Doporučte nádobí pro děti. Co se osvědčilo?

Ahojky,
nepodařilo se mi najít podobné téma, tak jestlii tu už něco podobného je, tak se omlouvám....

Ráda bych požádala zkušené maminy o vyjádření ohledně nádobí používaného pro krmení "dravé zvěře"...co se osvědčilo, co ne, co doporučit, co je zbytečné....Díky moc !!!!
kijonkova.k
5. led 2009
sarihy,já myslím,že jedna dětská miska a jedna nebo 2 plastové lžičky Ti budou stačit.Já jsem koupila misku z melaninu v lékarně,uvnitř je hezký obrázek,má protiskluzové dno. 🙂
many
5. led 2009
ahoj,tak já zatím krmím ze skleničky a když dělám kašičku tak to dávám do skleněné misky :-| a lžičky jsem si nakoupila sadu umělohmotných v rosmanu od baby dream - 5ks/26,- tak nějak a jsem spokojená 😃 ale taky se později začnu koukat po nějakým příborku a talířku
pipisek
5. led 2009
ahoj
super jsou barevné mističky z IKEA a stojí pár korun..jsou i do MW a já si nemůžu vynachválit platové lžičky z DM. Je jich v balení asi 5 ks zn. Babylove za super cenu kolem 60,-, ty silikonové měkké jsem vůbec nepoužívala. Hned se totiž od mrkve zabarví a nevypadá to moc pěkně. Takže dle mě je to investice 100,- za misky i lžičky a obojí dlouho vydrží.
pipisek
5. led 2009
pardon...plastové lžičky 😉
kijonkova.k
5. led 2009
Už máme koupenou jídelní sadu od Canpol Babies,ale tu dostane až k narozeninám.Je tam i vidlička 🙂 Zatím fakt stačí jakákoliv miska plastová lžička 🙂 Netřeba investovat
beruska2x
5. led 2009
ja mam silikonove lzicky od Chicco a jsou bezva..
katuska85
5. led 2009
my používáme obyč plastovou misku a taky již zmíněné lžičky Babylove.Jsou super
evikuu
5. led 2009
ahoj malá dostala protiskluzovou misku z DM a vypadá dobře, tak uvidíme jaká bude 😃
berenika39
5. led 2009
Zrovna dneska ráno mi prďola úspěšně vyrazil misku s kaší z ruky - měl takovou radost, že se jde papat, šermoval rukama, já se přiblížila a jak jsem ji držela jen zespodu, už to bylo....svěrací kazajku mu dám 😃 ...misku máme zatím obyč, co by.la doma, lžičky jsem koupila v tescu 6ks za 100,-. PLánujem k půlroku koupit nějaké obrázkové, aby věděl, že je to jen jeho nádobíčko.
evikuu
5. led 2009
Teda to je teda "lumpík" ale je vidět že mu chutná 🙂. Tak malá chrupala celé odpoledne od 12h do 16.30 a to jsem jí už šla budit 😃
asi to bude i tím růstovým špuntem protože baští jak divá 😃 takže myska od BABYLOVE dlouho ve skříňce ležet nebude 😃
geminis
5. led 2009
Ahoj,
tak my jako pipisek chválíme misky z IKEA. Jsou v sadě s hrníčkem a lžičkou. Barvy zelená, červená, černá (!), co si pamatuju.
Lžičky ale taky máme z DM babylove a nedáme na ně dopustit. Kromě nich máme i sadu plastových příborů taky z IKEA, v sadě jsou asi 4 barvy a je tam široká lžíce, tu máme na polívku, vidlička, s tou rádi napichujeme, a nožík (ten je ještě tabu).
Dnes je výběr...tak hurá na to!
beruska2x
7. led 2009
pro vetsi deti jsou pekne pribory od Tescomy, dnes jsem je videla ve meste-- takove vesele 😉 a levne
pavlina05
8. led 2009
Ahoj!!
My máme Sassy veselé misky a příbor s teplotním čidlem Sassy a je vše bezva. PAk kelímky do mrazničky tyhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15973469&tab=2
mkr
8. led 2009
my máme tenhle talířek je termo a s přísavkou 🙂, jinak používáme ještě klasický domácí plastový misky
lenul1211
16. čer 2014
my jsme nakoupili nádobí od Petraplast - mají kelímky, mističky, talířky a vše v krásných veselých barvách 🙂 dětem se líbí a můžou se dávat i do myčky 🙂
http://www.petraplast.cz/e-shop/plastove-nadobi...
lenul1211
16. čer 2014
barca_h
14. bře 2015
Ahoj všem, já jsem pro svého malého syna koupila toto http://www.zelezarstvi-urotta.cz/vse-pro-deti-1.... Vypadá to jako blbost ale dětem se to líbí a i jídlo je pak pro ně zábavou.

Začni psát odpověď...

Odešli