Zkušenosti s mininotebooky. Poraďte

kubaka
12. bře 2010

ahoj, chci koupit ten úplně mrňavý typ Acer Aspire One s pamětí 16 GB a opěrační 1 GB a tří článkovou baterií. Nechci stahovat hudbu, filmy, fotky - čistě jen pracovat s Wordem a excelovou tabulkou a nosit si data mezi dílnou a bytem....
Je tato mašinka na tento druh potřeby optimální ?- popř. jaké vůbec máte zkušenosti s těmito prcky?
Mám možnost ho dostat skoro nový za 3 500,- Kč...

kay
12. bře 2010

kubaka, já mám přesně ten, teda ty paměti si nepamatuju, ale mám acer aspire one a rozhodně chválím.. já na něm potřebuju taky jen word a net a na to to bohatě stačí. přenosnost je skvělá, je fakt malej a lehkej.. akorát si musíš zvyknout na malou klávesnici, ale to za chvilku zvládneš.. to ale asi nebudeš mít nový ne?

kubaka
autor
12. bře 2010

kay - dík, pracuju hlavně na velkém PC, - zkoušela jsem si ho v obchodě a nevadila mi malá klávesnice - slyšela jsem jen, že má malý myšovací políčko? 😨
Jen vlastně potřebuju zadávat objednávky do tabulky a pak s tím chodit do dílny. Román na něm psát nejspíš nebudu. 😀
Právě jsem si ho zamluvila přes inzerát a čekám, až se pán vyjádří.

kay
13. bře 2010

kub, no já s tím myšovacím políčkem problémy nemám.. je to fakt o zvyku a přinejhorším má dvě usbéčka, takže se dá připojit myš.. jsou i takový pidi cestovní.. 😀 myslím, že budeš fakt spokojená, pokud ten stroj bude ok 😉
dej pak vědět 🙂

vojkina
13. bře 2010

ahoj, koukám, diskuze o mininotebooku 😉 Taky uvažuji o jeho koupi, značku chci Acera, ale typ ještě nevím. Od září půjdu studovat do Brna a velkej si nechci pořizovat, bude mě stačit akorát na net a na word, excel.
Kamarádka taky má malej, značka taky Acer a je náramně spokojená 😵
Kubako: skvělá cena 🙂 Koukala jsem na net do kamenných obchodů a stojí kolem 6 000 Kč..takže jestli Ti to vyjde, bude to skvělej kup 😉