Chtějí být vaše děti v jídelní židličce?

krikri27
25. led 2008

Prosím o zkušenosti Vybrala jsem naší Adelce jídelní židličku Chicco Polly, mám možnost ji teď výhodně objednat, ale napadlo mě-bude tam chtít být? Polly patří k dražším židlím a nerada bych vyplázla značnou sumu peněz a Aduš by se tam nelíbilo a byla by nám k ničemu 😕 Mám talent na nákupy tohoto typu 😎 Tak prosím, jak je to u Vás? Líbí se všem mimískům v židličkách?
Díky moc za pomoc 🙂 🙂 🙂

morusa
25. led 2008

My tuhle jídelní židličku máme a fakt ti asi neřeknu nic převratného, když má hlad a vidí ,že nesu jídlo, tak mu nevadí tam sedět, když má chut si hrát s hračkama, tak tam sedí a hraje si a když nemá náladu tam sedět, tak kdybych se stavěla na hlavu ,tak bude řvát a sedět tam nebude ,v typu židličky to opravdu není. Myslím, že co se tohohle týče, tak je jedno, jestli je to židlička za pět set nebo čtyři tisíce...

jabrunko
26. led 2008

ja mam lacnu stolicku z Ikey, videla som test detskych stoliciek a ty vysla ako najbezpecnejsia, tak som sa nemusela tolko rozhodovat ... Bru je celkom zive dieta, ale pri jedeni si vacsinou citame, co je jeho oblubena aktivita, tak sa tam naucil jedavat ... teraz uz sa v nej vie postavit, tak je to horsie ... ale neviem si predstavit ako inak by som dieta krmila

aponchie
26. led 2008

ja mam tu starou klasickou drevenou do pyramidy stavenou se stoleckem mala je v ni od mala do ted a to ji sou skoro tri rky a neprotestuje ja myslim ze je to od ditete ale jak ktere to ma rado jestli je stolicka za 1000nebo3000myslim nase deti neresi to jen mamky takze uvidis.

jabrunko:taky jsem na ni kukala ale mame takze novou fakt nepotrebuji ale rekni mi da se nejak slozit a uskladnit?ta nase moc ne to je pravda ale nase mama ma barak ona ty kramy uschova 😀

karotky
26. led 2008

Tak my máme klasiku z 50.let a jelikož mám "neakční" dítě,v židličce se mu líbí.Ať už si jem hraje nebo jí. 😵
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Myslím si ale,že asi záleží na dítěti...................Adam by seděl v čemkoliv. 😉

aponchie
26. led 2008

karotky:tise zavidim 😒 mame neskutecne akcni dite.nechodi-beha nespi od roku a sedi v te stolicce pac to je okamzit kdy neutece

morusa
26. led 2008

Karot: já myslím ,že není potřeba pořád všude zdůrazňovat ,že Adam je neakční, já myslím, že je fakt v pohodě. 😉

karotky
26. led 2008

Morus................já to považuju za výhodu(v tomto případě 😉 ).On je v pohodě,ale já občas ne. 😀

krikri27
autor
26. led 2008

Děkuju 🙂 Já měla na 2 děti tu klasiku po nás, ale samozřejmě bylo potřeba řemínky, babi ušila měkký podprdelníček a samozřejmě hlídat, protože se z ní lehce vylézalo a navíc se vrtěly holky pomalu dokolečka, jak tam není opěrátko, ale ten "balkonek" 😀 Tu teď nechám u babí a už jsem se rozhodla, kupuju Polly a pak ji prodám, přece jen chci vyzkoušet měkoučký nevylejzací typ 😎 i když kdoví, jak budem snášet připásání, že jo 😎 a taky se mi líbí, že ji pak budu mít místo normální židle u stolu, než na tu normální dorostem 🙂
Jinak jsem včera našl debatu o ikeácké a maminy tam psali, jak jim děti i v ní stoupají, vylézají a jeden agent ji i převrátil, takže nic není nemožné 😉 Tak bych řekla, že je v tomto na stejné úrovni jako ta dřevěná klasika, ta už mi posloužila 2krát, tak inovuju a uvidím, jak budeme s Aduš spokojené 🙂

krikri27
autor
26. led 2008

Jo, a ještě se mi líbí, že když to malá u mrkve zalomí, dám ji ležet a bude mít pohodlíčko 😀

aponchie
26. led 2008

me se zdala ta z te ikei v pohode.ja myslim ze z kazde zidlicky dite je schopne vylezt pokud moc chce 😀