8,5 měsíční mimi nechce pít z lahvičky se savičkou

joa.n
25. dub 2010

Ahojky,
moc bych potřebovala poradit.
Naši malou pomalinku odstavuju od prsa a už pár dní se pokouším místo prsa při nočním kojení nabídnout ji lahvičku se savičkou (zkoušela jsem NUK, Avent). Tu ale úplně odmítá. Po pár minutách šíleného řevu tedy nakonec nabídnu prso. (Krmíme asi 3x za noc).
Máte některá podobnou zkušenost? Chtěla bych ji pomalu a jistě odstavit od MM úplně a nahradit jej UM, ale nevím, z čeho ho bude holčička pít?
Na čajíky a vodičku máme netekoucí hrníček od Aventu, ten si velmi oblíbila a nechce přes den na pití z ničeho jiného.
Ale je vhodný i pro UM?
Předem děkuji za rady. 🙂

kacamura
25. dub 2010

já chci za měsíc také pomalu odstavovat a už tedka mu dávám lahvičku, zatím s MM když mám... MM z lahvičky občas trochu vypije, ale jinak jí také odmítá... co jí z té lahvičky dáváš??? UM můj malej nechce, ale když je v té lahvičce MM tak si dá říct... tak jestli jí dáváš UM tak zkus napřed MM... a možná si to měla zkoušet už dřív.... a zkus taky různé dudlíky... a já to dělám jako škola hrou... nemá cenu jí to cpát když řve... já to zkouším když má malej dobrou náladu a není úplně vyhladovělej

beruska24.9.
25. dub 2010

joa.n - a je malá naučená na dudlík. U nás po 4m. přechod na UM a flašku také nechtěla. Tak jsem malou vzala do náruče, do pusinky dudáka, chovala a v ruce měla připravenou flašku s UM. Jakmile se chytla na dudák (začala dudat) tak jsem jí ho malíčkem vytáhla s pusinky a hned dala flašku. Pochopila to rychle 😉
Jinak používám NUK, s jiným nemám zkušenosti.

beruska24.9.
25. dub 2010

To měla být otázka, zda ´´je naučená na dudlík???´´ 😉

saminka
25. dub 2010

Ahojky
my mely taky uplne stejny problem,az na to ze uz od asi 6 ti tydnu byla zvykla na lahvicku,kdyz jsem ji odstrikavala MM. Ale asi okolo 6.mesice nam zacala odmitat veskere lahvicky,ze dne na den,vyzkouseli jsme ruzne savky,nejcasteji mela od Nuk,koupila jsem i ty vetsi od 6.mesice...ale odstrikane nechtela vubec,a celkove nechtela nic z lahvicky....ale jednoho krasneho dne jsem se rozhodla ji zkusit dat UM a ji to tak zachutnalo,ze ani savicka ji nevadila,je to presne tyden,co dostala prvni um a od te doby ji davam kazdy den,nahrazuji jedno kojo,a ted uz mi pije i z avent lahve a savky takze fakt chce to cas a pevne nervy.... 😵 a mozna je i lepsi zkusit aby ji lahvicku dal nekdo jiny,nez ty,protoze od tebe to mlicko citi a vi,ze ji neodolas 😅 ja to taky sverila priteli prvnich par dnu,ale ted uz ji je to fuk,hlavne ze to tece...ale natrapily jsme se fakt hodne....tak hodne stesti...

brisalek
6. kvě 2010

Ahoj vsem, mala take nechtela nic, zadny dudlik ani flasku, vse bylo jen hracka.... Zkouseli jsme na caj vsemozna pitka, brcka, velke diry do dudliku, ale to byla porad mokra....a nic az dnes jsem koupila lahvicku baby nova a funguje to.
http://eshop.lekarnice.info/shop.php?action=sho...