Doporučte kvalitní dětské nádobí na příkrmy

lendych
25. zář 2008

za 3 týdny začínáme s příkrmy
můžete mi doporučit kvalitní testované lžičky a misku atd, aby to bylo testované 🙂

kijonkova.k
25. zář 2008

Nevím,jestli máme testované,ale koupila jsem krásnou misku u nás v lékárně,je protiskluzová a lžičku máme od Hippu,dostala jsem v porodnici s přesnídávkou v kufříku 😉

jakoubka
25. zář 2008

Taky nevím jestli máme testované,ale lžičky máme s DM drogerie a misky z Tuppeware.

martinka79
25. zář 2008

lžičku používám chico a misky kupuji v lékárně. 🙂

kristi
25. zář 2008

lzicky z Dm a misku ma keramickou.

marfushenka
25. zář 2008

My máme nádobí i lžičky od Tomme Tippee. Nádobí průměrné, ale lžičky jsou parádní. Skvěle se mi s nimi malý krmí. Máme tyhle: http://www.forbaby.cz/zbozi/23495/-1/20413/1/4-...

katakin
25. zář 2008

My jsme používali nejdřív silikonovou lžičku, byla super malá a úzká. Nevýhoda - je děsně hluboká a Jakoubek z ní nedokázal sníst všechno jídlo. Vměnila jsem ji za lžičky od Aventu a super.Nádobí používám zatím naše,ale chtěla bych mu teké pořídit nějaké dětské.

jaku
25. zář 2008

Lžičky z DM a to krátké i dlouhé, obojí jsou super, miska tommee tippee, keramika

pajka888
16. lis 2009

holky, co pořídit na první příkrmy a od jaké firmy jsou dobré?

tymothy
16. lis 2009

Tak jak tak koukám, začánám se rdít. 😔 Používáme obyčejnou skleněnou mističku (velikost je úplně akorát) a papáme malou nerezovou lžičkou. Ale viděla jsem krásné smaltované talířky s kočičkama - mám na ně zálusk. Do těch plastů se mi moc nechce.

peroli
16. lis 2009

mi používáme tupperware 😉

soanpe
16. lis 2009

speciální nádobí nemáme
používám porcelánovou misku,protože ty plasty hrozně rychle stydnou 😝
příbor máme T.Tippee

josifek
16. lis 2009

My máme nachystané lžičenky z DM jsou suprové a mističku máme porcelánovou jěště po synovi s maxipsem Fíkem a nějak to nebudu hrotit my jedli z talíře a vyrostly jsme. Plasty moc nemusím a tak jedině porcelán 😉 nebo sklo 😉V Ikei jsem viděla porcelanovou misku s přísavkou tak až se budeme učit papat pořídíme 😉

pajka888
16. lis 2009

já mám právě strach z porcelánu, jestli nebude věčně rozbitý
a něco cestovního máte?

aponchie
16. lis 2009

lzicky 5kusu za 30kc z DM misky nemame zatim valime ze sklenicek primo jinak sem pouzival aplastove ikea nebo keramicke idea a potom zelena sada na papani ikea..musi to byt jako nejak specialni to nadobi?

pajka888
16. lis 2009

aponchie: nemusí být speciální, jen mě zajímá co kdo používá

lamarika
16. lis 2009

Používáme žličku od chica (zahnutou silikonovou) a misku od Mamu (s přísavkou). Žlička je parádní, krásně měkká a není hluboká, takže se s ní opravdu dobře krmí. A miska je standartní jako každá druhá 😉

aponchie
16. lis 2009

taky jsem ji koupila terce a u nas je naprd toalne blbe se s ni krmi 😖

pajka888
17. lis 2009

aponchie, kdy jsi začala s příkrmama, od ukončeného 5.měsíce?

kjajule
17. lis 2009

Lžičky pužíváme z DM a jsou super.Začínala jsem se lžičkama od aventu, ale ty nám nevyhovovaly.Jsou až moc mělké a malinkaté, polívčičku z nich určitě nenakrmíte, nám to teda nešlo... ☹

Misku na příkrmy dávám porcelnovou, nebo krmím rovnou ze skleničky(přesnídávku).

A když mu třeba nastrouhám jabko nebo nakrájím banán a tak , tak mu to dám do mističky z ikey http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/4013... s přísavkou a on papá sám.Sice je to trošku bordílek , ale musí se to nějak naučit... 😀

pajka888
18. lis 2009

holky, lžičky z DM máte ty dlouhé nebo krátké, mají tam dva druhy

tomate
4. dub 2013

Já mám ráda misky od Aventu. Pořídila jsem je synovi na první příkrmy a nadšeně z nich jí i čtyřletá dcera, které se nejvíc líbí čísla na okraji. Velkou výhodou je protiskluzové dno, takže opravdu zůstávají tam, kde mají. Pokud do ní dám starší třeba salát k obědu, přesahující okraj krásně padne k talíři a nebryndá mi nikde kolem. Jsou plastové, ale opravdu kvalitní, myji je skoro denně v myčce a není to vůbec znát.
http://www.aventbaby.cz/sada-dvou-misek-mala-ve...

hanuli88
15. dub 2013

já si nemůžu vynachválit misky s lžičkou od AVENTU!!! misky jsou dvě, jedna menší a druhá s větším průměrem. Menší máme na přesnídávky a do větší připravuji oběd. Mají prostiskluzovou stranu na spondní straně misky, což je velmi praktické, miska neklouže a velikost je ideální. Dávám do ní příkrmy i s mrkvičkou, dávám ji do myčky a mám je stále jako nové 😉 Vzhledově atraktivní a náš malej je má rád, líbí se mu. U jídla se i pobavíme. Nebojte se, že jsou z plastu, naopak jsou lehké a mohou se dávat do myčky. Z lžičky jsem měla nejprve obavy, zdála se mi příliš malá, ale předčila moje očekávání. Na dotyk měkká rukojeť, která je delší a do pusinky je taky příjemná. Opravdu kvalitní zpracování. Akorát pro větší děti bych volila jinou lžičku s větším průměrem. už nestíhám nabírat jídlo 😉

skvrne2
24. dub 2013

Dobrý večer, já jsem pořídila soupravičku s příborem v DM http://www.akcniletaky.com/letak-dm-drogerie--n..., je super jsem z ní maximálně nadšená a malej taky :o)

salomee
24. dub 2013

My měli jako úplně první sadu Tescoma Bambini a za ty peníze teda nic moc.myslím, i za míň se dá sehnat stejně dobrá, ne-li lepší

mamucha2
2. kvě 2013

Za mě obrovská spokojenost s Avent mističkama a lžičkou. Mističky protiskluzové, což já u svých dětí oceňuji, protože jsou to střeštiprdla. jsou do myčky a mikrovlnky . Takže super 😀

topkat
10. čer 2013

I já se připojuji k maminkám spokojeným s Avent mističkami a lžičkou. Obojí používáme velmi rádi.
První lžička má ideální tvar, veškeré jídlo zůstává v pusince, rukojeť je dostatečně dlouhá i do lahviček s přesnídávkami. Máme i jiné lžičky, ale tato je nej!!!
Mističky se prodávají v sadě po dvou, menší používáme na svačinky a větší na obídek. Výhodou je protiskluzové dno, mohou se dát do mikrovlnky a mýt v myčce, což nejde u všech mističek.
Kvalita je 100% a krásné jsou i obrázky 🙂.
Někoho může trochu odradit cena, ale ta kvalita za to stojí!!

popellka
10. čer 2013

Dětská Tescoma 😉

karolajs
11. črc 2013

Z misek jsem nadšená jak já, tak obě mé děti (2,5 roku a 8 měsíců). Menší misku používá mladší a větší misku používá starší 🙂 Syn nechce už jíst z něčeho jiného, vždy se těší na obrázek na dně misky. Mě se zase líbí protiskluzová úprava, nemusím se bát, že mi misku ze stolu převrhnou.

lushak
15. črc 2013

Perfetní mističky.Hluboké,dobře se v nich jídlo připravuje a dobře se z nich krmí.Perfektní je i dno,které jen tak nestrhne mimčo ze stolu.I v ruce se při krmení dobře drží.Já jsem s ní maximálně spokojená.A i se mi líbí dizainově.

katerinaslad
18. srp 2013

Tento výrobek jsem viděla už v těhotenství u kamarádky a moc se mi líbil .Proto jsem těd ráda že jsem si tyto užasne talířky pořídila a v době přecházeni na pevnou stravu je využívám každý den na příkrmy sušenky atd. Naší malé se líbí veselé obrázky a mě se zase líbí pogumované dno které zabráni klouzáni talířku po stolečku .Velké plus je že se talířky mužou dát do mikrovlné trouby a do myčky🙂 Byla to moc dobra investice cena odpovídá kvalitě výrobku . Talířky od Aventu určitě doporučuji dále svým kamarádkám a známým 🙂