• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chicco Polly vs Peg Pérego Prima Pappa.Která je lepší?

13. července 2012 
Ahoj, poradite prosim ktera je lepsi? :slight_smile:
18. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeste pridam, ze jedna se o jidelni zidlicky. Mame docela vysokeho a dobre ziveneho chlapaka, tak nevim ktera by pro nej byla vhodnejsi, aby mi nebyla uzka nebo mela nizkou oberku zadicek. Dekuji za nazory
18. led 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Pappa dinner a v obchodě jsem se rozhodovala právě mezi těmito dvěma židličkama. Přišla mi stabilnější a na diskuzích si holky u Chicca stěžovaly na trhání potahu. Židličku máme rok a vypadá jak nová.
18. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame Polly, tiez som sa rozjodovala medzi tymito dvoma :wink:
je super, pevna, nic sa neroztrhalo, pouzivame ju cca 8 mesiacov
myslim, ze obidve su podobne kvalitne, neolutujes kupu ani jednej, myslim :slight_smile:
18. led 2010 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do akého veku je vhodná Pappa Dinner sedačka od Peg Perego? Zmestí sa do nej trojročné dieťa?
26. bře 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta neviem ci sa zmesti, predpokladam, ze ano, ale osobne nepoznam trojrocne dieta co by chcelo este sediet v detskej jedalenskej stolicke :slight_smile:
26. bře 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My mame Prima Pappa, uz pouzivame u druheho ditete a porad vypada jako nova. Nedavno u nas byl na navsteve 3,5 lety chlapecek, ktery v ni chtel mermomoci jist a v pohode se tam vesel a najedl se (mel ji tedy prirazenou bez pultiku ke stolu, to je jasne :wink: )
26. bře 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to teď řeším, obě se mi líbí, ale Polly nějak špatně dopadla se stabilitou v Dtestu :frowning2:
13. črc 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek