• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zkušenosti s webem ebutik.cz. Máte nějaké?

7. prosince 2009 
Chtěla bych vás poprosit o zkušenosti.. Předem děkuji
24. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem objednávala dvakrát, vždy vše proběhlo v pořádku - při první objednávce jsem několik věcí měnila, protože se mi nelíbily vzory, výměna proběhla také v pořádku.
Mám povlečení s mantinely, zavinovačku, hrací deku, pěřinky do postýlky a přebalovací podložku - jsem s tím spokojená. Jen prostěradlo mě teda moc nenadchlo...
24. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji, tak huráá na objednávku :wink: :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky uplne v poho, mam odtamtud hoodme veci - povleceni, avent lahve, dudliky, manikuru...atdatd :wink:
24. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před měsícem jsem objednávala kapsář a volánek pod madraci a vše přišlo vpořádku do pár dní, takže u mě spokojenost. :wink:
24. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
také maximální spokojenost - objednávala jsem postýlku, mantinel, kapsář, nebesa a povlečení :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objednávala jsem stejně jako kolca a taky naprosto v pohodě... :wink:
25. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem objednavala (povleceni, zavinovacku a odsavacku od Aventu - tu tam maji za naprosto super cenu 1149,- misto asi 1800,-napr.v lekarne :wink:, platila jsem predem prevodem z uctu a vse v pohode, zadny problem...
25. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vše v pořádku :wink:
25. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taktéž spokojenost :wink:
25. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji a ne málo :wink:
25. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už jste tam někdo uplatńoval reklamaci? jde mě o to jak rychle jí vyřídí a jak probíhá. Budu muset reklamovat poprvé tak snad to půjde bez problémů :unamused:
30. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem zatim objednavala po netu skoro vsechno. Jelikoz porad chodim do prace, tak neni cas na litani po obchodech,obzvlast v tehle chripkove sezone a tak je to pro me pohodlnejsi. Uz sem objednavala asi 5x a vzdycky vsechno v poradku. Ale rozhoudnout se treba ktery vzor povleceni koupit byla pekne fuska. Jeste budu delat tak dalsi 3 objednavky, tak doufam ze budeme zase spokojeni. Platim vzdycky prevodem z uctu a taky vse bez problemu. Myslim, ze toho se bat nemusite.......dulezite je spravne si vybrat. Ceny jsou ve vetsine pripadu taky o hodne prijatelnejsi nez v kamennycho obchodech. Fakt se tim da usetrit spousta casu ale hlavne penez
1. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla dost zklamaná z kvality,vše je poněkud tenké
tetra pleny tak hrubé a vytahané,dost zklamání
3. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám z tama plno věcí a vždycky spokojenost jak s kvalitou tak s rychlostí vyřízení objednávky

jinak jsem jak agula,mám tak 90% výbavičky z netu(oblečení, postýlku,matraci, povlečení....) , i kočár mám z netu a naprostá spokojenost. bydlím na malém městě tady jsou jen 2 dětský obchody ale v jednom je neochotná prodavačka a přemrštěné ceny a v druhém zase žádný výběr takže ani mi nic jinýho nezbylo než nakupovat takto ale jsem spokojená, vždycky jsem si vybrala, nemusela jsem to vláčet z obchodu protože mi to přivezli až ke dveřím a ještě jsem ušetřila :wink:
4. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajcula: ty jsi z Olomouce , že? Já taky. mě zrovna včera přišel balíček z ebutik a úplně v pohodě, objednávala jsem si postýlku a nějaké povlečení
5. pro 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
S nákupem nebyl problém,byli vstřícní.Jen mě zklamala kvalita látky u povlečení a zavinovačky.Na můj vkus je to dost řídká vazba a také se rychle žmolkuje.Po 2 vypráních už vypadá dost jetě.Když mi balík došel a já jim napsala,že se mi moc nepozdává kvalita,nabídli mi,že můžu zboží bez problémů vrátit.Nakonec jsem si vše nechala-byla jsem zdechlá balit balík a jít na poštu.Až tak hrozné to není-taky co bych za ty prachy chtěla,že jo? :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Strouzek, koukam ze mame uplne stejny termin porodu:slight_smile: a taky cekame na holcicku. Nase bude Natali. Tak at vam vsechno dobre dopadne a prejeme hlavne zdravicko
7. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek