Zpevňovač na nehty. Co funguje?

motylek
26. bře 2009

Ahoj holky,
mám nehty jako papír, hned se mi zlomí, třepí atd.. Máte zkušenost s nečím co funguje??? Měla jsem nějakej lak z lékárny - cca 50,-. Bez efektu. Popřípadě vitamíny, které na to fungujou?

Díky

aaa
26. bře 2009

ahoj, já používám zpevňovač four seasons a funguje dobře. dá s koupit v lékárně nebo v drogerii teta, stojí kolem 60 korun

elana
26. bře 2009

Výborně zabírá Biosil, je to 60 tabletek a stojí okolo 50Kč, je to preparát s křemíkem a dalšími látkami podporujícími růst a výživu nehtů.

No a jinak mám osvědčenou japonskou manikůru P-Shine, dělají to v salonech (nevím aktuální ceny, já chodila 1 sezení cca. 250kč) nebo si lze koupit na netu domácí sadu, to vyjde určitě levněji, ale je třeba trochu zručnosti v aplikaci nebo zaúkolovat kamarádku či manžela. Jde o vtírání speciálních jílů a vosků do nehtu, lůžko se tím vyživí a prokrví a mě to teda fakt zabírá.

Naopak mám naprosto otřesnou zkušenost s lakovými zpevňovači, ten mi nepomohl nikdy žádný (a zkusila jsem jich x napříč firmami), i když mám podezření na to, že mi nevadily ani tak ty laky, jako spíš odklakovač, který právě z mých nehtů ten papír dělá spolehlivě...