Zhušťování řas kapkami Lumigan. Máte zkušenost?

svetruska
22. kvě 2009

ahojky holky,
nemáte některá zkušenost s tímto zahušťováním řas?měly by to být kapičky po kterých řasy houstnou a sílí, také jsem slyšela o produktu Talika že i ten má tento účinek ...já mám své řasy slabé a krátké, kraťoučké takže bych uvítala jakékoliv reference 😉

jakoubka
22. kvě 2009

ahoj.já mám to od Taliky a výsledky vcelku uspokojivé 😉

svetruska
autor
22. kvě 2009

jéééé to je super a prosim te cetla jsem ze je gel a nebo krem tak co pouzivat ty honem povez 😀

jakoubka
22. kvě 2009

Vypadá to jako mini balení bezbarvé řasenky 😉 🙂
Nepoůžívám to pořád,jsem lajdák 😀

svetruska
autor
22. kvě 2009

aha, ja bych byla asi moc pilna protoze opravdu rasy nemam je to nestesti delam si linky aby to alespn nejak vypadalo..jestli amama 7 ras tak je to hodne ☹
a kde se to da koupit a koik to stoji prosim?

jakoubka
22. kvě 2009

Já právě,mám řasy husté,dá se říct,že paní prodavačka pěla na to chválu,tak já šup do košíku 😀
Koupila jsem v parfumérce Douglas 🙂 Cenu už fakt nevím,ale myslím,že okolo 800kč 😒 😉

svetruska
autor
22. kvě 2009

jj tak nejak myslim ze by to melo stat ta ja se tam hned dneska vrhnu at u mam co nejdrive taky cim mrkat 😀

jakoubka
22. kvě 2009

tu to je,jen s tou cenou jsem se sekla,ale vím ,že to stálo víc než tady na odkaze http://www.krasa.cz/gel-pro-delsi-a-hustsi-rasy...

svetruska
autor
22. kvě 2009

je ted jsem ti to same poslala po IP 🙂

svetruska
autor
22. kvě 2009

ta ja si to hnedka objednam a hura
a jeste tedy asi tak za jak dlouho jsi citila, videlal rozdil? 🙂

jakoubka
22. kvě 2009

jj,teď jsem si toho všimla 😀

svetruska
autor
22. kvě 2009

hned to jdu objednat , tak to jsem tak rada ze to nekdo zna,to uz musim mit 😀

jakoubka
22. kvě 2009

jj,já jsem fanatik do dvou věcí-1.místo-Kubíček 🙂 2.místo-šminky a spol 😀

svetruska
autor
22. kvě 2009

jj tak to mame asi kazda 😀
1misto manzilek a deti
1 misto sminky a damsky blbustky 😀
jen ja jeste mam porad pulku to 1 mista volne ☹

jakoubka
22. kvě 2009

Uvidíš,že za chvíli budeš chodit s krásným bříškem 😉 Přeji,ať je to co nejdříve 🙂
Kolik ti je let?Pocházíš přímo z Prahy?Já mám rodinu v Čestlicích 🙂

lendy1
22. kvě 2009

svetruska, Lumigan jsou pouze na předpis a nejsou to kapky vyloženě na zhuštění řas, to je pouze jejich skělý vedlejší účinek. Pokud nemáš žádný problém s očima, který by vyžadoval tyto kapičky, tak bych do toho nešla.
Talika je asi fajn, ale jakmile ji přestaneš používat, budou řasy za chvilku tam, kde byli. Ráda bych Taliku taky zkusila, ale právě mě odrazuje, že účinek není trvalý.

Jakoubka, jaké máš balení, to menší nebo větší? A jak dlouho ti to asi tak vydrží?

No a jinak na e-bay se dá sehnat 10ml balení Taliky za cenu 4,2ml 😉

svetruska
autor
22. kvě 2009

je diky to je mile 🙂
jsem kousek od Prahy asi 5 km a kousek u cestlic pracuju 🙂 jo a je mi 24 😀

svetruska
autor
22. kvě 2009

lendy jojo to jsem taky cetla ze to jsou nejake kapicky do oci a ze jsou pouze na predpis ☹
ta talika doufam ze bude ok a ta si to budu delat denne to nevadi hlavneze budou krasne 😀
jina dik za tip, jdu to omrknout 🙂

jakoubka
22. kvě 2009

Leni-mám to malé balení 4,2ml 😉 Už to mám asik 2 měsíce,ale jak píšu,nepoužívám to pravidelně,jem když si vzpomenu 😉

maugli
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kukylinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kukylinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renikna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz