Žravá. Jak bojujete?

jakoubka
11. zář 2009

Ahojte,
jak bojujete se"žravou"?Hlavně večer.
Už týden co vidím ,to s ním 😠
Těhotná nejsem,to by mě musel oplodnit leda tak svatý 😅

To co jsem zhubla od Vánoc do dubna (12kg),tak se pomalu ,ale jistě vrací zpět 😠

kalerat
11. zář 2009

Nejlepší je doma nic nemít 😀

adulikka
11. zář 2009

ja si dám kaleráb,alebo si ostrúham mrkvu...

sisstin
11. zář 2009

jakoubka: čau zlato, no já většinou trpim a vydržím..a jak píše kalerát, my nic doma většinou nemáme 😅 ale tak jednou měsíčně si dělám KFC den 😀

kalerat
11. zář 2009

sis a už jsi ho tento měsíc měla 😀 nebo se teprve chystáš

sisstin
11. zář 2009

kalerat: ještě ne 😀 a minulej taky ne, páč se potom vždycky ráno zeseru jak alík a pálí mě prdel 😅 😅 😅 😅 ale chutě by byly..ale ted pro změnu sosám už třetí Frisco 😅

kalerat
11. zář 2009

jé frisco jsem si dneska chtěla koupit, ale nakonec jsem se na to vykašlala, tak nedělej chutě 😝

sisstin
11. zář 2009

kalerat: v pátek spí Tygr s dědečkem, takže můžu být večer na PC a sosat..a pak spinkat pěkně celou noc 🙂 jinak já jsem žravá neskutečně..ale vcelku mám vůli a nechci přibrat...ale taky to někdy ujede 😝

kalerat
11. zář 2009

sis ovšem ta žravá na tobě nejde vidět. Teda tak to se máš 🙂 takový oddych

jakoubka
autor
11. zář 2009

siss-ahojky 😉
Já před chvíli zbodla 3 celozrnný krajíce chleba se šunkou a mozzarelou+ta nová čoloáda od Orionu.
Včera před spaním 2 arašídové tatranky.
Má chuť hlavně na sladký.Už jsem zkoušela i chrom,ale účinek nikde.
No jsem big,fat pig 😝

janica..
11. zář 2009

jé Marti to jsem ráda, aspoň nebudu kynout sama 😀 😀 😀

sisstin
11. zář 2009

kalerat: no já právě moc nežeru, kdybych jedla, jak chci...tak mám tunu..ještě v 18 jsem měla asi o 13kg víc než ted, páč jsem hubu nezavřela 😅 v genech to fakt nemám, všichni okolo mě v rodině jsou mírně až silně obézní 😕

jakoubka: tak mě sladký nebere, já právě ujíždím na masu a fast foodu atd 🙄 no krotim se..ale tak fakt jednou měsíčně žeru jak chci, to by se z toho člověk jinak posral 😅 😅 co bych z toho životě měla.. 😅

kalerat
11. zář 2009

já teda taky sladký moc nemusím, nějak neujíždím na ničem, teda vlastně jo, mám ráda zmrzilnu 😝

jakoubka
autor
11. zář 2009

siss-připadá mi,že můj Kubík přibral 😀 V albu ,ta fotka na WC

Já se tak rozežrala u tety v Praze,má plný špajz sladkostí.

Siss-já být postavou ,jak ty tak žeru pořád.

Dámy,už na mě volá orbitreck,tož ráno ho osedlám 😀

sisstin
11. zář 2009

kalerat: jo a taky mám ráda kalorické alkoholické pití typu víno+cola a Frisco a tak..s každým Friscem úplně cejtim, jak mi roste pupek 😅 😅 😅

jakoubka
autor
11. zář 2009

Jani-ty to máš dovoleno 🙂 ,ale já neeeee.
Zítra na Statku mě budeš krotit 😉 Žádná česnečka ani chipsy 😝

jakoubka
autor
11. zář 2009

já Frisco taky miluju 🙂

sisstin
11. zář 2009

jakoubka: no je štíhlej, ale zas to není žebírko 🙂 já mám fotku Tygra ve vaně a je to teda masakr..má tam kebuli jak meloun a podvýživené tělíčko 😅 😅 😅 😅 ...já právě žrát nemůžu, okamžitě mi lezou kg nahoru..po žracím víkendu (když je tu MP) mám třeba 2kg nahoře, a pak zas nežeru a trpim 😝 ale prostě nějak mě brzdí, že relativně hubená jsem a nechci si to pokazit, a v tomhle se krotit umím...ale v jiných věcech takovou pevnou vůli teda nemám 😅

jakoubka
autor
11. zář 2009

kal-já zmrzlinu moc nee,ale teď musím.Kubík ji chce,ale nesní ji celou,tak zbytek je na mě 😠

kalerat
11. zář 2009

jakoubko no tak mu musíš kupovat menší porce 😀

sisstin
11. zář 2009

jakoubka: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... jinak je ted asi na 2mm, takže skin 😝

jakoubka
autor
11. zář 2009

kal-u nás mají jen točenou.A já beru jen malou,ale i tak 😒
No,ale v mražáku mám Car´ďor(nebo jak se to píše)zmrzlinu "Mozartovy koule" 😀

siss-Tygr je drobeček,ale krásnej.Má takovej ten pusinkovací obličej 🙂

sisstin
11. zář 2009

jakoubka: taky ho furt pusinkuju 😀 on je děsnej mazlík 😀 ale jako s tím jeho strachem je to masakr 😒 fakt nikam nemůžeme, furt jen řve a visí na mně 😒

junovka
11. zář 2009

k tej zravosti sa pridavam aj ja 😀 ....od pondelka sa chystam si dat aspon tyzdnovu dietku 😝 ....ale ta moja zravost, ako sa poznam, bude pokracovat nadalej 😀 😀 😀

jakoubka
autor
11. zář 2009

siss-Kubča je taky závislák na mně,po Praze ještě víc 😒 ,no ale je fakt,že lidí se nebojí.
Ale zas je cíťa ,jak hrom.Trošku se bouchne,hned řve ☹

jakoubka
autor
11. zář 2009

junovka-tak to budeme mít stejně 😀
Já bych musela jít v osm spát,abych nežrala 😠

sisstin
11. zář 2009

mně se už křížej oči 😅 😅 čtvtý Frisco 😅 😅 😅 a je Sex ve městě 😝

jakoubka
autor
11. zář 2009

siss- 😀 😀

já piju magnésku,tak se mně klíží něco jinýho 😀

sisstin
11. zář 2009

ale po tom pívu jde na mě žravá 🤐 😅 😅 😅 😅