Zkušenost s kontryhelem. Prý pomáhá na plodnost

pipinka
21. led 2008

ahoj holky, nemáte někdo prosím zkušenost s kontryhelem? Prý to pomáhá na plodnost. Díky moc

kachnicka01
21. led 2008

Ahojky pipi, ja jsem nemohla otehotnet rok a pul a pak jsem pila kontryhel vic jak mesic a podarilo se to hned pri dalsim cyklu 🙂 takze asi na tom neco bude... ja ho pila trikrat denne jeste v kombinaci s trezalkou - ja to pila lzicku trezalky a dve lzicky kontryhelu.. no ale mela jsem napsanou kuru na miru, takze bych si netroufla nekomu to takhle radit..ale kazdopadne na tom kontryhelu asi neco bude, kdyz se mi konecne podarilo otehotnet (mela jsem syndrom polycystickych ovarii...) Preju Ti hodne stesti!!!!!

pipinka
autor
21. led 2008

DĚKUJU...hned to připíšu k nákupu. od hodně lidí jsem slyšela, že otěhotněly po Lipoxalu na hubnutí-myslíte, že je to pravda?

kachnicka01
21. led 2008

neni vubec zac 😉 o Lipoxalu jsem jeste nic takovyho neslysela...ale to bych teda neriskovala 😕

pipinka
autor
21. led 2008

no právě, já bych řekla, že je to pěkná blbost. Zítra mi přítel koupí kontryhel, tak se těším až ho budu pít,jen aby zabral

gaba3
21. led 2008

Ahoj: tak nám trvalo otěhotnění asi 14 měsíců (měla jsem taky syndrom polycystických ovarií jak píše kachnicka) a kontryhel jsem pila asi tak 5 měsíců před otěhotněním a pak se to zázračně stalo 😉 nevím, jestli to bylo vážně tím čajem, ale slyšela jsem, že celkově je dobrý při ženských potížích... takže bych ho pila , tím nic nezkazíš 😉
Jo a s tím Lipoxalem netuším, věřila bych spíš tomu kontryhelovýmu čajíku......
tak přeju hodně štestí, ať se vám brzo mimísek povede 😉

sylvka
22. led 2008

Ahoj pipi,na kontryhel nedám dopustit!Trpěla jsem na nepravidelnou MS a snažilky z koníka mi doporučily pít kontryhel.Začala jsem v říjnu,v listopadu jsem měla pravidelnou MS a nyní jsem těhulka 😀 Jinak ti doporučuji spíše sypaný,je poctivější 😵

gabi78
22. led 2008

Já pila kontryhel dva měsíce a pak jsem přirozeně otěhotněla a to mi doktoři tvrdili, že to u mně půjde jen uměle, mám jeden vejcovod neprůchodný a PCO, ale clostilbegyt mi ty vaječníky nastartoval, měla jsem hrozné ovu bolesti 😉

juliet
24. led 2008

mě kontryhel pomohl na nárůst sliznice

beruska21
24. led 2008

a holky kde ho kupujete ten čajík?

zirafik
24. led 2008

dá se koupit většinou v lékárně 😉 . Lepší je sypaný 😉

pehamek
7. led 2011

jinak mohla bych se zeptat jestli se ten čaj čte stejně jak se píše?

el267
8. led 2011

Nevím, jestli mi pomohl zrovna kontryhel, ale po 2. cyklech jsem byla těhotná 🙂 Je fakt, že jsem si ale všimla toho, že mi během cyklu narostla sliznice 😉
A taky jsem pila tinkturu z Jeřábu obecného 😉 Kontryhel jsem pila do ovulace.

mikracek
13. črc 2014

Me nepomohl 🙂