Znáte dobrou nekuřáckou kavárnu v Břeclavy?

gabrielad
26. led 2010

Ahoj všem kdo sem vstoupí. Občas jezdím do Břeclavi a uvítala bych tipy na dobrou kavárnu, restauraci. Zatím se mi tam nic moc nepovedlo najít. Teda ne že bych nenašla, ale spíš mi to nevyhovovalo.
Jedná se mi o to, aby to bylo nekuřácké anebo, aby tam byli nekuřácké prostory. Pokud by tam byl i dětský koutek, bylo by to fajn.
Restauraci Pohoda pokud by chtěl někdo doporučit škrtám, nic moc jídlo, i když nekuřácké a obsluha se docela snažila.
Pak jsem tam objevila jednu mexickou, ale tam byl problém, že to tam bylo cítit kouřem i v místech, kde se snad i prý nekouří. Navíc co se týče jídla pro děti, tak to bylo pasé. A to my jsme celkem nenároční. Stačí nám jen třeba i dušená zelenina. Tu sice měli, v denním menu, které ani nebylo mexické, ale prozměnu tam nebyla ochota personálu a celé menu jsme si dát nechtěli, chtěli jsme jídlo z normál lístku pro ostatní. Nějak mi nedocvaklo, když jsme tam šli, že tam asi bude problém s výběrem, když to je mexiko a že to bude vše víceméně ostřejší.
Zkoušela jsem i kavárnu v centru, teď teda nevím jak se jmenuje, je to poblíž Shoppingu, ale to byla taky trága. Otrávená obsluha a ta tam byla taková vždy, když jsem tam byla xkrát. Další problém tam je špína - dětská židle, záchody, podlaha v cukrárně občas taky ulepená jak tam někdo něco rozlil a oni to už nechali a my se tam div nepřilepili. Navíc tam mají pouze zákusky, žádný tousty apod.
No bylo toho víc a protože se tam dostanu vždy tak jednou za měsíc a vždy tam jedu s dítětem, tak by mi pomohl nějaký ten tip 🙂 . Tak prosím, poraďte mi.

monkula
26. led 2010

gabrielka, my sme jazdievali do Břeclavi nakúpiť, no a tiež sme hľadali niečo na posedenie, raz sme vliezli do nejakej pizzerii pri tej rieke, neviem, čo atm tečie, ale bolo tam špinavo, tak sme sa otočili, alebo presne ako píšeš, nafajčené... 😝
Tak sme sa vybrali domov, a cestou domov sme objavili čajovňu... Obrovský výber, "nadpozemský" čašník v dlhej bielej košeli, čo poradil, aký čajík si máme dať, vyskúšali sme vodnú dýmku a malý sa najedol toustom, útulné, voňavé... 😵 😵 😵
Nuž,a el enspomeniem si, ako sa to volalo, bolo to dávno, ešte som len čakala Chiaru, ale smerom von z mesta, smerom na Slovensko, a veim, ež atkemr oproti boli nejaké sklady....
Asi som nepomohla .. 😅

monkula
26. led 2010

Tuším to bola táto:
http://www.cajovnajantar.cz/o-cajovne 😅

gabrielad
autor
26. led 2010

Ahojky Monkula, tu pizzerii jsem nikdy nezkoušela, vím i kde je, ale nějak se mi z venku nepozdávala. Čajovny jsem si nikdy nevšimla, teď tu na to koukám, nevypadá to špatně. Tousty by nám nevadili, já si případně pro malou prinesu nějaké jídlo a když mi ho ohřejí, tak je to v poho. Už jsem tedy jukla a tuším i jak se tam případně dostanu 😉 , tak třeba to zítra zkusím a dám si nějakou kávovou specialitu.

danu
26. led 2010
wali
27. led 2010

gabrielad, s týmto bude asi hodne problém, ja som našla len jednu kaviareň v Břeclavi, kde chodím s deťmi. je to priamo tam kde je kino Koruna - oproti kostolu. je tam malá kaviareň a viem, že tam majú aj niečo na jedenie (napr. úplne super karamelové palacinky). ja som tam párkrát zapadla, keď som potrebovala nakojiť. okrem toho sú tam aj nejaké hračky pre deti, obsluha bola vždy veľmi milá, zlú skúsenosť som naozaj nemala. a ešte navyše tam majú rôzne spoločenské hry, ktoré si môžeš požičať a zahrať si. no nič lepšie som zatiaľ nenašla 😉

gabrielad
autor
27. led 2010

Děkuji 🙂 , všechny tipy registruji a určitě vyzkouším postupem času. Za 3 týdny mě tam opět čeká cesta a tak se mi případné tipy budou hodit.

anky
27. led 2010

Gabi v Park clubu je restaurace i s koutkem a celkem dobře tam vaří, tak zkus tam 😉

gabrielad
autor
27. led 2010

Anky - ten Park Club kdepak to je přibližně? Nic mi to neříká.

anky
27. led 2010

Gabi to je ten růžový barák u parku 😉 http://www.park-restaurant.cz/kontakt.html tady mají stránky a mapku, ale fotky tam nejsou 😠

anky
27. led 2010

tady je pár komentářů k tomu 😉