Dětský sedák Baby Smart. Znáte ho?

zlatouch
4. kvě 2010

Ahoj, znáte někdo tuto vychvalovanou novinku? Prý od 2 do 6 let, děti ho milují a nosí všude s sebou 😉 Docela mě to zaujalo, ale nevím co skladnost (treba na dovolenou mi to přijde praktické) a tak vůbec, jestli to s tou chválou nepřehánějí 🙂
http://www.babysmart.cz/

osma
19. kvě 2010

Ahoj, ja to koupila pro 1,5r dceru. Chce totiz sedet s brachou na lavici. Je to super, neklouze to z zadneho povrchu a i pro rok a pul stare dite je to dostatecne. 🙂 Skladne to neni vubec, je to docela velke, na cesty mam samonafukovaci zidlicku. A asi bych to ani nikam netahala. Ale na doma je to fakt vyborne, kdyz uz clovek nechce dite posazovat do male zidlicky.

zlatouch
autor
25. kvě 2010

Ahoj, díky za reference 😉 Koukám, že máme stejně staré děti, aspoň vím, že sedák může být i pro menší. Zatím asi počkám, na dovolenou, jak jsme původně myslela, to asi nepůjde, tak není kam spěchat. Docela mě překvapilo, jak jsou drahé ty samonafukovací židličky (u Baby Smart jsem to čekala...). Psala jsem pani, co koupila sedák přes MMB, chválila si ho, jen jí hned syn kus vykousnul, takže ta hmota asi není nejodolnější 😉

sjuzan
26. črc 2010

Ahoj holky,mmmk mně přesunula téma sem,tak se znovu ptám,jestli máte ještě někdo s tímto podsedákem zkušenost?Jak jste s ním spokojené?Díky všem.S.

berenika39
29. črc 2010

no my ho teprve čekáme🙂))), petr bude mít narozky a babičky nevěděly roupama coby, tak ho koupily. židličku jsme měli obyč dřevěnou - peta v ní byl rád, ale ted jak je už těžší, tak jak s ní šoupeme po plovoučce, když ho přistrkujeme ke stolu, tak rýhujeme podlahu, což jsem zavrhla a židličku už zrušila. z polštáře sjíždí, dvě složený deky jsou akorát, ale pořád něco kydá dolů, vylívá, takže se mi to zdá chytrý řešení. přiznám se , že bych sama za to asi litr nedala, ale jako dárek je to fajn nápad a těšíme se na něj. za dva týdny napíšu🙂))).

berenika39
10. srp 2010

ahoj, už petr sedí jako chlap! je to naprosto chytrý,vysoký akorát, petr je prcek, 87cm a u normálního stolu jí sám a vidí si do talíře v pohodě. zamiloval si to, vláčí to po bytě a u hraní ted kupodivu sedí - skládá duplo i půl hodiny, přilepenej v podprdelnííku. drží to i na čalouněný židli, jakmile si na to sedne, nehne se to, je to taková zvláštní lehká guma. skladné to tedy není vůbec.
a super je to i na hraní na zem, v zimě bývá plovoučka chladná, koberce nemáme, tak to užijeme.

za mě podprdelník dostává jedničku s hvězdičkou 😉

zlatouch
autor
12. srp 2010

@berenika39 díky za hodnocení! Asi popřemýšlíme, zda by Laura jeden podprdelníček nechtěla dostat k narozeninám 😉 Stejně už se pomalu příbuzenstvo začíná vyptávat co pořídit 😉 L. je teda si o něco menší (řekla bych tak 80), ale to asi nebude vadit, co?

berenika39
12. srp 2010

@zlatouch
ne určitě ne, jednak stoprocentně doroste 😀 😀 , a petrovi je to prostě přesně - hraje si u stolu s duplem a došáhne akorát, i na jídlo to dobře vysoký, vidí do talíře. těch pár cm nehraje roli.
zrovna ted u nás leje a petas staví a staví...moc na reklamy nevěřím, ale tohle se jim fakt povedlo.

zlatouch
autor
13. srp 2010

@berenika39 hmm, už mám dojem, že potřebujem podsedák hned teď 😉 Docela se mi líbí představa, že se zbavím vysoké židličky z Ikey, ty její nohy všude překážejí 😀
A co ta hmota? odolná? Psala jsem nahoře referenci z MMB, že synek hned kus vykousnul....

pwpol
13. pro 2010

ahoj, já jsem se poprvé s tímto podsedákem setkala v Pizza Nuova (ambiente nám. republiky), máme jídelní židličku peg perego, která je skládací a dobrá, ale když jsem dceru usadila v restauraci na lavici bez opěradla do tohoto podsedáku a ještě ke všemu se ona velice pohodlně najedla, nebylo co řešit!!! Mám ho za 999 plus 90 pošta.. docela drahota, a myslím, že ho vezmu i na hory, podle mě se do auta krásně vejde na sedadlo vedle dětí a překážet nebude.
DOPORU4UJI!!!

dckami
5. čer 2012

ahoj, já sháním tento podesdák a nemohu ho nikde sehnat, na netu ho všude inzerují, ale objednat nelze, jelikož není skladem. Naskladnění mi slibují v různých e-shopech od března 😒 V žádném obchodě jsem ho neviděla, někde ani nevěděli, co po nich chci 😲 .
Mrňous mi v jídelní židličce už nechce sedět, u švagrové jsme vyzkoušeli podsedák a v pohodě, jen ho sehnat. 😉

pablinka
5. čer 2012

ahoj, podsedák máme a jsme s ním velmi spokojeni. Malý může sedět v pohodě u stolu, i on na něm teda rád sedí. Dá se kamkoli převézt, dítě z něho nesjíždí, dá se dobře udržovat. Brali jsme ho sebou i třeba do restauračky na oběd. Taky jsme teda dostali na něj peníze od babičky a dědy, ale je to fakt dobrá investice 😉 objednávala jsem nový od nějakého prodejce přes MMB.

dckami
6. čer 2012

@pablinka dívala jsem se i na MMB, ale všude je beznadějně vyprodaný 😒 . Naši jednou dneska na nákupy do Německa a pro bráchu na letiště, tak se podívají i tam.

florentina
21. pro 2012

Tak máme od včera doma a dcerka si to ihned oblíbila. V jídelní židličce už sedět nechtěla, to byl pořád boj a tady do toho si chce sedat ke stolu i sama. Ale tak jasně, je to nové, tak se to líbí. Na židli to opravdu dobře drží, je to pohodlné...zatím spokojenost. Objednala jsem ve středu z eshopu a ve čtvrtek už byl doma...

terkaz
21. pro 2012

Podsedak jsme kupovali nejprve pro Filipka, pozdeji i pro Marketku a je super, vozime ho i k rodicum 😉 Urcite doporucuji 🙂

modellook
5. srp 2013

Nebudete ho prosím někdo prodávat? Děkuji 😉

candlemania
28. únor 2015

@pablinka ahoj, jen zkouším, nemáš náhodou ten podsedák na prodej? 🙂 díky

pablinka
28. únor 2015

@candlemania ahoj, bohužel ještě ne, dcera ho pořád používá...

candlemania
28. únor 2015

@pablinka ooo škoda, právě sháním. a nevíš kde bych mohla sehnat? může být i používaný. potřebuji se s cenou vejít tak do 500,- nejlépe

pablinka
28. únor 2015

@candlemania to bohužel nevím :-/