Kočárek I´coo Platon. Máte s ním zkušenosti?

baru.v
1. led 2009

Ahoj, mate prosim nekdo zkusenost s kocarkem I´coo Platon? Hledam nejakou ctyrkolku, se kterou bych mohla jezdit na koleckovych bruslich (takze bych chtela rucni brzdu, blokovani kolecek, dofukovaci kolecka) a docela se mi libi tenhle. Chtela bych vedet, jak se vam s nim pripadne manipuluje a jake mate zkusenosti.

junovka
1. led 2009
baru.v
autor
1. led 2009

diky moc, ale v diskusich jsem prave nic nenasla. Neni to asi moc casta volba ☹

sassi
1. led 2009

baru, za každym kočiarikom je zakazane jazdiť na koliečkovych korčuliach
upozornenei sa lepí na každu trojkolku, na štvorkolky neviem
ale pride mit o dosť nebezpečný adrenalín ☹

baru.v
autor
1. led 2009

nektere kocarky urcite na brusleni vhodne nejsou, ale nektere jsou ke sportovani (vcetne brusleni) prizpusobene uz od vyrobce. V mem okoli jezdi na bruslich s kocarkem spousta maminek a neprijde mi, ze by nejak hazardovaly.

stvura
2. led 2009

Ahoj, no ja som si tento kocar pozerala v sportovej verzii kvoli velkym koleckam. Cena je hrozne odpudiva - 14000 Sk, no v Anglicku vyjde na polovicu. Dostala som sa k stranke kde na neho boli recenzie a dost vela ludi pisalo ze mali "nehody" pri kocarovani, tak neviem, mala by si zvazit ci si ho chces kupit aby si sa mohla popri kocikovani korculovat...
Ako mamicka maleho dietatka vsak myslim ze spociatku ti dieta nebude spavat tak dlho aby si mohla korculovat a taktiez mozno ho budes musiet hojdat, takze ...
Proste pri kocikovani sa daju urcite veci robit a urcite nie. Na to prides casom....Rozhodne by som vsak pri kocikovani nekorculovala, skor si vybehla vecer ked dietatko zverim manzelovi alebo babke...

avanka
2. led 2009

My sme boli na korculiach aj s nasim x-landerom x1 🙂 teda ja na korculiach, manzel peso a skusala som to, ale ja osobne na tom nic nevidim......ozaj radsej vybehnut, ked dieta zaspi doma, alebo manzela poslat na prechadzku a ty ist korculovat
A stvura, neviem, nam maly spaval od zaciatku vonku aj v postielke cca 3 hodiny

sue
2. led 2009

Baru, odporúčam vozíčky, ktoré sú určené práve k inline 😉 my sme si taký kúpili - teda je to vozík určený za bicykel, ale dajú sa k nemu dokúpiť madlo a predné koliečko a ide to perfektne 😉

baru.v
autor
2. led 2009

diky moc za tip! Nechce se mi vzdat pohybu uplne a brusleni mi prijde jako hezka varianta 🙂