Zvětšení poprsí. Máte zkušenost?

primissi
16. kvě 2011

Jsem maminka 10-ti měsíční holčičky. Kojila jsem 9 měsíců a na mých ňadrech se to značně podepsalo, proto uvažuji o plastice. Pokud máte s tímto někdo zkušennost, budu moc ráda, když se o ni se mnou podělíte.

primissi
autor
27. črc 2011

Opravdu nikdo nemáte zkušennost?

helisek84
30. črc 2011

a co zkusit nejdřív něco jiného? co třeba stimulen?já můžu po 3 měsících užívání říct, že to fakt není vyhazování peněz. netvrdím, že mi prsa narostla, ale mají hezčí tvar, jsou plnější a pevnější. mně se nejdřví zdálo, že nic moc, ale chlap to rozhodně poznal 😀

primissi
autor
30. črc 2011

@helisek84 já mám prsa nula nula nic. Potřebuji zvětšit prsa aspoň o dvě čísla. Takže bez plastiky to nepůjde.

primissi
autor
2. srp 2011

Tak šup, šup holky, nestyďte se 🙂

anta
2. srp 2011

@primissi - za co se nemáme stydět? No já mám prsa velikosti takové, že asi neexistuje, je to pod nula nula nic 😀 😀 😀 Taky jsem uvažovala o plastice, ale asi na to prdím, strčím si do podprdy tenisáky a budu mít klid 😀 😀 😀

primissi
autor
3. srp 2011

@anta já se už rozhodla a na plastiku jdu. Když jsem viděla, jak včera manžel slintal nad herečkou Meg Ryan, která si nechala taky zvětšit poprsí, tak prostě do toho jdu. Komplikací se nějak nebojím, manžel mi na plastiku mile rád dá a já se budu cítit mnohem líp. Jen musím počkat, až odkojím druhého potomka, kterého teda plánujeme až za 2-3 roky. Už jsem jim psala na plastickou chirurgii a doporučují počkat, abych si pak nový prsa nezničila kojením.

terynda
4. srp 2011

ahojda,tak já mám zvětšená prsa asi od roku 2003,měla jsem původně1 a po operaci jsem měla velké3.Co potřebuješ vědět?

primissi
autor
4. srp 2011

@terynda jupí, konečně někdo 🙂 Tak by mě prvně zajímalo, zda jsi je nechala dělat až po dětech nebo jsi s nima i kojila? Já bych je chtěla nejrači hned, ale bojím se, že si je hned zničím. Pak by mě taky zajímalo, jaká byla bolest po operaci a jak je to s tím klidovým režimem. Mám dítě, tak nevim, jak bych to dělala.
A taky by mě zajímalo, jak jsi se cítila. Jestli jsi to brala jako vyhozený peníze nebo jsi ráda, že jsi na to šla.
Snad to není moc najednou, díky za odpovědi 🙂
Jo a jak to máš s výměnou? Musíš jít po těch 15-20 letech nebo je máš už na furt?

terynda
4. srp 2011

Nechala jsem si je zvětšit ještě před dětma a normálně kojim,první dcerku 2 roky a druhou ještě stále kojim(je jí 13měsíců) Osobně trošku lituji,že jsem si je nechala udělat před,něvadž je po tom kojení už nemám tak pevný. a hlavně je mám samou strii.Bolest po operaci byla krutá,ale záleží o kolik si je necháš zvětšit a myslím si,že když si je necháš udělat po dětech,tak to tolik bolet nebude,protože ta kůže bude povolenější.Manža mi musel pár dní po operaci pomáhat se zvedat,měla jsem šílené modřiny až na zádech a na tom jsem musela mít stahovací podprdu a takový pás,ktery mi ty kozky tlačil dolu,abych je asi neměla pod krkem 😀 Samozdřejmě,že jsem z nich měla radost,ale zároveň mi přišli né moc velké,ono totiž to není tak,že by jsi pak měla dudy,ale prsa jsou prostě po tom hrudníku pěkně rozložený a plný.Doktorka říkala,že pokuď mi nebudou dělat nějaké problémy,tak je vyměnovat nemusim.Implantáty mám pod svalem(myslím,že je to lepší,nežli nad)

primissi
autor
5. srp 2011

@terynda já si je chci taky nechat dát pod sval. A asi teda počkám až po dětech. Já nemám skoro žádný prsa, takže to bude chtít nechat zvětšit tak o 2 čísla. Budu si teda asi muset pozvat mamku, aby mi pomáhala s dětma. Manžel má časově náročnou práci a uvolnit se nemůže. A na jaké klinice jsi byla? Já mám vyhlídlou medicom VIP v Brně.

A co ti na to říkalo příbuzenstvo? Ŕekla jsi jim o tom? Nevím, jak se u nás na to budou tvářti. To zas budou určitě kecy, že nevíme, co s penězma 😀

terynda
5. srp 2011

no jestli ti můžu poradit,tak určo počkej a nech si je udělat po dětech.Mě je dělali ve Vrchlabí, myslim že se to jmenuje Ansa.Tak my toho příbuzenstva moc nemáme a nejbližší okolí se divilo proč si to nechám dělat,že je to zbytečné.Ale tak znáš to,kecy budou mít všichni vždy 😀
Každopádně jsem ráda,že jsem si je nechala udělat,protože teď už bychom na to peníze neměli.Sice je už nemám takové strašně pevné,ale zase jsou přirozené.

primissi
autor
5. srp 2011

@terynda a dělala sis tvar kapky nebo kulaté? To ti ale asi poradí doktor, ne? Já teda možná budu chtít ještě jedno dítě po třicítce, ale to se uvidí, kdyžtak si to pak nechám zas vyměnit, když by byli povyslí po tom třetím mimču.

terynda
5. srp 2011

já mám kulaté,kapky byli dražší a to celkem o dost,tak jsem volila kulaté

primissi
autor
5. srp 2011

@terynda to mě je celkem jedno, jaká bude cena, ale možná jsou kulaté lepší do výstřihu, co? 😀

terynda
5. srp 2011

😀 to asi jo

dagina
24. srp 2013

@terynda kolik stály??????

terynda
25. srp 2013

něco přes 50tisíc dohromady se vším, ale už je to 9 let

malineta
30. črc 2014

holky, jak dlouho se "usazují" prsa po augmentaci? Mám skoro 4 měsíce po a každé prso je jiné ☹

tetaodzviratek
21. únor 2017

@terynda ahoj mám také termín operace. Pod žlázu. Slyšela jsi okolo sebe i nějakých komplikacích? Měla jsi vše ok?

unicorna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz