Bambusové nádobí pro děti

isabelafuentes
13. pro 2017

Maminky, mate nektera zkusenost s detskym bambusovym nadobim? Narazila jsem na znacku Pure Kids, a zajimaly by me recenze.
Jak se z nej detem ji? Neklouze po stole? Myje se dobre? Jakou ma zivotnost?
Diky❤

stuplakova
13. pro 2017

@isabelafuentes Osobně sice zkušenost nemám, ale do budoucna jsem nad ním taky uvažovala, ještě máme čas, tak se ráda dozvím zkušenosti 🙂, pokud nevadí 🙂

janawaes
13. pro 2017

Ja jsem koupila bambusove nadobi jak bylo v akci v Lidlu. Je fajn ze je lehke pro deti, ale zase na druhou stranu bych rekla ze je snadne ho pro to prevrhnout. Ale jinak fajn, jen bych ho urcite nedavala do mycky a vybrala bych bez obrazku na plose kde je jidlo, prijde mi ze se ten obrazek trochu loupe ☹.

isabelafuentes
autor
13. pro 2017

@janawaes Aha,tak loupani obrazku neni zrovna moc dobre😞 A ta lehka vaha a prevraceni se jsem prave trochu cekala😞

isabelafuentes
autor
13. pro 2017

@stuplakova Jasne,ze nevadi😉

makky1310
13. pro 2017

Myslim ze bambusove nadobi co se prodavalo v lidlu neni 100% bambus ale bambus s plastem. Mam ho doma a barva se postupne smyva, hlavne ze lzicky. Pak mam i 100% bambusove nadobi, ktere bylo samozrejme drazsi a z toho se barva nevymyva. Nadobi je lehke a nema se davat do mycky a do mikrovlnky.

isabelafuentes
autor
14. pro 2017

@makky1310 A prosim te, to 100% bambusove nadobi je lehke a kluzke,ze se snadno prevrhne,nebo jak? Doporucila bys ho? Co je to za znacku?

makky1310
14. pro 2017

@isabelafuentes mozna je trochu tezsi nez plast a kluzke je taky, hlavne kdyz to synovi polozim na plastovy pultik u zidlicky. Ale podle me deti prevrhnou vsechno kdyz chteji, at je to keramika, plast ci bambus. To by syn musel mit betonovy nadobi 😀 ja koupila nadobi za 400kc na Ali, ma to vsechny dulezite certifikaty a tady se to nachlup stejne nadobi prodava pod znackou Pure kids za 500kc. Jinak nadobi pouzivam denne a jsem spokojena. Prijde mi, ze dobre drzi teplotu, kdyz dam treba polivku do misky. Mycku nemam takze to resit nemusim a v mikrovlnce ohrivam opravdu vyjimecne.

janawaes
15. pro 2017

@isabelafuentes No prave, tak jsem z toho docela smutna, ale asi to nebude jen ciste bambusove nadobi. Videla jsem bambusove nadobi jinde v obchode a vypadalo trochu jinak, ale je jasne ze uprav a motivu dnes je hodne, tak jen podle vzhledu nejde soudit. Jako je fajn, ale po druhe bych se asi podivala po jinem.

stuplakova
15. pro 2017

@isabelafuentes super 🙂

isabelafuentes
autor
15. pro 2017

Ja prave zvazuji mezi tim bambusovym Pure kids a klasickym porcelanovym nadobim...

makky1310
18. pro 2017

@isabelafuentes asi zalezi pro jak velke dite to porizujes. Ja prave vzala bambus protoze syna i nechavam aby jedl sam a kdyz krmim ja, tak kolikrat musim misku/talir drzet, protoze s tim blbne a chce to prevratit. Takze podle me staci chvilka nepozornosti a porcelan leti dolu. Jo a nemluve o tom, ze i triska s kovovou lzickou o nadobi a to by porcelan nevydrzel🙂. To proste zalezi na kazdy mamine co ji vic vyhovuje😉