Známé osobnosti. Chodili jste s nějakou do školy?

alterna
20. led 2010

Chodili jste s nějakou známou osobností do školy? 😉 a se kterou?

marooshka
20. led 2010

ne přímo do třídy, ale do stejný školy o pár let výš chodil Leoš Mareš 🙂 a byl to vždycky sympaťák

ia.
20. led 2010

já na střední s Petrou Němcovou, modelkou. Teda první dva roky to táhla s náma, pak už měla individuál, lítala po přehlídkách 😉

marinka
20. led 2010

Do stejného ročníku ale do vedlejší třídy chodil hokejista Jirka Hudler, který chodil s Krainovou 😉

jajkax
20. led 2010

Já ne, ale mamka chodila do třídy se Šmuclerovou

kubaka
20. led 2010

s žanetou fuchsovou na střední, týnou pletánkovou na základce. na vysokou s těmi, co jsou dnes známí jako publicisté či filmoví producenti 😀

rimmel
20. led 2010

moja mama chodila do triedy so skrucanym ak ho teda v cechach poznate 😅

anta
20. led 2010

Ano, já chodila dokonce do třídy s Patrikem Aušem, ten si vzal nedávno Vendulu Svobodovou 😉 🙂

anta
20. led 2010

Doplněk - chodila jsem s ním do základní školy, mám doma společné fotky od první třídy až do nevím, které, nepamatuji si, ale mám to prostě doma. Jako malej byl teda hezčí 😀 😀 😀

crca
20. led 2010

Do stejného ročníku,ale vedlejší třídy chodila Jiřina Mencáková-teď žije s Petrem ?hraje v ulici,bývalí manžel Báry,tam teď bydlí s tou učitelkou 😀 je to hrozně napsané,ale snad jste mě pochopili 😀 nějak mám výpadek,momentálně mě zní pořád v uších"houpi,houpi,kočka snědla kroupy" 😀

britney
20. led 2010

na ucnak s Irenkou z Dedictvi aneb Kurvahosigutentag, tedy ja byla v prvaku a ona ve tretaku... psal se rok tak 1990....
Strejduv kamos zase chodil do tridy s Libusi Safrankovou...

soanpe
20. led 2010

s Berenikou Saudkovou

crca
Petr Vacek? 😉

yanik
20. led 2010

na základce s Tomášem Řepkou (fotbalista)

jessika
20. led 2010

Já s nikým, ale taťka s Kalouskem 😖

garnek
21. led 2010

Jedna z mých nej kámoška na střední (a pořád je) byla Radka Kocurová - rosnička 🙂

anta
21. led 2010

A že se k nám ti spolužáci nějak nehlásí co? 😀 😀 😀

sisstin
21. led 2010

do vedlejší třídy Monika Horáková - Miss Aerobic a ted myslím její ředitelka 😕

aleachim
21. led 2010

já bydlela na privátě s Katkou Kněžíkovou, sólistka ND, nezpívala hymnu.

jakoubka
21. led 2010

na stejnou školu Petra Minářová(já nastupovala ,ona vycházela)

crca
21. led 2010

Anta-dobrá poznámka 😀 😀
Soanpe-no,to je on 😀 já jsem fakt po těch dětech nějak vygumovaná 😀

martinka79
21. led 2010

já s M artinem Koukalem... lyžař.. polovina základky, děsná vlezprdela. jinak moje mamina pracoval s otcem Martiny Sáblíkové(rychlobruslařka) a my se všichni kamarádkili.... vrámci prácovní sešlostí.. akce z podniků...

lehna
21. led 2010

moje kamarádka s dcerou Mirka Topolánka, děsně namyšlená holka 😝

silvik
21. led 2010

Po přistěhování do Čáslavi jsem poznala Lídu Formanovou (běžkyně) - suprová ženská 😵

skuli
21. led 2010

super téma

Na základku se mnou chodil Richard Krajčo ze skupiny Kryštof,ale né přímo do třídy,je mladší než já. Hodně jsem se ale potkávali.Byla jsem u jejich prvních začátků,u toho,když zpívali po zakouřených barech a nacvičovali ve sklepě.Můj bývalý manžel chodil přímo do třídy s Evou Vejmělkovou a kamarád se Simonou Krajinovou,všichni pocházejí z Havířova.

schwarzovka
21. led 2010

já se kamarádila s šárkou Vaňkovou 😅 , s manželem máme společného kamaráda Jirku žáka (náš nejlepší thaiboxer - 5x mistr světa...u nás ho ale moc lidí nezná, to spíš ve světě 😀 ) a taková perlička...kamarád manžela byl první kluk Evy Herzigové 😅

maart
21. led 2010

Kubako 😀 , tak to jsme asi chodily na stejnou stredni....no a na zakladku se mnou chodila Mahulena Bocanova s tim svym dvojcetem...myslim Hynek, ze? Chodili ale o 3 tridy vys.

garnek
21. led 2010

SKULI tak to jsme možná na Krajča chodili pařit spolu na rockotéku do Krutkého v Petrovicích u Karviné....to byla paráda, to se teprve Kryštofáci pomalinku rozjížděli a Richard nám tam dělal DJ, jo to byly doby 🙂

marinka
21. led 2010

Tak když píšete i s kým jste se kamarádily, tak my máme v rodině Terezii Kašparovskou, která hlásí zprávy na primě 😀 Je to manželka mého bratránka.. Skvělá baba!

lukajda
21. led 2010

Na základku jsem tři roky chodila do třídy s Klárou Slámovou (advokátka - její klient je např. Kajínek). Moc fajn holka dřív i teď. Na VOŠ chodila o rok níž Kristýna Nováková (Pelíšky, Ordinace) a dcera Vladimíra Růžičky, když vyhráli hokejisti zlato v Naganu, tak přitáhla do školy chlebíčky a dorty a slavilo se i s profesorama přednášky nepřednášky 😀