Čím myjete dětské lahvičky?

veroon1
22. zář 2014

ahoj maminky chtela jsem se zeptat zda je nutne myt lahvicky na mlicko pouze s pripravkem na to urcenym nebo jestli je to mozne myt i normalnim jarem nez dam lahvicky vyvarit?

anetka1701
22. zář 2014

Lahvičky myji vodou a občas dám trošku jaru :o)

scvrcek
22. zář 2014

Ja myla jarem..

victress
22. zář 2014

nikdy jsem nepoužívala ani Jar ani určený mycí prostředek, vždycky jsem vypláchla ve vodě a dala na 5 min.vyvařit a stačilo to...

veveruse
22. zář 2014

Já myla i Jarem nebo Ecoverem a pak dávala buď vyvařit event. do parního sterilizátoru.

lilibeth
22. zář 2014

Já jsem myla jarem a každý večer jsem dala do myčky do sterilizátoru.
Mléko obsahuje tuk, takže nějaké odmašťovadlo to chce.

lv
22. zář 2014

já myla jarem, důkladně vypláchla..vyvářela jsem 1x denně, později i jen třeba 1x týdně

gepe
22. zář 2014

Myjeme od narozeni dodnes Farlin-em na detske lahve, nyni uz i do mycky s DM Natura eko tabletami. Maly je 13. mesicu. Sterilizovali jsme parou vzdy po umyti cca do neceleho 7. mesice veku. Nikdy jar apod. aj.

daskagal
22. zář 2014

Může se mýt i jarem, ale já používám Nuk na lahvičky a jednou denně vyvařuju.

veroon1
autor
22. zář 2014

deluji za rady...ja myju pouze pripravkem na lahvicky a savicky od nuku a mela jsem strach tam dat primo jar...ted ten jar zkusim,kdyz to teda nevadi...my davame do jidla jeste i kapicky na brisko a ty jsou taky mastny a to bych jen vodou neumyla..

kocour1
22. zář 2014

Já je myla normálním jarem a nebo je dávala do myčky na nádobí. Pak jsem je ze začátku vyvařila v kastrůlku s vodou a později už jen pořádně vypláchla. Dneska je dávám do myčky a jen zběžně vypláchnu (je nám rok a půl).

hanivasi
23. zář 2014

@veroon1 já umývám tím dětským jarem NUKK, nebo jak se to píše. A sem tam vyvařím. Tož vše.

mecoun
25. zář 2014

Já jsem si koupila speciální přípravek od NUKK, ale myslim, že kdybych je myla jarem vyjde to na stejno

mafeska
26. zář 2014

@veroon1 ne, nikdy jsme nic spešl neměla, do půl roku jsem je vypařila a pak ještě vyvařila, po půl roce věku dcerky je myju jarem nebo dám do myčky