• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Avent pítko. Teče to z dírky na vzduch. Je něco blbě?

23. listopadu 2009 
mám Canpol, jak píše soanpe. Potřebuji ho hlavně do auta, když řídím, aby se malý nepolil, což dělal s lahvičkami všeho druhu od koupených nápojů. A Avent jsem nebyla schopná zašroubovat,aby netekl pod víčkem. 150 ml stála cca 150,- Kč.
20. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kubin
my máme od nar,lahvičky kol.lovi,ale hrneček je lepší balonek :wink: nedám na ně dopustit
20. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám Avent vůbec neteče, 100% těsní. Teče, jen když malá tahá. Canpol nám protejkal fest... Ten jsem vyhazovala :-/
21. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my dostali ten větší zadarmo k mlíčku. Teče jenom pokud tam dám víc než 200ml tekutiny. Když tam máme do 200ml tak se nám nikdy nestalo, že by tekl. Pijeme z něj jenom čaj nebo vodu. Máme ho většinou na cesty nebo na ven. :wink:
21. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem doma canpol balonek a malá mi nebyla schopná vzít do pusinky tu jejich savičku. Byla na ni moc široká. Taky ventil byl velmi zajímavě řešený. Malá s ní párkrát bouchla o stůl a já neustále lovila v čaji tu pojistku. Pak jsem koupila Avent. Je pravda, že kapku teče tou dírkou, ale když ji neudělám úplně plnou, tak je to v poho. Canpol jsem nevyhodila, jen jsem na něj dala savičku s aventu a taky do jde.
21. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám jen dobrou zkušennost. Doporučuju, neteče a je to ok.
21. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám Avent taky tekl tou dírkou přímo do nosu, takže se Tereza pořádně nenapila. Koupila jsme Fisher Price a ten zas občas kápne okolo závitu, ale Tereza z něj vypije oproti aventu hodně
21. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, z té dírky to teče rovnou do nosu tehdy, pokud děcko do pítka foukne. Má to zpětný chod. Když se pak naučí pít a jen sát, nestává se to. Mně to taky štvalo, ale jak se naučil líp pít, už to bylo ok.
21. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - chtěla jsem se zeptat, z čeho vám děti nejlépe pijou. Malý má 13M, umí pít po locích z hrnečku - ale nechce vždy a taky to není praktické. Nehci už mu dávat ten klasický avenťácký cumlík, ale z pitka pít nechce. A dávat mu takové to skoro pitko, ale měkké jiné značky, se mi zdá zbytečné. Slyšela jsem o lahvičkách s brčkem - jak asi píše kjajule - jak si to mám představit - je tam fakt brčko nebo to je takový ten "sport" uzávěr jako mají třeba pet láhve sport mattoni? Malý navíc moc pít nechce. Díky.
22. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
blandik mi malý skoro 13měsíců pije jen z lahve MAM, máme doma hrneček avent, nuk, nějaký z DM, láhev s brčkem ale malý s ničeho nechce, bud z lahve nebo raději nepije. Lahvičku s brčkem máme taky a je tam fakt brčko :slight_smile: já ji kupovala v DM
22. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik - děkuji. Malý taky nechce pít - krom mléka. Jinak si vžycky jen tak jednou, dvakrát cucne a konec. Mám pocit, že mi vypije tak možná deci navíc k půl litru mléka za den (je na UM).
22. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
blandik malý je taky na UM a i když už má normální stravu tak mlíčka pije hodně a minimálně ten půl litr zvládne ale spíš víc. Pokud pije z lahve tak v pití problém neni-to vypije tak těch 200-400ml jak kdy (mívá převařenou vodu, čaje-střídám bylinkové a různé druhy ovocných a štavíčky od hami nebo hipu) ale jak mu dám nějaký hrneček nevypije ani N, on prostě z toho pít nebude. Zatím to zkoušíme bez úspěchu tak uvidíme, další hrneček už se mi fakt kupovat nechce
22. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliotka,ale malá z toho umí pít, pak 5x si lokne, během té doby se kapka u té dírky zvětšuje, až jí ukápne, nebo to vdechne do nosu.
22. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
blandik : ta lahev z DM má opravdu brčko takové měkké dá se zaklopit .nám moc vyhovuje a ani nestojí tolik 89,- třeba oproti aventu je to o dost méně... :wink:
22. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme dnes koupily také tu lahev s brčkem a malý se s ní okamžitě naučil pít :slight_smile: , avent nám taky teče tou dirkou a malý z něj stejně nechce moc pít :unamused:
22. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten avent nic moc teda.

kinsen, a co to je za láhev s brčkem, furt o tom čtu ale nevím co to je??
22. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
meleri : ta láhev je hodně podobná této... http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=14041 ten vršek je skoro stejný akorát má trochu jiný tvar ta lahev...
23. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek