Znamení zvěrokruhu. V jakém jste se narodili?

markytkaaa
17. srp 2009

Zajímalo by mě, v jakém znamení jste se narodily/i (a vaši partneři, děti, třeba i rodiče ... ) a jestli vás to nějak ovlivňuje a popisy znamení sedí? 🙂

jestli si sednete ve všemi znameními, nebo se stalo, že třeba s určitým znamením ne a ne najít společnou řeč ...

🙂

markytkaaa
autor
17. srp 2009

Já tedy začnu 🙂

Jsem Štír, můj manžel Beran a naše dráče je na hranici Býka/Blížence.

Podle popisu nejsem úplný štír, mám ascendent v panně a je to znát 🙂 mám ráda pořádek (né chorobný, ale věci mají své místo) a když něco dělám tak se to snažím dělat na sto procent a neodflakovat 🙂
Z těch negativních vlastností na mě asi sedí to, že když mě někdo nakrkne ... tak vyčkávám, abych to mohla vrátit i s úroky 😀 🙂

markytkaaa
autor
17. srp 2009

Profily jednotlivých znamení si můžete přečíst zde ....

*********************************************************

http://znameni-zverokruhu.najdise.cz/
http://www.znameni.info/
http://www.foxymonk.com/Znameni_zverokruhu.php
http://znameni-zverokruhu.webnode.cz/

*********************************************************

adrous
17. srp 2009

ahojda markytkooooooooo 😀 😀

já jsem Štír,můj manžel Váhy a náš undatrák Býk/ascendent Lev

Jinak ve spoustu věci jsem klasický štír a hlavně někdy tvrdohlavý a neustupný ve svých názorech.Myslím si že spoustu štíru ma svůj humor který je nepřehlédnutelný 😀 😀 😀 Je pravda že pokud někdo naštve šíra má se bát je to opravdu znamení které ne vždy odpouští 😅

gajda
17. srp 2009

Já jsem Panna, manžel Blíženec a náš šmudla je taky Blíženec

Jsem "tuplovaná Panna, neboť mám i ascendent v Panně, a možná proto na mě z 99% sedí všechny charakteristiky tohot znamení. Jako správná Panna musím mít poslední slovo, každá věc musí mít své místo a běda tomu, kdo to změní (tohle na mě fakt sedí - Kdo chce s nimi vyjít po dobrém, měl by si uvědomit, že jejich nároky na pořádek a poctivost jsou oprávněné a že nikomu neuškodí). A když něco dělám, tak také na 100%. Zdrženlivé chování - tak to jsem celá já 😵

Partnerské soužití s tímto znamením (s Pannou) může být někdy poměrně náročné. Partner musí snášet všechny výtky, kritiku a rýpání, často právě kvůli detailům a pořádku. Tak o tom by mohl sáhodlouze vyprávět můj manžel. Tohle sedí na 100%.

A jak si "sedíme" s manželem dohromady? Téměř všude jsem se dočetla, že Panna a Blíženci nejdou dohromady. Lépe řečeno - buď je to láska až za hrob, nebo se vzájemně pozabíjejí. U nás je to takovej střed, ikdyž právě kvůli mé povaze se poslední dobou přibližujeme druhé možnosti. 😵

Myslím si, že charakteristiky znamení jsou tak půl na půl, kdyby to na každého "sedělo", byli by lidé jednotvární a byli bychom si tak podobní, že bychom si asi za chvíli lezli na nervy.

gajda
17. srp 2009

a ještě jsem chtěla dodat, že Blíženci jsou opravdu flegmatici, mám doma dva a vím, o čem mluvím. To mě, jako Pannu, dohání k šílenství 😵

markytkaaa
autor
17. srp 2009

adr: jooooo tak to je pravda 😀 to o tom štírovi 🙂 já kolikrát, když něco chci, tak jsem jak zimnice ☹ ale vím, že to není to pravé ořechové ... navíc můj Beran si to jako dost tvrdohlavák nedá líbit 😀

náš undatráček má ascendent v Panně ... je narozený 21.května a to se někde uvádí jako Býk a někde jako Blíženec, ale podle času narození je to už Blíženec 🙂

adrous
17. srp 2009

markyt:máš pravdu je to s náma těžké,ale zase jsme citlivé a hodné a žadne znamení není bez chyby 😅 akorat moje máma je ryba a ja bych strašně chtěla rybičku doma 😵 😵

andilek
17. srp 2009

tak já jsem kozoroh a manžel blíženec...jsme každej úplně jinej a to nás možná přitahuje 😅
vlastnosti na nás víceméně sedí, já jsem realista a manžel lítá v oblacích, ale po 13ti letech jsem si už tak nějak zvykla 😅 😀
syna máme pannu, částečné vlastnosti panny jsou podobné trochu kozorohovi, tak uvidíme, jakým směrem se synek bude ubírat 😀

musilka
17. srp 2009

já jsem ryba a manžel je kozoroh v některých horoskopech jsme absolutně protichůdná znamení k sobě se nehodící. Já ale musím za nás říct že si sedíme já jsem snílek a romantik manža zas trochu studený čumák a s nohama pevně na zemi ale oba občas toho druhého vtáhnem buď do snu nebo zas do reality tudíž jsme vyvážení 😅 A čekáme druhou rybičku do naší rodinky 😀 😀 😀

petul.a
17. srp 2009

Tak my jsme s manžou taky znamení, která si dle horoskopu vůůůbec nesednou: já jsem ryba, on blíženec. Někdy to skřípe, ale nijak extrémně. Spíš bych řekla, že sedí to, co řekla jedna naše známá (mimochodem se zabývá astrologií, numerologií apod.) - že jsme jako puzzle: každý dílek je jiný, ale jeden bez druhého nemá smysl 😉 Naše malá je býček 🙂

Co se týče povahy, tak základní vlastnosti ryb/blíženců na nás sedí. Já jsem citlivka (uznávám, že někdy až dost) a MM je nerozhodný 😅 Já mám ascendent v panně, odtud asi pramení to, že nesnáším jakoukoli nespravedlnost. Ovšem v čem mají ascendent Barunka a MM, to netuším, zatím mě nenapadlo to zjišťovat 😅 Jo, a na blížence jsem byla připravená, mamka je totiž taky v tomto znamení. A s tou nerozhodností je na tom podstatně hůř než MM 😀

gajda
17. srp 2009

petul.a - jj, nerozhodnost u Blíženců je asi typická, nejčastější manželova slova jsou: uvidíme, počkáme, nedokáže se okamžitě rozhodnout a to mě jaksi vadí. Moje mamka, Váha, ač by člověk neřekl, když něco chce, tak to musí mít hned. V tom jsme já i moje sestra po ní. Můj manžel po jedné takové "akci" pronesl, že jsme na něj moc akční. On si rád nechává projít věci hlavou a někdy s takovou časovou dostatečností, že na to kolikrát i zapomene. Což jemu, jako flegmatikovi, vůbec nevadí.

gajda
17. srp 2009

a Štíři opravdu, když něco dělají, tak to dělají na 100%, měla jsem možnost se o tom na vlastní kůži přesvědčit. A k Panně je to prý nejideálnější znamení.

slunicko552
17. srp 2009

Tak já jsem lev a ascendent blíženci a je to tak,tyto dvě znamení se ve mě někdy perou 😅 .Syn je rak a ascendent váha a taky to sedí 😉

beata.n
17. srp 2009

tak já jsem štír,přítel beran a náš malej bobís je lev.mě to celkem přijde jako itálie 😀 😀 nevím,přítel je až moc velký kliďas na můj vkus a to ve všem a to je u nás kámen úrazu,navíc je nemluvka a já sem úplný opak.hrozně mě to vytáčí 😕 😅 jinak poznávací znamení na štíra na mě sedí myslím si že dost 😎 u malého ještě nevím,on je hroznej flegmouš,takže čekám,kdy se pořádně projevý jako lev 😀

ygreen
17. srp 2009

my jsme oba berani, ale já úplně na začátku a manža na konci a mladej je blíženec

ivanavorlickova
17. srp 2009

Tak já jsem Štír, manžel je Váhy a dcerka je Lev. Na muže výklad jeho znamení až tak moc nesedí, ale já s dcerkou jsme úplně typické (hlavně v těch negativních vlastnostech... 😀 )

adrous
18. srp 2009

ivanavorlickova:jééééé to máte skoro stejné jak my až nato dítě 😀 😀 😀 akorat ma ascendent ve lvu takže tvrdohlavej jak ďas co z něj vyroste to bude síla 😅 😕

kackaj
18. srp 2009

Ahoj holky, zajímavé téma🙂 No já jsem lev (ascendent nevim a nevim jak ho zjistit), manžel je kozoroh (taky nevim ascendent) a cekame miminko koncem tydne. Bude to kluk a ja bych rada stihla jeste toho lvicka po me a z panny kluka mam strach, pac hodne lidi v okoli ma negativni zkusenosti s muzem - pannou. Co si myslite, mam to hodit za hlavu, nebo se stresovat? 🙂 Ja vim, ze to stejne nijak neovlivnim, ale proste nevim, co od panny cekat. A poradite mi nekdo, jak zjistit ty ascendenty? Dekuju 😉

blandik
18. srp 2009

Já jsem býk a manžel rak. Klučinu máme váhy. Taky jsem řešila jeho znamení, protože měl být štír (to jsou oba tchánovci), ale on přišel o tři týdny dřív a je zněj čistá váha. Na mě ten býk docela sedí - mám ráda domov - tedy jeho budování /hodně to pro mě znamená), kvalitní věci, jistotu a zázemí. Taky mám ráda jídlo a jsem požitkář. Jsem realista a pragmatik. Jsem v klidu, ale když mě něco vytočí, vidím rudě. Docela rychle zapomenu, když mi někdo ublíží.

Kačkaj - nestresuj, myslím, že je to celé nesmysl - hlavně i kdyby, tak záleží na ascendentu a tak může být i lev i panna chlap báječný a naopak. Já zase mám babičku lva a taky jednoho chlapa, který je lev - a jsou to hrozné povahy. Takže stejně je to o něčem jiném. Hlavně a't je prcek v pořádku:o)

markytkaaa
autor
18. srp 2009

kackaj: http://astrologie.najdise.cz/vypocet-znameni tady ... zadáš včetně hodiny a místa narození a vyjede ti kompletní horoskop s ascendentem a postavením planet 🙂

jinak z klučíka panny bych neměla strach 🙂 on stejně bude mít i něco ze lvíčka ... to tak bývá ... kdo je v prvním dekanu (prvních 10 dní) tak má něco z předchozího znamení, střed je těch středních 10 dní trvání znamení to pak mají většinu ze svého a poslední dekan má zase některé vlastnosti následujícího znamení 🙂

artuse
18. srp 2009

kackaj: MM je panna a nemůžu si na něj stěžovat, je teda hodně praktickej, systematickej, pečlivěj - pořád chodí a uklízí po malé hračky🙂, je logik, vše mu musím říct jasně, ne nic naznačovat, ale je i hodně romantickej, takže nevím proč by ses měla bát chlapa v panně 🙂 jinak já jsem ve vahách s ascendentem ve štířu a docela to na mě sedí a dcerka je taky ve vahách...jinak podle horoskopů se váhy a panna k sobě jako partneři moc nehodí hmmm

andilek
18. srp 2009

artu, jsi mě uklinila s tím chlapem pannou 😅 😵

markytkaaa
autor
18. srp 2009

My k sobě podle horoskopu taky nesedíme 🙂 štír a beran je prý vražedná kombinace, zatím to jde 😀

kacka.va
19. srp 2009

markytkaa: my to máme stejně. 😉

aponchie
19. srp 2009

ja rak..manzel panna T ryba M blizenec 😎

peroli
22. srp 2009

já jsem Blíženec, manža Rak, Fifíšek Vodnář a Lin Panna (ale tu to znamení hooooooooooodně minulo)

wjerushka
11. zář 2009

Tak já se přidám do klubu štírek, manža je panna a náš malej je vodnář. Nevím jestli štír a panna jde k sobě, za určitých okolností to zatím jde. Ale fakt,že když mě někdo podrazí, tak nezapomínám. Manža je puntičkářská panna, je hrozně kritickej a rýpavej, což mě naprosto přivádí k šílenství, ale že by byl teda pořádnej? Tak to ani náhodou. Uklidit umí, ale musí se k tomu dokopat. Zase vše plánuje, dovolenou, výlety, vše má nastudováno, houfky katalogů, internet a vybírá pečlivě, plánuje cestu. Ale dělá mu problém improvizace na místě se rozhodnout jinak spontánně, což zase dělám já.

nika70
12. zář 2009

já jsem beran, slečna dcera je beran, pan syn je beran.........
Všichni tři jsme nejchytřejší, neustále musíme mít poslední slovo, neuznáváme žádné autority a ječíme na sebe, až se hory zelenají. Nejvíc ječím já. 😀
Tatínek je štír - s beránkama fakt vražedná kombinace.........my jsme soptíci, on je mlčoch.......my startujeme na první našlápnutí, on je kliďas........určitě se milujeme, ale je to pro silný povahy..... 😀 😀 😀

marooshka
12. zář 2009

nika70 😀 , my to máme trochu podobný 😀
já jsem beran, nejstarší kluk je beran, sice mu je zatím jen 11, ale když se dohadujem, taky musíme mít každý poslední slovo, no už se těšim na pubertu 😀, prostřední kluk je lev, nejmladší je vodnář.
Přítel je ryba - klidná citlivá rybička a ječící paličatej beran 🙂 ale klape nám to, on už si zvykl 😉

josifek
19. zář 2009

ahojky děvčátka my doma máme pohodová znamení až na mě 😀 😀 😀 😀 Já beran horoskopové vyprávění sedí na 99.9% a manžel střelec také sedí , je klidný a váhavý, syn rybička citlivý a klidný,společnský tvor a naše nejmladší lev a ta tomu znamení dělá čest od narození, pohodová a ospaná , a věčně hladová 😀 😀 😀 😀 Tak pokud můžu říct hvězdy nám přály 😵 😵 😵 😵 😵 😵