Zkoušeli jste už ostříhat batole? 🙂

berenika39
17. zář 2009

ahoj, petasovi nějak rostou vlasy a má to kolem uší, šimrá ho to, na čele taky, všude mu to tak halabala trčí,přemýšlela jsem,že ho oberu strojkem, jen trochu, na ten nejvyšší stupeň, no marná snaha...

Podařilo se vám prcky ostříhat? Jak?

ygreen
18. zář 2009

v pohodě, nejdřív po roce jsem ho stříhala nůžkama - celý den to trvalo, vždy kousek, když byl konsternovaný reklamou v telce. A teď normoš mašinkou. manža ho drží a já jedu, pohoda 😉

kalerat
18. zář 2009

Kubu jsem nechala poprvé ostříhat před 1. narozeninama, pak asi za měsíc potom, jenže to na něj kadeřnice vzala strojek a on brečel, brečel a brečel. Pak jsem ho zkoušela ostříhat strojkem sama a naprosto v pohodě, takže už budu stříhat jenom tak 😉

kacka79
18. zář 2009

Mě stříhá Fíčka kamarádka / kadeřnice, poprvé v roce/

sajmon113
18. zář 2009

No jo, tak u holčičky je to něco jiného, taky bych jí nechala dlouhé vlásky. Jenže Vojta už právě začínal vypadat jako holčička a taky v létě se zbytečně kvůli tomu potil na hlavičce, má to fakt docela husté. 😅

berenika39
autor
20. zář 2009

dvojka 😀 😀 😀 😀 😀 , jen představa toho divadla mě porazila....

Dneska nic. Neprošlo. Dorazili jsme v půl osmý, takže rovnou s tátou do vany, jídlo, chrupat. Možná alibismus, ale dneska to nešlo 😀 😀 😀 😀 . Zítra, fakt.

ledik
21. zář 2009

O víkendu malá oslavila rok, tak se chystám také na první stříhání. Myslela jsem, že to šmiknu bez problémů, ale teď po přečtení diskuze se začínám bát, že to tak jednoduchý nebude. Asi se inspiruju a zkusím to dneska večer ;při koupání ve vaně.

pistok
21. zář 2009

tiež už nad tým rozmýšlam, že ako na to
timi sa rád člapká vo vode, tak asi to skúsime tak ako niektoré radíte
ešte ho skamarátit so strojčekom musím, ked sa bude ocino holit
alebo možno skúsim kaderničku,lebo sama sa bojim a ak nie, tak potom doma
ale určite najskor skamaratit s vrčiacim strojčekom

pavlina05
30. zář 2009

Ahoj!
My ostříhali malého v jídelní stoličce, koukal se na pc kde hrály písničky a MM jej vzal strojkem na vousy 😉

mildickova
30. zář 2009

My stříhali taky už před prvním rokem a máme systém 😉 že chodí se mnou k mojí kadeřnici, takže tak každé dva měsíce, sedí u mě na klíně, sice trochu pofňukává, ale dá se to, má ho za pět minut, přes nůžky, moc mu to pak vždycky sluší, já bych to určitě nezvládla a ani si za něj nic neřekne, je to v rámci mojí hlavy a placení 🙂

mircka
30. zář 2009

Ahojky, poprvé jsem malého nechala ostříhat v 19-ti měsících - dřív to nebylo potřeba. Zašla jsem s ním ke své kadeřnici. Seděl mi na klíně, do ruky dostal hřebínek. A bylo to v poho. Vlasy se mu po ostříhání nějak rozrostly, takže už jsme byli podruhé. To už seděl v té dětské židličce, pláštěnku přes sebe a důležitě koukal na sebe do zrcadla. 😀 Stříhala jej nůžkama ne strojkem....