Babymoov ohřívač láhví. Jak se s tím pracuje?

boobinka
16. říj 2008

Dnes mi došel cestovní ohřívač kojeneckých láhví bez použití elektřiny. Teď jsem zjistila, aby se pokrm ohřál, musí se ohnout červená tyčinka uvnitř vaku, ale to ji mám pak zase narovnat, aby se mi to dále neohřívalo? Je to na jediné použití? Jak se s tím pracuje?
Výrobek viz zde: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14211306&tab=5

evao26
16. říj 2008

To by mě také zajímalo, přemýšlela jsem, že ho koupím..

A taky přemýšlím nad tím klasickým do elektřiny. Jen nevím, zda se dá regulovat teplota.. 😕 Když chci ohřát třeba na 40 - 50 stupňů, jestli se to vypne nebo to pak budu muset zchlazovat, jak jsem někde četla 😖
(Dělají i jeden s koncovkou do elektřiny, na kterou lze nasadit koncovku do zapalovače auta a jeden jen do zapalovače auta bez potřeby vody a pak ten tvůj neelektrický)

helenkaa
16. říj 2008

Ahojky!
My máme právě tento a je opravdu super:
http://obchod.vlacek.cz/Ohrivac-lahvi-In-Out-Ba...
nalijete si tam odpovídající množství vody podle množství ohřívaného jídla nebo mléka. vždy jsme ale stály na benzínce,tak když je to ohřáté víc, ochladili jsme na wc v umyvadle.

bolk
11. únor 2009

Ahoj, oprašuji tohlé téma. Nemáte někdo zkušenost s touto cestovní ohřívačkou(tj. Babymoov)? Jak dlouho Vám vydržela funkční? Koupila bych si tu s adaptérem, ale v autě nemáme ten konektor, takže do auta mi zbývá jen tahle.

ikke
18. led 2010

asarik • 59tt • Dnes o 09:09
Ahoj - nemáte někdo zkušenosti s cestovní ohřívačkou lahví Babymoove, která pracuje na chemickém principu? (rozlomí se tyčinka v gelových polštářcích) Ohřeje to příkrm dostatečně?

agne
21. srp 2014

@ikke zkušenost zatím nemám, ale co do provozu tak to bude hodně nákladné, protože musíš na každé ohřátí použít nové balení... Asi tak, nemít zbytí, tak ti asi nic jiného nezbude, ale spíš bych volila systém flaška + zásobník vody (termosku), motá se kolem šesti sedmi stovek a stačí ti pouze doma nalít teplou vodu a vyrazit..., mrkni ještě na to... 🙂
Ještě je jakási novinka iiamo go (ale jedno ohřátí vychází na 30,-- Kč) - no neber to 😅