Zkušenosti s laky na nehty. Má cenu koupit dražší?

markettka
21. únor 2008

Jaké máte zkušenosti s laky na nehty? Má cenu si připlatit za dražší lak? Nebo si jen kupujete značku? Jak dlouho Vám tak lak vydrží na nehtech?

musilka
21. únor 2008

market já si kupuju Loreal s lycrou a je fakt že nehty si udělám vždycky v sobotu a týden vydrží krásný. 🙂

markettka
autor
21. únor 2008

tak to po něm kouknu v drogerii, děkuju

malok
21. únor 2008

Tak buď Loreal anebo pokud chceš investovat míň (cca 40 Kč) tak dopuručuju lak, na kterém je napsané 7days long MODA.....Opravdu vydrží déle než týden 😉

smilena
21. únor 2008

Já se přidávám, investice se určitě vyplatí ty levné se většinou už druhý den olupují a taky mi po nich žloutly nehty. Já raději používám i podkladový lak a navrch ještě vrchní (průhledný) a vydrží opravdu i týden. Maximálně je přejedu během týdne vrstou toho vrchního, aby se více leskl. Jinak nemám myčku, takže myju nádobí, na úklid si teda beru rukavice, ale jinak s nehtíky dělám všechno 🙂 Dobrou zkušenost mám i s těmi dražšími laky od Avonu nebo s Max Factorem.

mmmk
21. únor 2008

Me se osvedcil Bamboo od Nivei, je s nejakym pruznym materialem a vyborne drzi a neloupe se. 😉

laola
21. únor 2008

Mně teda na přírodních nehtech nevydrží nic... Může to být sebedražší lak... Maximum byly 2 dny... Jediné co pomůže, je vrchní lak, který se dá vytvrdit do UV lampy-bohužel pro mnohé nedostupné.

Takže mám uměláče a je to vyřešené 😀

kupinka
21. únor 2008

Já kupuje taky jedině ty dražší....

mmmk
21. únor 2008

Ja to taky vyresila gelacema 😀 Ale predtim jsem pouzivala ty Bamboo a ty jsou pruzne, tak vydrzely i 4 dny bez poskozeni 😵 Jinak na akrylovych ci gelovych drzi i sebelevnejsi smecko 😀

aponchie
22. únor 2008

ja teda nehty nelakuju a to jen proto ze mi to nevydrzi a z konecku se sloupava 😠 mam jen jeden luxusni lak a to jen proto ze sem ho dostala k parfemu je to Givenchy vernis ruzovy a ten teda drzi jak hrom ale nepouzivam ho setrim si ho 😀 no trubka,poradte jaky z tech levnejsich opravdu vydrzi a je fakt lepsi dat pod nej vrstvu bezbarveho?

andrysek2
22. únor 2008

ahojik ja teda laky na nechty tez moc neouzivam kdyz tak bezvarny a ahojik aponchiee 😀 😀

aponchie
22. únor 2008

no nazdar bazar🙂ale je nacase lakovat at muzeme jit parit do toho Manhatanu 😀

andrysek2
22. únor 2008

aponchie no jasne tak kdy zajdem abych vedela ze se mam prilaknouttt 😀 😀