Avent pítko. Teče to z dírky na vzduch. Je něco blbě?

steppy
21. črc 2009

Holky, které používáte hrnečky a lahvičky od Aventu s pítkem, teče vám taky při naklonění lahvičky z té dírky na vzduch pití? Pořídili jsme tuhle lahvičku a malá z ní vůbec nemůže pít, protože jak si tu lahvičku nakloní, teče jí přímo do nosu mlíko právě z té dírky... ☹ dělám něco blbě nebo je to normál? 😨 😨 😨

reruna
21. črc 2009

Ahoj, tak taky nám to teče, ale ne vždy a nepřišla jsem na to, čím to je...

tomasek06
21. črc 2009

Nám to nikdy neteklo 😕

pepibubu
21. črc 2009

Teče.... 😠 Název netekoucí mi přijde jako výsměch. 😠

tomasek06
21. črc 2009

No já mám dva už teda pěkně dlouho a fakt se mi nikdy nestalo, že by tekl. Jsem naprosto spokojená.

kolca
21. črc 2009

steppy nám to teče jen když do toho fouká místo tahání

steppy
autor
21. črc 2009

no tak to jsem z toho blázen, to by mě zajímalo jaký je v tom fígl, asi napíšu výrobci, a´t se vyjádří 😉

zoubek
21. črc 2009

Ahojky, tak nám to teda také z toho ventilu teče, dost mě to rozčiluje. Mlíčko mu z toho vůbec nemůžu dávat, máme savičku, jelikož by se asi udusil, jak to teče přímo do nosíku. Takže pítko má jen na čajík. ☹

steppy
autor
21. črc 2009

přesně, pořídila jsem to kvůli tomu,aby se Katy odnaučila pít mlíčko z flašky ☹ no a takhle to dopadlo, taky mě to rozčiluje 😠 , mám pocit, že jsem zbytečne vyhodila peníze ☹

veronika.m
21. črc 2009

Taky mi to teče a nejen z té dírky, ale někdy i z toho pítka ☹ No co, už jsem si zvykla na klamavé reklamy...

konoupek
21. črc 2009

Taky nám to teklo a přestali jsme ho používat a co vím od známých,tak teče každému 😠

timbouctou
21. črc 2009

Každému ne, teče to když máte špatně přiléhavou tu blánu. Ale je fakt, že neteče tak každé osmé pítko, lepší je koupit Nuk

sajmon113
21. črc 2009

Nám teče když si s tím malý jenom tak hraje. Je naučený žužlat flašku s čajem, takže to zkouší i s pítkem, ale když tahá a pije tak je to v poho. Na mlíko jsem to ani nezkoušela, bohužel je naučený večer u flašky usínat a kdybych mudala pítko asi bych to jen tak nerozchodila 😠 😠 😀

jakoo
22. črc 2009

Je to tahání peněz, koupila jsem to, teklo a vyhodila. Kropila s tím matraci v postýlce. Od Aventu už nic.... 😢

roza
22. črc 2009

Měli jsme a kapalo to někdy, ale když to srovnám s jinými (a že jsme jich měli dost 😅 ), tak Avent je nejlepší 🙂

konoupek
22. črc 2009

No já to myslela tak,že z mých známých to teče každému 😉

tomasek06
22. črc 2009

Já to nechápu, jak vám to všem teče a nám to nikdy neteklo 😕 A to ty hrnky používáme od 6 měsíců i na mlíko.

kalerat
22. črc 2009

Malej ho dostal k narozeninám,do té doby jsem po tom netoužila. A musím říct, že kdy se s ním třese tak kape. Máme ještě od Tommee tippee s brčkem nekapající a ten teda fakt neteče, zatím....

agness02
22. črc 2009

ahoj, Avent s pítkem máme taky a kape asi jen když dělá blbiny a nevypije to, co nasál a zůstane to v tom pítku pod membránou (snad to pochopíte 😅 )
ale je fakt, že mu do toho dávám jen vodu, nebo ředěnou šťávu, tak mi to až tak nevadí...
Nuk máme taky, pije z něj jen jogurtový nápoj, mlíčko má zatím stále od maminky 🙂

mircka
22. črc 2009

Avent nekapací máme taky. Byl v pořádku, ale jen do té doby, než s ním malej párkrát hodil. 😒 Ale jinak super hrníček - jediný, že kterého se byl schopenej napít (cca před rokem). Teď nejraději pije z obyč. skleničky nebo z platové láhve od rájce. 😎

sisi.v
22. črc 2009

měli jsme dva (v různých velikostech) a oba občas kapaly. ale ostatní výrobci rovněž...

nadik
23. črc 2009

Ahoj já to měla v sadě lahvička dudlík a to pítko a je to naprd... naopak nám to neteče vůbec a chce to velkou sílu aby se to vytáhlo, musela jsem to zkusit sama, protože malá to kousala a nic. Nakonec jsme koupili hneček s pítkem v Ikea a je to nejlepší.

aji81
19. lis 2009

Taky mi to teče, jsem si myslela bůhví co malý nekoupím a ted tohle. Vůbec z toho nemůže pít je celá mokrá. No, jestli některá napíšete výrobci dejte vědět prosím.

berenika39
19. lis 2009

měli jsme, tekl, letěl z domu 😠 😠 😠 . Netekoucí byl jenom na účtence....pijeme z MAttoni Sport se silikonovou membránou nebo ted z lahví od Jupíka (obsah vyleju, používám jen lahvičky🙂)))

aji81
19. lis 2009

berenika, dobrý nápad!!! 😉

iloha
20. lis 2009

My měly avent a netekl 😉 Vytekl jen obsah pod membránou anebo když někde membrána nepřilehla. Jinak absolutní spokojenost. Teď už jedeme jen v hrnečkách a ven láhev od coly(bezva se vrací do původního tvaru) a pítka od rájce (jsou též s "membránou" a max. jen ukápne kapka). Je to asi nejlevnější řešení, jen musíte občas koupit novou lahev s pítkem 😉

arietiska
20. lis 2009

Tečou a můj syn z něj odmítal pít asi až do 1,5 roku ... naučil se rychleji pít s pitka od flašky Cappy Junior. 😀 Lahviček jsme měli spousty a stejně syn odmítal pít ze všeho. Všechna tvrdá pitka sabotoval vč. jeho kámoše. Jediné z čeho pili a co opravdu neteče je NUK FC hrníček s pitkem koupeným zvlášť latexovým. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24481850&ta..., http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19849336&tab=3 ...tentohrnek si pak kluci vždy brali sebou do postýlky s čajem a my to nemuseli řešit. 🙂 Od té doby co pije z lahvičky Cappy Junior, byl Nuk vyřazen a začalo se pít naprosto ze všeho vč. hrnku.

pattie
20. lis 2009

Teče, občas.... taky mi jako netekoucí přijde jako výsměch... no, ale používáme jí dál. Jinak mi kamarádka doporučovala podobné lahvičky z DM (od Babylove tuším), že prý opravdu netečou. Ale vyzkoušeno nemám.

arietiska
20. lis 2009

Jo tu jsme měli taky, ale syn ji akorát rozkousal. 😀 Vůbec ho nebavilo z netekoucích tahat, ona je to docela dřina z některých ...

kjajule
20. lis 2009

Používám lahve avent od cca 2.měsíce co nekojíme.Lahve super, hrníček avent nekapající jsem dostala když byla akce na nutrilon dávali ke dvoum balením zdarma ten menší .Tak máme dva, ale taky nám tečou...malej se hrozně zakuckával a teklo mu to do nosu, navíc zhruba po měsíci jedna z lahví teče i kolem závitu... ☹ Takže sem se vykašlala na drahé aventácké hrníčky koupila obyčejný z DM s brčkem je i vetší a malej ho miluje...Vypije z něj mnohem více tekutin...Pořád ho nosí i když nemá žádné ouška a nehne se bez něj 😀

soanpe
20. lis 2009

taky teče 😠
ale canpol, kolekce balonek neteče a stojí zlomkovou cenu 260ml, s ouškem 2 druhy saviček, víčkem vyjde na 150,- 😉