Zkušenosti s Victoria Magic v OC Fénix Vysočany

janyjany
17. říj 2010

Ahoj, zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s tímto obchodem speciálně s obsluhou? Nakupovali jsme tam už podruhý a pokaždý jsem v šoku 😕

aajina
17. říj 2010

My tam nakupovali vloni a spokojenost 🙂

efkas
17. říj 2010

já tam spíš chodim očumovat,co maji ve slevách 😀 ,ted jsem tam na jaro koupila zlaté balerínky geox za 500,- ta prodavačka mi od pohledu přijde nesympatická 😒 ,ale jak tvrdim,zatim jsem jí vyloženě nepotřebovala

mamkamarketa
17. říj 2010

ahoj. ja tam kupovala pred mesicem super fit a byla tam nejaka mlada slecna a dobry. pomohla vyzkousela porovnala jak sedi boticka. plne se nam venovala takze spokojenost 😎

jackiek
18. říj 2010

Ahoj, tak já jsem řešila objednávku botek přes telefon (nejsem místní, ale měla jsem tam člena rodiny, který by botky vyzvednul) a musím říct, že paní majitelka byla zlatá. V prodejně mi nikdo nebral telefon, tak jsem kontaktovala majitelku, ta mi vyšla maximálně vstříc, zavolala do prodejny, botky zamluvila a ještě mi volala zpět, aby podala info o zamluvení. Ovšem prodavačka v prodejně, to bylo něco jiného. Údajně byla milá a ochotná, ale tvrdila, že botky Superfit jsou po půl centimetru např. 16, 16,5 cm atd. Přitom na internetu ty rozměry měli u Superfitů jiné, na což jsem ji přes člena rodiny upozornila. Tvrdila, že ne, že je to zkreslující.Botky jsem den před zkoušela u nás v obchodě a stélky seděly tak, jak byly uvedeny na internetu. Tak jsem poprosila příbuznou, ať jí to prodavačka raději přeměří. Přeměřila, řekla 17,5 cm, tak jak tvrdila od začátku. Dle internetu mělo být 17,8cm. No a doma jsem tu stélku vyndala, přeměřila a stélka byla 17,9 cm, což teda je těch internetových 17,8 cm. Nechápu, jak někdo nevidí na pravítku téměř půl centimetrový rozdíl....Když už jsem při výběru obuvi započítala nadměrek na ponožku, rozložení nožičky a růst 15 mm, tak další 4 mm je pro mě velký nárůst.

janyjany
autor
18. říj 2010

Ahoj holky, jsem ráda, že jste se ozvaly 🙂
my jsme tam nakupovali už dvakrát, loni PRIMIGY a letos SUPERFIT. Botky jsou super, jsem s nima spokojená, cena tak super už není, ale co se dá dělat 😠

Já jsem měla problém s paní prodavačkou, blbec jsem odpověděla na její nevinnou otázku, co kupujeme za boty. následovala nechutná mě velmi nepříjemná antikampaň na boty zn. ESSI. Dcera malinko chodí špičkama k sobě, máme to v rodině, ja taky tak chodila a asi od 8 let jsem začala chodit normálně, takže hned jestli chodíme k ortopedovi(odpověď ano, ale je jěště je brzo na závěry, máme přijít v prosinci - dceři byly 2 a 2,5 roku - byli jsem 2x u dvou lékařů) - takže okamžitě máme změnit lékaře, začít cvičit - doporučen cvik - pak jsem si uvědomila, když opadl šok, že jsem ho měla kjako dítě cvičit taky, ale na plochý nohy a posílit tak nárt 😝 ) A navíc dětská a ortopedka boty viděly a ani jedna neřekla, že nejsou vyhovující naopak, že bota je v pořádku...No něco hroznýho, že ESSI jsou nejhorší český boty, blabla... těžký, neohebný, strašně přehrávala...Víte z čeho dělají podrážku? z odřezků pneumatik... a to Vám do nich neteče?... ne, protože je máme do auta, sucha a do krámu... do sněhu máme tyhle goretexové.... a proč kupujete dvoje na zimu, to je úplně zbytečný...tím mě teda taky dostala....proboha, co jí je do toho??? 🙄 😕 no cítila jsem se jak malý dítě, které trýzní nenáviděnej učitel před tabulí...
Pak už se ani nevěnovala mému nákupu a botám, ale jenom se stále vracela, jak jsou strašný a to jsme s nima spokojený??? pak to jěště zakřičela na ostatní dva obsluhující... smích...jo ahááá paní kupuje ESSI...asi jak jsem blbá, že kupuju dceři koženou ne zrovna levnou botu cca 860,- Kč za podzim a 930,- za zimní boty. Neříkám, že jsou supr trupr, ale jsou snad lepší než nějaký lepenky z papíru od DEICHMANA.
No nejsem žádná ranařka a jsem už čtyři roky doma, takže taky mě hned nenapadlo jak zareagovat, byla jsem už pěkně vzteklá a nechybělo moc a začínala se mi třást brada. Přiznám sre, že jsem se stímhle ještě nikdy nesetkala... 😕

janyjany
autor
18. říj 2010

sorry, jsem se zase nechala unést 😅 🙄

petrolejka
18. říj 2010

Já tam kupovala už troje boty, prodavačky nám udělají kávičku, vyndají vnitřky botiček porovnají, věnují se a vysvětlují, dají slevu 10% a kartu zákazníka. Vždy jsem tam byla moc spokojená a příště nakoupím zase tam. Je fajn, že jsou tam i hračky a vláček, dcerka si tam klidně nechá botky obouvat a nikam neprchá. Celkem koukám, že má někdo negativní zkušenost, protože tam nakupuje víc mých kamarádek a žádný problém nezaznamenaly.
Jinak na essi jsem teda slyšela víc kritik (ne v tom obchodě), že mají tvrdé podrážky a některým dětem se v nich špatně chodí. Já kupuju obvykle superfit, jsou drahé, ale nožka jak v bavlnce, nepromoknou, krásný design. Primigi jsme měli taky a taky spokojenost.