Avent lahvička s nastavením průtoku. Jak se nastavuje?

anicka164
27. říj 2009

Ahoj, nemáte někdo lahvičku Avent od 3 měsíců s nastavením průtoku mléka? Dneska jsem ji koupila, ale nevím, jak se to nastavuje ☹ Je to tak, že mimi má pít tak, že počet čárek je jakoby směrem k tomu, kdo krmí? Nebo se ta savička ještě nějak natáčí? Díky moc, večer musíme dokrmit, tak abych věděla jak a nedala mu ten největší průtok a on pak ještě chtěl prso 😉

evulebobule
27. říj 2009

anička: to taky existuje? To ani nevím. Máš někde odkaz? Mrkla bych na to...

xzaje01
27. říj 2009

Ahoj, je to tak, ze ty carky se smeruji k nosu detatka, cili das jednu carku pod jeho nos. Ja tu lahev mam, ale spokojena s ni nejsem, maly ji nejak nedokaze uchopit, snad budete mit lepsi stesti. 😉

lienka79
27. říj 2009

tie ciarky, kt chces maju byt nastavene k babatku..Ale "ukludnim ta"...vobec to nefunguje
Ja som to v ramci setrenia kupila tiz..ale´aj tak som nakoneic kupila II, pretyoze ten nastavoaci fungoval ako te , co je najrychlejsi...cize ako III-IV

anicka164
autor
27. říj 2009

Díky moc za odpovědi.
Myslíte, že to můžem zkusit? Dokrmujem jenom večer, přes den kojím, trochu se bojím, že Mikuláš pak nebude chtít prso... Ale zas jsem si říkala, že věkově už odpovídá téhle lahvi. Tak nevím. Do teď jsme mu dávali z takové mikrolahvičky,kde původně byla už rozdělaná Beba. Tam je ta dírka dost malá, ale neumím to porovnat, obě jsou prostě malinkatý 😉

anicka164
autor
27. říj 2009
evulebobule
27. říj 2009

anička: děkuju.

nikollette
27. říj 2009

Tiež to máme, a je to podla mna blbosť, alebomi to jednoducho nefunguje. 🙄
krmim uz od 5mesiaca s tou savičkou čo má 5dierok... tak má mliečko vypité raz, dva... 😉

scandya
27. říj 2009

Ja som kupovala tento univerzalny cumlik I,II,III, a musim povedat ze som nadmieru spokojna! Moja malinka ma reflux a mame AR1 takze jej to pustam cez II. ked som jej to nazaciatku skusila dat cez III tak sa az dusila ze nestihala, ale uz riedka kasicka cez III prejde. ked davam cajik dam na I, je to super!

odsavacka
27. říj 2009

Ahojte, cumel avent s variabilnym prietokom tiez vlastnime a priklanam sa k viacerym nazorom, u nas sa teda tiez neosvedcil. 🙂Ale drzime palce🙂

jajkax
27. říj 2009

Tak já jsem si tu lahvičku (teda ne lahvičku jenom tu savičku) koupila včera.A ntaky jsem nějak nemohla pochopij jestli ty čárky mají být k bradě nebo k nosu.Takže tedy k nosu jo?Já jsem to teda zkoušela z toho pít sama a příjde mi že to pořád teče stejně 😒 Tak nevím.Ještě se zeptám, vy co máte Avent lahvičky-dají se použít i na kaše?Nebo se musí koupit nějaký jinačí dudlík?Mám číslo, 2 a 3 a ted tenhle nastavovací.Brzo začnu přikmovat tak abych věděla co proteče 🙂

petrach
27. říj 2009

my ten cumel meli taky a taky se musím připojit k holkám že teda nic moc,nebyli jsme spokojeni..asi zaleží na konkretním díteti..
kaše by mela tect 3 😉

jajkax
27. říj 2009

Tak ten máme.Tak jsme snad připraveni.Mám první dítě, tak si zatím tak nějak neumím představit jak je taková kašička hustá 😒

scandya
28. říj 2009

tie ciarky musia bat pri nosicku

blandik
28. říj 2009

my jsme s tou lahvičkou spokojeni. V pohodě ji používáme od 3M až do roka a pořád pije na jednu čárku (jedna čárka směrem k nosu). Když jsem na začátku nevěděla, jak to má fungovat a že tam nějaké čárky jsou (dostala jsem tu lahvičku jako dárek), tak se mi občas podařilo mu to dát dvěma nebo třema čárkáma a to mu pak mlíko telko po bradě, takže ty čárky určitě fungují. Když mu te'd někdy dám zbytek kaše do mlíka, tak mu to dám na trojku a v pohodě to vypije. Jo a z té láhve na jedničku teče podle toho, jaký má miminko cuc - takže u nás byla v pohodě jak ve 3M tak v roce (a to už saje jako das). Když jsem mu ve 3M dala avent savičku jedničku (tedy jen s jendou dírkou), tak se z toho neuměl napít a teklo na to něj moc ztuha, když jsem mu savičku vyměnila za dvojku - tak mu to zase teklo po bradě a dusil se. Ta univerzální I-III se nám osvědčila nejlépe.

matra
28. říj 2009

Ahojky tak my jsem taky maximálně spokojení, když si savičku zmáčknete prsty jako miminko rty, tak uvidíte jak se dírka rozvírá bud méne nebo více. Sice kojím, ale občas na čaj nebo kaši ji použiji,
Ted jsem více na kaši začala používat Tommee Teepee,kde jsem si sama zvětsila dírku a také naprostá spokojenost,doporučuji maminkám,které kojí a dokrmují z láhve... Je opravdu jako prs.

kjajule
28. říj 2009

Tak já obecně s lahvičkami avent jsem moc spokojená.Ale zrovna jediný co mi přijde že nefunguje je savička s regulujícím průtokem...Zkusila jsem ji ve třech měsících , ale malýmu to teklo všude okolo pusinky a nestačil to spolykat.Takže používáme až od půl roku na kaši na tu je to super .Kaše je hustší takže to nikde neteče a krásně se to dá vycucnout.Ale jinak na mlíko bych doporučila spíš savičky s dítkama podle věku. 😉

quika
28. říj 2009

anicka, tento nastavec je urceny na hustejsie napoje, nie na mlieko! je super na krmenie redsou kasou z flase, ale ak chces davat mlieko, potecie prilis rychlo a je celkom mozne ze sa dietatko coskoro odstavi. oproti tym normalnym dierkam je toto rychlejsie, 1 na variabilnom cumli zodpoveda asi 4-5 dierkam na normalnom a kojene dieta treba prikrmovat takym cumlom co ma 1-2 dierky (podla veku, u vas skor 1).

janulka21
12. led 2011

Ahoj, nevíte zda je nějaká savička na flašku s dírkou na řidčí kaši. Malá mi nechce jíst kaši lžikou, vždycky mi po 10 lžičkách otočí hlavu, že už nechce tak mi kamarádka poradila, at zkusím flašku. Nemůžu, ale takovou savičku nikde najít. Děkuji 🙂

katy1979
12. led 2011

@janulka21 my taku mame ale robi ju lovi