Dobrý, ne moc drahý hrnec na zavařování a jogurtovač, ekologický na provoz

kaja2016
30. čer 2017

Doporucili byste?🙂 Moc dekuju za tipy...

annasmyckova
30. čer 2017

naše mamka vždy dělala jogurt za našeho dětství pod peřinou, dá se i v troubě (v troubě nebo myčce i zavařuju)
https://www.toprecepty.cz/recept/42541-domaci-j...

kaja2016
autor
30. čer 2017

@annasmyckova jo to já dělám teď taky🙂 ovšem teď bych ráda hrnec🙂

zevina
1. črc 2017

@kaja2016 jako myslíš na sporak nebo elektricky? Nejlevnejsi a overeny zavarovak je klasika pozink, co se dela iks let 20 nebo 30l, koupis i do 500,- ale nebude ti fungovat na indukci, to by musel byt smaltovy=drazsi a ne vsude k mani. Elektricky s termostatem i casovacem je otazka cca 2000,- Popr ted ma Tescoma novinku zavarovaci nadstavec na hrnec-dle meho nazaru docela drahy kus plastu na par sklenic...

S jogurtovacem neporadim, znam jen ve verzi mensi termotasky a v ni vlozenych dozicek)

kaja2016
autor
1. črc 2017

@zevina děkuju reakci a za tipy. Tescomu znám, nemám vhodný hrnec pod. Sporák máme elektrický. Tak já po tom mrknu. Myslela jsem, jestli někdo nemá doma nějaký konkrétní a je spokojeny, tak proto jsem psala.

zevina
1. črc 2017

@kaja2016 já je v práci prodávám přes 20let 🙂 a nepamatuju, že by ty klasické pozinkované se někdy vrátily na reklamaci, v podstatě jsou na trhu buď české nebo slovenské, obojí srovnatelně kvalitní, jediný rozdíl, že jedny se pozinkují ještě před stočením, ve formě plechu, druhé už jako hotový hrnec... A do 30l dáš dvě patra sklenic.

kaja2016
autor
2. črc 2017

@zevina No tak to je super. Oni ty méně složité věci jsou méně poruchové, to je fakt🙂 Tak já na to mrknu, děkuju🙂