Dávaly jste zahuštěné MM nebo antirefl. UM pomocí Calmy?

vodni
11. lis 2011

Na obalu Nutritonu je napsáno, že se podání pomocí lahve vyžaduje dudlík s větším otvorem. V Calmě (uvnitř té "konstrukce") se dírka dost malá, tak bych se chtěla zeptat, jestli zahuštěné mléko (buď MM zahuštěné Nutritonem nebo UM Nutrilon AR) jde s Calmou použít. Zkoušel jste někdo? Díky!

mrsblack
13. lis 2011

Ahoj, já jsem krmila Calmou do 3 měsíce, dokud jsem k tomu aspoň trochu kojila. AR mlíko nemělo šanci projít, malej sál jak vzteklej a nic. Jedině obyčejný mlíko nebo na AR mlíko jiná lahvička, bohužel.

ladybugie
13. lis 2011

Já dávala dle pokynů dr jen Nutriton v trošce MM lžičkou či stříkačkou a posléze normálně kojila. Zahuštěné MM jsem nikdy nedávala. Krmily jsme takhle do půl roku a v pohodě.

dagina
13. lis 2011

Ahojky, též jsem podávala nutriton s MM na lžičce. Trochu to pomohlo.., ale je lepší se trochu pídit po příčině nadměrného blinkání. U nás to dělalo hodně kravské mléko a mléč. výrobky - když jsem je přestala jíst, blinkání přestalo úplně.

berenika39
13. lis 2011

Taky jsem dávala MM s Nutritonem lžičkou, čtyři měsíce, a díky tomu se krásně naučil jíst lžičkou🙂. Později Um na reflux jsem dávala Novalac AR. Jiný systém - není husté, je úplně normální jako každé jiné mlíčko a houstne až když se dostane do kyslelího prostředí žaludku, petrovi to moc pomohlo, pil ho skoro do roka. a blindění se omezilo. Taky neuměl pít husté z lahvičky.