Znamení nejhodnějších dětí. Jaké to je?

lucijeta
24. lis 2011

V jakém znamení se podle vás rodí nejhodnější, nejklidnější děti? Jaké máte zkušenosti? 🙂 Pokud jste někdo měli vybrané znamení, v kterém byste rádi měli mimčo, vyšlo vám to nakonec? 😀

terkajesterka
29. lis 2011

člověk míní, pánbůh mění 😀 😀 😀 😀 😀

můžeš si 100 x naplánovat a nakonec to může být jinak 😀 měla jsem mít střelce, narodil se kozoroh, u druhého dítěte to bylo úplně stejně, oba jsou přenášení. Jinak si myslím, že raci jsou klidní.
Kozoroh a býk (moje děti) jsou docela raraši 🙂

jasekd
29. lis 2011

@lucijeta ja mam obe deti ve znameni Berana. Kluk byl jako miminko strasne hodnej, nekdy az apatickej, lina povaha, pohodar, nebal se doktoru, leccos si nechal libit, je pomalejsi motoricky... Ted jasne ze se vzteka, breci, kope, u doktoru vriska, je ho vsude plno, ale jako vetsina deti, rekla bych. Holka jako miminko aktivnejsi, umela se ozvat, vic place v noci, je vetsi jedlik, motoricky zatim zda se sikovnejsi. Ale az na to nocni vstavani na kojeni a plac, kdyz mama neni v dohledu, je taky strasne hodna, zabavi se sama atd. Jelikoz je mala, tak zatim neposoudim, jak je vztekla atd.
Ale myslim, ze obe deti do Berana zatim moc nezapadaji, ale to jiste prijde. Sama na horoskop neverim a tak se v tom ani nevyznam. Musela jsem si vygooglit, co jsou za znameni 😅 Takze ani nevim, jake bych si vybrala, kdybych mela moznost. Muj muz a sestra jsou Lvi a jsou to docela stastne povahy, tak treba to.

alamo
29. lis 2011

Ja mam dceru raka a je dost hodna. Takova o dost psychicky vyrovnanejsi nez ja (blizenec). Docela na ni to znameni sedi. Ja na to teda racionalne moc neverim, ale dost se o to zajimam tak pro pobaveni a na hodne lidi mi to sedi.

lucijeta
autor
29. lis 2011

@terkajesterka
@jasekd
@alamo

díky za názory 🙂 s těma rakama musím souhlasit. blíženec je můj manžel a to je opravdu "náročnejší" znamení 😀 já bych nejradši pannu jako já ale stačí pár dnů a bude to váha 🙂 ale ty jsou myslím taky fajn. na čertíky vypadají kozorozi, berani, býci a asi i ti blíženci částečně, aspoň podle toho co jsem zatím četla..

xsuzzi
29. lis 2011

já mám syna beránka a podle mě je to nejhodnější a nejpohodovější dítě a znamení 😅
po narození se přes noc a den budil od kojení ke kojení po 3 hodinách, po šestinedělí mi začal spát v noci 5 hodin, na 2 měsích 8,na 2,5 měsících spal kolem 8-10 hodin v noci. Přes den do jeho půl roku spal od kojení ke kojení(3 hodiny) byl extrémně hodnej, neplakal, nikdy snad a pořád byl usměvavej, vysmátej, prostě smíšek. Spí doteď celou noc cca 12 hodin už 3 roky. Je to pořád smíšek. Na roce a třičtvrtě uměl a to nekecám, důkaz na fb 😀 říkat abecedu a počítat do deseti, je moc chytrej a šikovnej doteď 😅 prostě je to andílek velikej náš 😵 samozřejmě, že teď už se umí i pěkně ozvat, ale na to má věk a považuju to za přirozené 😅 jako beranek si umí i dupnout a vzteknout se, dost věcí se mu teď i nechce 😅 ale to co se mu chce, v tom je moc dobrej 😅 prostě jenom samá pozitiva chlapeček beran 😅 😵

evulinkab
29. lis 2011

já mám syna kozoroha a dle mého je to ten nejhodnější chlapeček na světě 😉
A i jsem o tom nekolikrát cetla, že lidé ve znameni Kozoroha jsou klidní, hodní, že deti si umí samy pěkně hrát, nejsou konfliktní...Muj malej to potvrzuje, je hodne vnímavý chlapeček, citlivý, vyhraje si sám, je hodne učenlivý..umí poznávat vsechny barvy, pocitat, spoustu basnicek, umi poznávat tvary, atd atd..A to musim podotknout umí z vlastní iniciativy, např. když ho zajimaly barvy, tak se me porad vyptával:"A jaká je tohle barva?"
Je mazilek a je i ve vztahu k ostatnim detem a lidem celkově hodne vnimavý a hodný, v živote by ho nenapadlo nejakému diteti ubližit(ale tady už asi mužeme i mluvit o vlivu výchovy)

vojtisek2007
30. lis 2011

@lucijeta zajímavý téma - já mám dva vodnáře - nebe a dudy - jeden hyperaktivní, rozlítanej, neskrotitelnej - když byl malej hodně brzy chodil,mluvil,naprosto soběstačnej, druhej vodnář - línej,pomalej,bez maminky ani ránu - no a teď si vyber - oba jsou to kluci, pak mám ještě děvče - raka - a teda čiperka ukecená, rozlítaná ale šikovná,pusa jí jede jak flašinet, na všechno má odpověď.....já jsem blíženec,manža štír a ségra lev....ségra má dceru pannu -a to je teda vzteklina vzteklá, neposedná, neklidná, ale na druhou stranu strašně šikovná, vmívaná....

lucijeta
autor
30. lis 2011

@xsuzzi
@evulinkab
@vojtisek2007
díky holky, tak ono určitě znamení není jediné co ovlivňuje povahu, určo se dědí i určité vlastnosti po rodičích atd. ale moc vám děkuji za vaše názory, fakt zajímavé téma 😉

anysek85
1. pro 2011

@lucijeta Zajímavé téma 🙂. Já na horoskopy nikdy nedala, ale to, že doba, kdy se člověk narodí, jej může nějakým způsobem ovlivnit, mi přijde jako celkem logická věc. Osobně to beru tak, že na člověka spíše působí teplota, množství světla v prvních měsících a to ho určitým způsobem ovlivňuje. Důkazem pro to by byl i fakt, že na jižní polokouli to mají jinak - tím, že je tam vše klimaticky přehozeno. Tam prý na zvěrokruh nehrají a mají to pojmenováno jinak, ale popis např. prosincového znamení (a s tím spojeného počasí) na j. polokouli odpovídá např. červnovým lidem. To jen tak pro zajímavost 🙂. Nevím, co je na tom pravdy, ale slyšela jsem to a přijde mi to logické.

Já mám ráčka, sestra má ráčky 2 a brácha jednoho, takže u nás je přerakováno 😵. Děti jsou hrozně hodné, milé, vnímavé, citlivé (což může být i nevýhoda,že 🙂 ). Naopak jako největší paka se mi zdají panny a lvi, to nic ve zlém, ale přijdou mi panovační (což může být v určitém slova smyslu výhoda), bejvaj to mamánci jako kráva (opět jen moje osobní zkušenost) a hrozný, ale strašný psycha jsou kozorozi 😝 😀. Štír je zase šíleně komplikovanej. Takže za mě vítězí ráčci, ti jsou úžasní 😵. My jich máme v rodině dohromady 6 (z toho 4 děti) a ačkoliv ani jedno to dítě není nijak přesně plánovaný na dobu raka, tak si myslím, že to vyšlo skvěle 😵.

leena24
16. črc 2012

Horoskop pro vaše dítě od populární astroložky Dagmar Kludské!
http://dikulka.pise.cz/54461-fragment-horoskop-...

druidee
17. črc 2012

můj roční prcek je blíženec s ascendentem raka. narodil se několik hodin před slunovratem a vstupem měsíce do raka. je to vysmátý klidný pohodář s občasnými cholerickými sklony (že by se kapku pomamil? 😀 😀 ) prostě jde znát ta rozpolcenost blížence a silný vliv raka.

lucijeta
autor
21. črc 2012

@druidee 😀 o rozpolcenosti blížence vím své, je to můj manžel a mít doma dva to by byl mazec 😅 pěkná profilovka, to je fajné jak malý drží ty dva prstíky zvedlé 🙂

druidee
22. črc 2012

@lucijeta joj, dva blíženci, to už je kapku náročné. jsem beran, takže blíženci mi nevadí, většinou to jsou srdeční a hodně akční lidi. náš malý je fak taky věčný pozitivec, pořád papulku do úsměvu, že bych se to od něj mohla učit 🙂 to mě těší, to jsem mu zrovna ukazovala nás dva v odraze na monitoru, tak jsem to rovnou přes webku fotila a koukám, co tam dal za gesto 😀

kadarka
5. říj 2018

Mám raka, citlivou ale zároveň až cholerickou vzteklinu, neposlušnou až běda.V břiše divoch, po narození pokračoval, co 2 hod vzhůru i jen tak bezdůvodně...Vše hluboce prožívá a okolí vždycky ví, že se mu něco stalo. Ve školce je zlatý, hodňučký...zato doma tam si to vynahradí! Placama nevím co si o tom myslet a doufám,že z toho vyroste...Umí být milý k zulíbání ale má i ostrý protipól který to srazí,no..toužím po váze,já beran jako poleno, zatím mě můj ráček učí trpělivosti. Nejkratší cesta k osvícení vede přes rodičovství, dámy...:D

zelenaesmolda
5. říj 2018

@lucijeta povahu ditete opravdu neurcuje znameni :D

flowerkacrochet
8. led 2020

To bude spíš povahou a výchovou🙂 obě moje děti jsou noc hodné. Dcera je ryba a syn beran

hanulkapal
8. led 2020

@evulinkab Mám pětiletou dcerku, také kozoroh a je to neuvěřitelně hodné, zvídavé a samostatné dítě. I přes nízký věk spoustu věcí chápe, protože se neustále ptá. Zajímají ji dospělácké témata, např. proč člověk musí chodit do práce, ví, že na to, abychom mohli bydlet, kupovat potraviny, oblečení, hračky a pod, musíme vydělávat peníze a že peníze se teda nerodí samy od sebe v bankomatu 🙂 Co se týče hraní, hraje si opravdu nejradši sama, i když u jedné činnosti moc dlouho nevydrží. Je přirozeně pořádná, nemá ráda špinavé boty, nešla by v nich ven, takže si kolikrát sama vezme botu, kartáč a jde si je umýt. Hodně dbá na vzhled, k pátým narozeninám jsme ji pořídili "dospělácký" kosmetický stoleček a byla z něj nadšená 🙂 Spíše než novou hračku ocení, když si může vybrat v obchodě nové tričko, čepici nebo boty. Občas se zasekne a některé věci jí trvají déle, ale všeobecně musím říct, že se s ní funguje velice dobře. I když byla menší a byly jsme na vše samy, zvládaly jsme to dobře hlavně díky tomu, že když jsem jí vysvětlila, že teď musíme na úřad a budeme tam čekat a nemůže si dělat co chce, tak to chápala. Nákupy a podobně jsme taky zvládaly s přehledem, cestování MHD a podobně, nemá a neměla opravdu s ničím problém.