Zrušme anonymní diskuze.

vitezove
9. lis 2019

Zdravím vás všechny, poslední dobou se tu hodně množí trolové a podivné, nesmyslné anonymní diskuze. Požádala jsem adminku webu o radu, jak to řešit. Prý máme napsat zde: https://www.modrykonik.cz/help/form/?faq=messag...
a napsat jim co se nám nelíbí. Já jim tedy jdu hned napsat ale požádám i vás ostatní, pokud se vám nelíbí co se tu teď děje, prosím napište jim. Když napíše jeden, nic se nestane. Navrhovala bych, aby anonymní témata mohli využívat pouze registrovaní členi a ideálně ještě když jsou registrovaní aspoň pár měsíců.
Díky

zelenaesmolda
9. lis 2019

@vitezove
napsala jsem jim vzkaz a budu se snazit tuhle diskuzi drzet zivou protoze je to konecne neco,co ma smysl narozdil od vecnych duchu,tehu testu atd

zelenaesmolda
9. lis 2019

@vitezove
odpovez mi neco,at topujeme 🙂

vitezove
autor
9. lis 2019
vitezove
autor
9. lis 2019

@zelenaesmolda ono už je stejně pozdě, snad si to někdo přečte zítra 🙂)

chumlee71
9. lis 2019

@vitezove Už jsem jim tam taky napsala

vitezove
autor
9. lis 2019

@chumlee71 super

krtcice
9. lis 2019

Taky jsem jim teď napsala 😉

vitezove
autor
9. lis 2019

@krtcice super

cuuza
9. lis 2019

Skvělý nápad... Jdu tam taky hodit pár písmen

zelenaesmolda
9. lis 2019

@vitezove
@cuuza
@krtcice
@chumlee71

Hlavne udrzujme diskuzi zivou i kdyby kecanim o blbostech at ji vidi co nejvice uzivatelu.
Poslala jsem linky do nekterych anonymnich diskuzi tak snad se chytne co nejvice lidi.
Nesmime ji ale nechat zapadnout.

fandysek_1
9. lis 2019

@vitezove jdu jim taky napsat.

biedronka10
9. lis 2019

Diky za odkaz, take jsem zanechala dotaz

chumlee71
Autor odpověď smazal
Zobraz
cuuza
9. lis 2019

@zelenaesmolda To dáme 👍

zelenaesmolda
9. lis 2019

@cuuza
no ja ted valim spat ale az budu mit zitra cas tak se na to zase vrhnu :D

vitezove
autor
9. lis 2019
cuuza
9. lis 2019

@zelenaesmolda Tak se vychrupkej dorůžova, ať máš zítra hodně sil... Dobrou

kizii
9. lis 2019

👍🏻👍🏻

kizii
9. lis 2019

@vitezove Nekdy je to fakt des..

vitezove
autor
9. lis 2019

@kizii bohužel. Ze začátku jsem to jen přeskakovala, ale už to opravdu obtěžuje.

zelenaesmolda
9. lis 2019

@cuuza
diky,jak se ale znam tak budu myslet na to,kolik lidi tu diskuzi asi uz videlo a napsalo adminum 😀

kizii
9. lis 2019

@vitezove ja stale nechapu, ze to ty lidi bavi.. Holt kdyz ma nekdo nudny zivot :/

vitezove
autor
9. lis 2019

@kizii jako já to chápu. Prostě se fakt nudí. Většinou to budou nějaký mláďata, co prostě zkouší co si mohou dovolit, líbí se jim ta anonymita. Nikdo na ně nemůže... doma jim rodiče přistřihávají křidélka, tak aspoň tady...

sudylichozrout
9. lis 2019

@vitezove Ahoja, take jsem poslala prosbu o napravu, respektive nejake reseni. Diky za napad a za to, zes to rozjela 🙂

nanyh
9. lis 2019

Napsala jsem 😊

vitezove
autor
9. lis 2019

@nanyh super

krtcice
9. lis 2019

Tvář končí, jdu zahnat nejstarší smrádě a spát a doufat že se těmi hlášeními bude někdo zabývat

hojda
9. lis 2019

Takových žádostí tu už v minulosti bylo, aby MK něco upravil/vrátil a nic se nestalo☹. I troll se totiž počítá do návštěvnosti webu....

vitezove
autor
9. lis 2019

@hojda zkusit se to musí

hojda
9. lis 2019

@vitezove Já už to vidím jako ztrátu času☹.