Znamení zvěrokruhu. V jakém jste se narodili?

markytkaaa
17. srp 2009

Zajímalo by mě, v jakém znamení jste se narodily/i (a vaši partneři, děti, třeba i rodiče ... ) a jestli vás to nějak ovlivňuje a popisy znamení sedí? 🙂

jestli si sednete ve všemi znameními, nebo se stalo, že třeba s určitým znamením ne a ne najít společnou řeč ...

🙂

berynka
19. zář 2009

Já jsem Váhy a dcera Blíženec, takže docela dobrá kombinace 😉 . Manžel je Ryba a kupodivu to funguje 😀 . Moji rodiče jsou také Váhy a nikdy nebyli vážnější problémy, ovšem brácha je Kozoroh a někdy ho fakt nechápu 🙄 😅 😀 .
Když se zamyslím, v jakých znameních je narozena většina mých přátel, tak jsou to opět Blíženci 🙂 ... zajímavé, něco na těch horoskopech bude 😉 !

popelka.miri
19. zář 2009

Holky, nemohli byste mi poradit? Všude čtu, že kombinace panna a býk je ideální na 90%. Ale já mám spíš pocit, že jsme tak stejní, že se spíš sežerem 😀 😀 Oba posledníl slovo, oba na pořádek, atd...
Neznáte někdo z okolí z reálnýho života někoho takového? Nebo aspoň nějakého chlapa pannu. Jaký je? 😅

misa.cekatelka
24. zář 2009

Taky bych chtěla radu.jsme rak a ryby.všude se píše,že je to ideální,ale manželství se hroutí a dokonce uvažuju o rozvodu.máte někdo chlapa rybu?jaký je?

tymothy
9. říj 2009

Tak my jsme v rodině všichni býci - já, manžel i Magdalénka. Tak se jen smějeme, že příště také musíme držet tradici. 🙂) Jinak popisy na nás všechny víceméně sedí. Až na to, že mám mít ráda panny - s těmi jsem měla vždycky akorát konflikty. 🙂

draga
14. říj 2009

misa moje ségra má za manžela rybu a je z něja naprosto hotová...vůbec si s ním neví rady...jsou spolu už 12 let a pořád řeší nějaké hádky o blbostech ale pozor moje ségra je lev s tou je to samo o sobě těžký 😀

jinak já jsem panna naprosto atypická 😀 akorát teda to rejpání a poslední slovo to by mi šlo...manžel je váhy a dítko naše vodnář...

amira55
14. říj 2009

nemáte tu někdo syna štíra????díky za info

mon..cik
11. lis 2009

Ahoj já jsem ve znamení štíra a můj přítel je rak s ascendentem v blížencích, myslíte, že je to dobrá kombinace, hodně se hádáme a já si mylsím, že je hodně přelétavý a že nám to nevydrží, jsme spolu teprve tři měsíce, ale byla bych ráda, kdyby to klapalo, jen nevím, jak bychom se k sobě hodili, jestli ho mam posuzovat podle znamení raka a nebo podle blížence:(...děkuji za Váš názor

filipal
11. lis 2009

Amira, ja mam. je narodeny 15.11.

momin
11. lis 2009

Tak ja jsem Panna muj pritel narozeny 20.3.takze posledni den ryba-rekla bych ze spis fakt uz beran.... 😠 A maly taky 20.3. 😵

kalu
11. lis 2009

Ahoj Momin-moje malá je taky 20.3.- ale povahou taky spíše už beran, no a já jsem beran "čistokrevný"

adelaine
19. pro 2009

...ja som vodnar, manzel byk...zevraj vrazedna kombinacia 😉 ale hlavne ze sa milujeme, nase mimi bude rak...tak to som zvedava 😀

rimmel
20. pro 2009

ja sa moc nevyznam no ja som LEV a manzel je SKORPION (narodeny v ten isty den ako moja mama) a syn je ryby 🙂

misi78
21. pro 2009

Ja jsem strelec manzel stir, nekdy je to s nim fakt tezky ale jinak nam to klape. A malej je rybicka 😀
Rimmel kukam ze to mate podobne ohnive plus vodni znameni 😀

rimmel
21. pro 2009

misi a mozes mi poveat ze co ta nasa komb.znamena?? 🙂 ze ci to sedi 😀

leena24
29. říj 2010

FRAGMENT - Horoskop od Dagmar Kludské! 😉 http://dikulka.pise.cz/54461-fragment-horoskop-...

hannah23
2. lis 2010

Ahoj holky já jsem střelec, manžel beran a malý je střelec

miarosa
26. lis 2010

Tak my to máme taky docela sjednocené. Já na tohle dost věřím, a myslím si že znamení dost na každého sedí, ovšem najdou se i vyjímky 😀 Já Váhy sedí úplně přítel Ryba opravdu je pořád v oblacích 😀 a synáček je taky ryba tak sem zvědavá jak to s nima vydržím. Pořád je budu muset volat na zem ke mě 😀 Jinak celá má rodina je ryby a rak a přítelova rodina. Pana, Vodnář a Kozoroh. A je pravda že kozoroh to dost odnáší, je to tak zvlášní znamení že my jí nikdo nerozumíme, ale snaží me se 😉 Nevím jeslti mi s přítelem k sobě patříme podle znamení Váhy a Ryba, snad jo 😀 stejně už je pozdě 😀

adigabi
24. pro 2010

Co se tyce znameni zverokruhu,verim na 90%!
Jsem blizenec a doslova na me vse sedi!Uplne slovo od slova...
Znam vsak par pripadu (jedincu) kteri se uplne vymykli svemu znameni.Neni jich moc,ale jsou.
pr.o racich se pise,ze jsou citlivy a uprimni.znam raka-chladneho jak ledova kra a fales ve vsem,co rekne

adigabi
24. pro 2010

Ze sve zkusenosti mohu rici,ze nejzajimavejsi znameni je stir.
Jak muzi,tak zeny.Sexuchtivi,neverni,vetsinou maji problemy s alkoholem,dogami atd.
Na venek pusobi velmi silne,uvnitr jsou ale citlivy,melancholicti a casto prodapaji depresim.Tyto deprese pak resi prave tim,cim jsem se zminila v predesle vete.
Tito lide jsou vesmes velice sarmantni,sympaticti,pritazlivi,mnohdy vizuelne krasni a prave toho pekelne nekdy vyuzivaji.

Ja jako blizenec jsem velice oblibena hlavne ve spolecnostech,miluji zabavu a lidi kolem sebe,mam rada humor a sama se bez nej neobejdu.zivot neberu prilis vazne,je potreba se nad vsim povznest nebo alespon se o to pokusit.
Nejdulezitejsim v mem zivote jsou deti! pak neumim zit bez kamaradu. mam rada porad nejake akce,nedokazu byt chvili v klidu.
Kdyz mam spatnou naladu,delam vse proto,abych si ji napravila i sebemensi malickosti.
kdyz je mi nejhur,poslechnu si radeji veselou rychlou hudbu a zacnu treba uklizet,nez abych se utapela v slzach u nejakych sladaku ci pomalych melancholickych pisni.
Snazim si proste sve myslenkove pochody prehodit na jinou vlnu a v te se pokousim drzet..

berenika39
5. led 2011

@adigabi ano gabrianko, jsi oblíbená, zvláště tu, na MK, znamení platí 😀 😀 😀

ffiinnkkaa
15. led 2011

beran, panna a váhy..takže oheň, země a vzduch..to jsme trojka 🙂

zakarin
23. led 2011

ahoj,tak já jsem ve znamení panna. Můj syn je vodnář a jeho otec je beran,ale s ním jsem se rozešla. Prý se ze všeho nejvíce ke mě hodí znamení kozoroh. Co jsem odešla od synového otce,začala jsem tohle více vnímat a vím koho bych už nechtěla. Znamení kozoroh už nejspíše taky ne,dal mi vše co jsem vždy ve vztahu postrádala,ale odešel beze slov a vysvětlení. Znám spoustu mužů v tomto znamení a musím říct,že jsou opravdu všichni v utrčitých věcech stejní,že je opravdu toto znamení spojuje do sebe. Každé znamení má tři dekády,takže úplně ve všem stejní nejsou,ale kozoroha už nechci. Vhodný kozoroh pro partnerku,která by plánovala rodinu je ten,.který má vyřešenou minulost,který je bezdětný a hlavně pro kterého budeš ta první velká láska,jinak doporučuji,se do vztahu s kozorohem se vůbec nepouštět a taky určitě tyto muže vynechat pokud mají finanční problémy nebo i jiné problémy,stáhnou se do sebe a jsou ochotni zajít tak daleko,že bez vysvětlení odejdou a přestanou i komunikovat. Je to tak,mám zkušenosti a stát se to pouze s jedním mužem mávla bych nad tím rukou,ale bylo jich více.

didi07
23. led 2011

já jsem beran (ascendent rak), manžel je kozoroh (ascendent ryba) a malá je blíženec (ascendent váhy) a čekáme vodnáře...tak uvidíme. beran s kozorohem dle obecných kritérií nejdou k sobě, ale my jsme spolu 11 let a OK, tak si vyberte 🙂.

no, já jsem fakt beran, takže zatímco se rozzuřím kvůli blbosti během 2 vteřin a stejně rychle vychladnu, tak s manželem nehne ani meteorit, co by nám spadl na zahradu 🙂. malá tak nějak jede po své ose, ale blíženec na ní fakt sedí, flegmatik největší, s ničím si neláme moc hlavu, je extrémě živá atd. - pro mě teda trénink na nervy 😉.

pořádek a řád u nás udržuje manžel, já žiju v poklusu a lehkém chaosu, on má vše srovnané v hlavě i ve skříni...zatímco já s dcerkou stavíme vzdušný zámky, tak on se o nás postará a vrátí nás do reality. někdy mě sice samozřejmě štve, například kreativní tedy není a představivost mu také celkem chybí, ale o to se postarám sama a na něj je 100% spoleh ve všem - pro mě ideální 😵.

leena24
9. črc 2012

Horoskop pro Vaše dítě od Dagmar Kludské
http://dikulka.pise.cz/54461-fragment-horoskop-...

anta
11. črc 2012

Ahoj, já jsem Kozoroh, a když chci, mám tuhý roh
Manžel můj je zase Býk a je prima s ním fakt být
Naše dítě Ráček dokáže být dráček
Vím, co říkají hvězdy nám
bezva rodinku prostě mám 😵 😉

miadawsom
Autor odpověď smazal
Zobraz
miadawsom
Autor odpověď smazal
Zobraz
miadawsom
20. dub 2018

Ja som panna a už mi to lezie krkom ako nas vždycky označuju za najhoršie znamenie lakome atď a plno zlych vecí neda mi to pretože to vôbec nieje pravda panny praveže daju aj posledne pmôzu su hlavne velmi POKORNY nemaju to v povahu sa povišovať nepotrebuju to vetšinou si vzdy v pozadi moji kamosi maju vzdy velke srdce a su panna poznam plno panny ktoré su takéto mam plno kamošky kamošov v znameni panna a nikdy som nestretla ziadnu lakomu pannu poznam vela charizmatickich pann a vetšinou aj maju radi deti ....všimla som si že vetšinou slovenske članky takto hnusne hovoria o pannach anglicania a americania sa onich viadruju uplne inak (v dobrom) .... je pravda že poznam aj take ktore nemusím nenavidim ale podľa mňa všetky znamenia to tak maju ...... je to nefer lebo to neni pravda tie zle veci vkuse len o pannach 😑

miadawsom
Autor odpověď smazal
Zobraz