Zubní sprcha. Je to vhodný dárek pro manžela?

terinda
25. lis 2010

Ahoj holky,

máte některá zkušenost se zubní sprchou? 😉
Přemýšlím, že bych ji pořídila manželovi, který má problém s dásněmi - je to vhodný dárek?
Prosím o popis, jak taková sprcha funguje. Mezizubní prostory se čistí pouze vodou?

http://www.zdravionline.cz/p/Zubni-ustni-sprcha...

crca
26. lis 2010

@terinda Já s tím zkušenosti nemám,ale moje kamarádka si jí nemůže vynachválit.Taky jsem o tom přemýšlela,že bych to koupila manželovi,ale on má zuby krásné,tak mu stačí kartáček 😀

terinda
autor
26. lis 2010

Crca díky 🙂

terinda
autor
26. lis 2010

A nikdo tu nemá osobní zkušenost? 😉 😀

evena
26. lis 2010

ahoj, nemám teda stejnou, ale princip je stejný .. sprcha je dobrá věc, ikdyž možná stejně dobře poslouží zubní nitě 😉 mám problémy s dásněmi tak sem si musela trochu zvyknout, protože to ze začátku trochu bolelo ... osobně bych chlapovi nic takového k Vánocům nekupovala, ale to je jen můj názor, ty sama nejlíp víš co čem touží 😉

terinda
autor
26. lis 2010

eveno, díky za názor - asi si to ještě rozmyslím, nechci aby chlapa bolely dásně 😅 - i tak má s nimi problém 😒
Jinak si nemyslím, že by to byl špatný dárek - a nebyl by jediný 😉

choco
28. lis 2010

ahoj terinda, mám zubní sprchu stejné značky, trochu jiný typ. mezizubní prostory čistí pouze vodou, případně do ní můžeš přidat ústní vodu, já někdy kápnu tea tree. na dásně by měla pomoci, ale pozor, zpočátku mohou více krvácet. já jsem s ní spokojená víc než s mezizubními kartáčky. ale pro jistotu bych se zeptala zubařky, jestli je pro tvého muže vhodná (kvůli těm dásním). a dárek je to podle mne dobrý 🙂

terinda
autor
28. lis 2010

@choco díky 🙂

zaneta264
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terryska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zaneta264
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terryska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zaneta264
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mandala
25. pro 2014

Taky jsem antitechnický typ - ta sprcha nahradí i kartáček ? 🙂