Avent pítko. Teče to z dírky na vzduch. Je něco blbě?

steppy
21. črc 2009

Holky, které používáte hrnečky a lahvičky od Aventu s pítkem, teče vám taky při naklonění lahvičky z té dírky na vzduch pití? Pořídili jsme tuhle lahvičku a malá z ní vůbec nemůže pít, protože jak si tu lahvičku nakloní, teče jí přímo do nosu mlíko právě z té dírky... ☹ dělám něco blbě nebo je to normál? 😨 😨 😨

kubinkov
20. lis 2009

mám Canpol, jak píše soanpe. Potřebuji ho hlavně do auta, když řídím, aby se malý nepolil, což dělal s lahvičkami všeho druhu od koupených nápojů. A Avent jsem nebyla schopná zašroubovat,aby netekl pod víčkem. 150 ml stála cca 150,- Kč.

soanpe
20. lis 2009

kubin
my máme od nar,lahvičky kol.lovi,ale hrneček je lepší balonek 😉 nedám na ně dopustit

monika6e
21. lis 2009

nám Avent vůbec neteče, 100% těsní. Teče, jen když malá tahá. Canpol nám protejkal fest... Ten jsem vyhazovala :-/

helcenka
21. lis 2009

Ahoj,my dostali ten větší zadarmo k mlíčku. Teče jenom pokud tam dám víc než 200ml tekutiny. Když tam máme do 200ml tak se nám nikdy nestalo, že by tekl. Pijeme z něj jenom čaj nebo vodu. Máme ho většinou na cesty nebo na ven. 😉

ibolia
21. lis 2009

Měla jsem doma canpol balonek a malá mi nebyla schopná vzít do pusinky tu jejich savičku. Byla na ni moc široká. Taky ventil byl velmi zajímavě řešený. Malá s ní párkrát bouchla o stůl a já neustále lovila v čaji tu pojistku. Pak jsem koupila Avent. Je pravda, že kapku teče tou dírkou, ale když ji neudělám úplně plnou, tak je to v poho. Canpol jsem nevyhodila, jen jsem na něj dala savičku s aventu a taky do jde.

eliotka
21. lis 2009

Mám jen dobrou zkušennost. Doporučuju, neteče a je to ok.

evuse
21. lis 2009

Nám Avent taky tekl tou dírkou přímo do nosu, takže se Tereza pořádně nenapila. Koupila jsme Fisher Price a ten zas občas kápne okolo závitu, ale Tereza z něj vypije oproti aventu hodně

eliotka
21. lis 2009

Holky, z té dírky to teče rovnou do nosu tehdy, pokud děcko do pítka foukne. Má to zpětný chod. Když se pak naučí pít a jen sát, nestává se to. Mně to taky štvalo, ale jak se naučil líp pít, už to bylo ok.

blandik
22. lis 2009

ahojte - chtěla jsem se zeptat, z čeho vám děti nejlépe pijou. Malý má 13M, umí pít po locích z hrnečku - ale nechce vždy a taky to není praktické. Nehci už mu dávat ten klasický avenťácký cumlík, ale z pitka pít nechce. A dávat mu takové to skoro pitko, ale měkké jiné značky, se mi zdá zbytečné. Slyšela jsem o lahvičkách s brčkem - jak asi píše kjajule - jak si to mám představit - je tam fakt brčko nebo to je takový ten "sport" uzávěr jako mají třeba pet láhve sport mattoni? Malý navíc moc pít nechce. Díky.

smardik
22. lis 2009

blandik mi malý skoro 13měsíců pije jen z lahve MAM, máme doma hrneček avent, nuk, nějaký z DM, láhev s brčkem ale malý s ničeho nechce, bud z lahve nebo raději nepije. Lahvičku s brčkem máme taky a je tam fakt brčko 🙂 já ji kupovala v DM

blandik
22. lis 2009

smardik - děkuji. Malý taky nechce pít - krom mléka. Jinak si vžycky jen tak jednou, dvakrát cucne a konec. Mám pocit, že mi vypije tak možná deci navíc k půl litru mléka za den (je na UM).

smardik
22. lis 2009

blandik malý je taky na UM a i když už má normální stravu tak mlíčka pije hodně a minimálně ten půl litr zvládne ale spíš víc. Pokud pije z lahve tak v pití problém neni-to vypije tak těch 200-400ml jak kdy (mívá převařenou vodu, čaje-střídám bylinkové a různé druhy ovocných a štavíčky od hami nebo hipu) ale jak mu dám nějaký hrneček nevypije ani N, on prostě z toho pít nebude. Zatím to zkoušíme bez úspěchu tak uvidíme, další hrneček už se mi fakt kupovat nechce

evuse
22. lis 2009

eliotka,ale malá z toho umí pít, pak 5x si lokne, během té doby se kapka u té dírky zvětšuje, až jí ukápne, nebo to vdechne do nosu.

kjajule
22. lis 2009

blandik : ta lahev z DM má opravdu brčko takové měkké dá se zaklopit .nám moc vyhovuje a ani nestojí tolik 89,- třeba oproti aventu je to o dost méně... 😉

kinsen
22. lis 2009

Ahoj holky, my jsme dnes koupily také tu lahev s brčkem a malý se s ní okamžitě naučil pít 🙂 , avent nám taky teče tou dirkou a malý z něj stejně nechce moc pít 😒

meleri
22. lis 2009

jo ten avent nic moc teda.

kinsen, a co to je za láhev s brčkem, furt o tom čtu ale nevím co to je??

kjajule
23. lis 2009

meleri : ta láhev je hodně podobná této... http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=14041 ten vršek je skoro stejný akorát má trochu jiný tvar ta lahev...