Zvětšení prsou bez silikonu, tukem. Co si o tom myslíte?

katty6
29. bře 2010

Ahoj,
natrefila jsem na kniniku v CR, kde se provadi tato zcela nova metoda vyvinuta odbornikem z Londyna. Misto silikonu se pouziva vlastni tuk, ktery po upraveni se vstrikne do prsou. Vysledek je pry trvaly a pacientka odchazi domu tentyz den
Co si o teto metode myslite?? MAte nekdo osobni zkusenost s touto klinikou http://www.mcclinic.cz/cenik-zakroku-plasticke-... ?

adrianso1
16. dub 2016

@padyska byla jsem na body klinika na údolní v brně (jedna z prvních, která začala s touto metodou) a s personálem a vše kolem jsem byla spokojená, dr. Menšík opravdu řekne i negativa při vstupní prohlídce, nemaže jen med kolem pusy. Jsem vcelku hubená (52kg), vpichy jsou opravdu minimální (ani to nesleduji), ale když byl zákrok čerstvě po, bylo to opravdu jen štípnutí, skoro zanedbatelné. kanila je opravdu tenoučká, stejně moc tuku se ani neodebírá. Celkově 750g. Na stehnech jsem odběr ani nepoznala, poznala jsem změnu na bocích (tukové polštářky nad okrajem kalhot). Hrbolky až tak nebyly, měla jsem celulitidu vždycky, ale žádné výrazné HRBOLY nejsou, to by musela být klasická liposukce, toto je jen mini 🙂. Já než na to šla, přečetla jsem asi 1000 diskuzí. Mám po zákroku 6tý měsíc a zatím nelituji. Opravdu se tuk vstřebal dost, je s tím potřeba počítat. pošlu foto jestli je zájem. Ale mně to takto stačí, nemám vyschlé švestky aspoň 😀, pokud další dítě neplánuješ a máš peníze, běž do toho 🙂

padyska
17. dub 2016

@adrianso1 Děkuji Ti za Tvoji odpověď. Malému je 5, kojila jsem do 2,5 let a podle toho moje prsa vypadají, nebo spíš je problém je skoro i nalézt ☹ Do silikonů jít nechci a navíc mám dost tuku ve spodní části těla, takže se tento typ zvětšení a vylepšení jeví pro mě jako ideální. Manžel mě v tom podporuje, tak do toho asi půjdu. Jestli jo, tak dám vědět. No jestli nejsou fotky moc indiskrétní, zajímaly by mě. 🙂

adrianso1
17. dub 2016

@padyska tvuj mail?

padyska
19. dub 2016

@adrianso1 Díky!

jakrle
5. lis 2016

@adrianso1 Ahoj, nad zákrokem taky uvažuju. Můžu i já poprosit o fotku do mailu? 🙂 Moc díky 🙂 janip@seznam.cz

zubnatko
11. únor 2017

@adrianso1 Mohla bych prosím také požádat o fotografie před zákrokem, těsně po zákroku a po vstřebání? Děkuji moc. zubnatko85@seznam.cz

jenney
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luu25
26. srp 2017

@adrianso1 Můžu taky poprosit o foto? Taky pošlu IP

petuleloca
1. říj 2017

@adrianso1 Plánuji taky tento zákrok za měsíc, mohu poprosit o fotečky před a po?
karkulkapetulka@centrum.cz Mám z toho strach, mám po třech dětech a kojeních, prsa 00nic... Předem moc děkuji🙂

tinka_tobik
5. říj 2017

Ahoj. Pročítám tady diskuzi. Celkem se mi tato metoda taky líbí, jen si říkám, zda se tuk nevstreba tak, ze to bude jako pred zákrokem. A mate nějakou dobrou konkrétní kliniku? Lepší osobní zkušenost než reklamy na netu🙂 moc díky

luu25
9. říj 2017

@tinka_tobik tuk se právě trochu vsákne, ale co vím tak záleží případ od případu, člověk od člověka. jenom mě děsí že se tuk v jednom prsu může vsáknout víc než v tom druhém, to by pak operace byla asi dost k ničemu 😨 ví o tom někdo víc?

silvous06
27. pro 2017
Uživatel silvous06 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvous06.

Já bych nedala dopustit na klasické zvětšení prsou implantáty. Tady na ty novinky moc nejsem a radši si nechám udělat to, co se dělá několik let a osvědčilo se to. Pak mi pan doktor Pilka povídal o lipotransféru, ale já byla rozhodnutá pro implantáty 🙂

petka345
27. pro 2017

Četla jsem o tom jediné mínus je podle mě to, že se musí častěji na opravy než třeba u silikonu ale přijde mi to rozhodně přirozenější i ten vzhled celkově je mnohem lepší

kacka_m
18. led 2018

Opravu bych asi ani neřekla, spíš se část tuku vstřebá. Ale zase na druhou stranu když jsem na tom byla tak jsem zabila dvě mouchy jednou ranou. V yes visage jsem si nechala vzít tuk z boku a dali mi ho do prsou. Jo sice to nemá takový efekt, ale přijde mi to lepší než mít cizí předmět v těle jakou jsou implantáty…

luu25
31. kvě 2018

Tak jsem se hecla a zašla jsem si na bezplatnou konzultaci do Medicomu. Jezdím kolem kliniky do práce a jednou jsem si tam prostě zavolala :D mluvila jsem přímo s doktorem a ten mi řekl že jde spíše o modelaci než zvětšení - velikost se zvětší maximálně o číslo mám pocit. Ale prsa pak budou krásně souměrná a vymodelovaná. Mně řekl, že mám prsa souměrná, ale že jsem vhodná kandidátka, vzal by tuk z boků pokud bych chtěla tak teď nad tím docela uvažuju... Jinač pro ty které to fakt zajímá tady je přesné info https://www.medicomclinic.cz/zvetseni-prsou-vla... a tady je průvodce zákrokem https://www.medicomclinic.cz/pruvodce-zakrokem/... kde je asi úplně všechno co je třeba vědět 🙂

tedysek15
25. črc 2018

Ahojky holky prosím mohly byste mi napsat kde jste zákrok podstoupily a kolik vás stál? Děkuji za odpovědi

drazaaa
20. říj 2018

@siki dobrý den, mohu se zeptat j a k vypadají prsa s postupem času? A kde jste na zákroku byla? Děkuji

drazaaa
26. říj 2018

@siki Dobrý den, mohu se zeptat? Zajímá mě zda prsa vypadají stejně jako po zákroku. Jestli se tuk nějak během let nevztřebá... Děkuji móc

emilkamilka
30. říj 2018

prosím, jak moc to po operaci bolí? Taky bych chtěla prsa vyplnit vlastním tukem, jenže se bojím bolesti. Můj prah bolesti je hodně nízko. Jak a co je dobré od bolesti?

anet43
1. dub 2019

@katty6 Kamarádka do toho šla a je spokojená. Byla tedy jinde, v Aesthevitě (www.aesthevita.cz). Připrav se, že to stojí okolo 80000Kč.

janickajana
1. dub 2019

Ahojky. Po 2 dětech jsem také váhala. Nakonec jsem šla na implantáty do Medicom CLINIC v Praze. Vůbec nelituji, Prsa mám krásná velká dle mých představ. Dát třeba 40.000 za zvětšení vlastním tukem a po pár měsících nemít zas nic by mě kleplo. I finančně. Prsa mě stály 72.000,- modelace nebyla třeba. Přístup lékařů pecka. Teď se každý rok těším na léto a hrdě nosím výstřihy a plavky! 😊

tedysek15
2. dub 2019

Ahojky také jsem se rozhodovala jestli tuk a nebo implantáty, a nakonec půjdu do implantatů. Myslím že tuk se hodí spíš pro ženy co prsa mají a chtějí jen doplnit vršek prsou. Já po dvou dětech nemám žádná prsa a váha mi často kolísá ,takže když zhubnu prsa jsou pryč a když přiberu tak zadek stehna břicho.

luu25
Autor odpověď smazal
Zobraz
luu25
29. bře 2021

Teď jsem se dívala a na tom medicomu stojí tím vlatním tukem 90 tisíc.. za mě to bylo nějakých 85 nebo 80 už si to přesně nepamatuju

maiska75
8. únor 2023

Ahoj, byla tu delší pauza, tak se přidávám se zkušeností. Byla jsem na přenosu tuku do prsou u MUDr. Lhotského ve Vysokém nad Jizerou a zatím velká spokojenost. Bolesti žádné, jizvy žádné a cena 40tis. Měla jsem prázdné 1 až 2, teď mám plné 2, což jsem chtěla a také jsem s tím počítala.

ovecky
8. únor 2023

@maiska75 ahoj, muzu se zeptat, jaka je tva vyska a vaha, tj.jak moc musi byt clovek pri tele, aby mu to slo udelat? Dik, uvidime, jestli nove zalozeny profil odpovi 😅

maiska75
9. únor 2023

Ahoj, měřím 164 a váha cca 56, jsem celkem hubená, ale když trochu přiberu tak břicho, takže mi pan doktor vzal tuk ze spodního břicha a vnitřních stehen, kde mi teda nepřišlo, že tam něco mám....ale doktor říkal, že tam se vždycky něco najde..no a nakonec dal do každého prsa 170ml...paráda je, že tam kde se odebere, už se moc nepřibírá a právě se nejvíc přibere tam, kam ty tukové buňky dali