Co budeme potřebovat ke krmení novorozence?

helcah
21. črc 2008

Ahoj maminky současné i nastávající, tak už tak pomalu seskupuji výbavičku a teď jsem se zarazila nad tím, co budeme potřebovat ke krmení. Podle kterých kritérií mám vybrat lahvičky a má smysl pořizovat sterilizátor a ohřívač na lahve? Jaké s tím máte zkušenosti?

micanek
3. led 2009

Já taky naakupovala o 106 před porodem ..ale fakt to uplně stačí po porodu ... hlavně to ž nakoupíš v každé lékárně, tak není problém poslat manžílka.

smardik
3. led 2009

micanek třeba u nás to problém je, jsou u nás 3lékarny ale 2 o víkendu zavřené a v té třetí lahve apod jsou málokdy nebo úplně obyč a často je zavřená, auto nemáme takže pro nás by to třeba problém byl kdyby něco. proto jsem po cestě z porodky pro jistotu nutrilon a lahev koupila

holky tohle dnes chlap objednal malému http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18934513&tab=0

micanek
3. led 2009

smardik ... na netovích lékárnách to máš doma do 2 dnů .. mlíko bych rozhodně nekupovala ... malímu bylo 7 měsíců a nikdy jsem ho nepotřebovala adoufám, že ani potřebovat nebudu .. počkala bych fakt až na to, zda budu kojit, či ne .. a láhev ti na začátek uplně stačí jedna .. kdyby náhodou .. ale rozhodně bych už nedělala žádné zásob .. já udělala a teď jsem je za půlku prodávala uplně nové, nerozbalené.

Dudan je super .. ale i když si myslím, že nejsme chudí, tak ty prachy bych za něho nedala .. stačilo mi, když jsem malímu koupila nádherný Mam dudlíky .. novou kolekci a on je vůbec nechtěl .. musela bych vědět, že je to přesně ten cumlík, co dudá .. ale samozdřejmě každého věc.

Jinak co ale můžu doporučit, tak místo podložek pod miminko .. k dr a tak .. tak v ikei mají za 149,kč látkovou podložku, podšiou gumou ( pejska a žábu) dá se to krásně prát, vypadá to pěkně a člověk nekupuje pořád dokola podložky. Mám 2 na střídačku a je to uplně super.

smardik
3. led 2009

mianek neni problem to prodat tak to moc neřeším, já raději budu něco doma mít než pak lítat a dítě mi bude řvát hladem. na ty podložky v ikei se kuknu protože už jednorázové podložky už mě nebaví kupovat, jdu se hned kuknout na ikei na ty podložky 🙂

no my už ten dudan máme objednaný, malý nevybírá - zas v tom ho nerozmazluje, nechce at nechá být a má smůlu chlapec 🙂 🙂

micanek
4. led 2009

Smardik .. malej taky nevybíral do té doby, než jsem mu dala ten tomme tippe .. je taky hodně podobnej prsu, tak asi proto se na něj tak přisál.... no a pak jsem musela začít kupovat jen ten .. jak už jsem psala naštěstí stojí 39,-kč . takže pohoda, akorát ještě moc v obchodech není ... u nás jen v jednom.

smardik
5. led 2009

micanek je to tenhle dudlík http://www.babyportal.cz/siditko-tommee-tippee-... jestli je tak cenový rozdíl je obrovský

berunka
16. bře 2009

holky nemate nahodou nektera zkusenost s nejakymi sterilnimi pytliky na zamrazeni mlicka v mrazaku?a popripade kdo je vyrabi?pry je ma Avent ale na netu jsem je nikde nenasla.diky moc

schnek
16. bře 2009

berunko, pytlíky dělá medela i avent, ty avent hledej na MMB 😉

matilko
17. bře 2009

berunka,hľadaj avent via... to je systém na zmrazovanie, sú to kelímky 🙂

schnek
17. bře 2009

tak sáčky už avent nedělá, má místo nich VIA pohárky. Akorát mi dorazil mail, kde jsem se na to ptala 😉