo se podělí se mnou o část objednávky (cca jednou za půl roku aspoň). Pište mi do zpráv díky.. 😉

korticka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz