Doporučte nádobí pro děti. Co se osvědčilo?

sarihy
5. led 2009

Ahojky,
nepodařilo se mi najít podobné téma, tak jestlii tu už něco podobného je, tak se omlouvám....

Ráda bych požádala zkušené maminy o vyjádření ohledně nádobí používaného pro krmení "dravé zvěře"...co se osvědčilo, co ne, co doporučit, co je zbytečné....Díky moc !!!!

kijonkova.k
5. led 2009

sarihy,já myslím,že jedna dětská miska a jedna nebo 2 plastové lžičky Ti budou stačit.Já jsem koupila misku z melaninu v lékarně,uvnitř je hezký obrázek,má protiskluzové dno. 🙂

many
5. led 2009

ahoj,tak já zatím krmím ze skleničky a když dělám kašičku tak to dávám do skleněné misky 😒 a lžičky jsem si nakoupila sadu umělohmotných v rosmanu od baby dream - 5ks/26,- tak nějak a jsem spokojená 😀 ale taky se později začnu koukat po nějakým příborku a talířku

pipisek
5. led 2009

ahoj
super jsou barevné mističky z IKEA a stojí pár korun..jsou i do MW a já si nemůžu vynachválit platové lžičky z DM. Je jich v balení asi 5 ks zn. Babylove za super cenu kolem 60,-, ty silikonové měkké jsem vůbec nepoužívala. Hned se totiž od mrkve zabarví a nevypadá to moc pěkně. Takže dle mě je to investice 100,- za misky i lžičky a obojí dlouho vydrží.

pipisek
5. led 2009

pardon...plastové lžičky 😉

kijonkova.k
5. led 2009

Už máme koupenou jídelní sadu od Canpol Babies,ale tu dostane až k narozeninám.Je tam i vidlička 🙂 Zatím fakt stačí jakákoliv miska plastová lžička 🙂 Netřeba investovat

beruska2x
5. led 2009

ja mam silikonove lzicky od Chicco a jsou bezva..

katuska85
5. led 2009

my používáme obyč plastovou misku a taky již zmíněné lžičky Babylove.Jsou super

evikuu
5. led 2009

ahoj malá dostala protiskluzovou misku z DM a vypadá dobře, tak uvidíme jaká bude 😀

berenika39
5. led 2009

Zrovna dneska ráno mi prďola úspěšně vyrazil misku s kaší z ruky - měl takovou radost, že se jde papat, šermoval rukama, já se přiblížila a jak jsem ji držela jen zespodu, už to bylo....svěrací kazajku mu dám 😀 ...misku máme zatím obyč, co by.la doma, lžičky jsem koupila v tescu 6ks za 100,-. PLánujem k půlroku koupit nějaké obrázkové, aby věděl, že je to jen jeho nádobíčko.

evikuu
5. led 2009

Teda to je teda "lumpík" ale je vidět že mu chutná 🙂. Tak malá chrupala celé odpoledne od 12h do 16.30 a to jsem jí už šla budit 😀
asi to bude i tím růstovým špuntem protože baští jak divá 😀 takže myska od BABYLOVE dlouho ve skříňce ležet nebude 😀

geminis
5. led 2009

Ahoj,
tak my jako pipisek chválíme misky z IKEA. Jsou v sadě s hrníčkem a lžičkou. Barvy zelená, červená, černá (!), co si pamatuju.
Lžičky ale taky máme z DM babylove a nedáme na ně dopustit. Kromě nich máme i sadu plastových příborů taky z IKEA, v sadě jsou asi 4 barvy a je tam široká lžíce, tu máme na polívku, vidlička, s tou rádi napichujeme, a nožík (ten je ještě tabu).
Dnes je výběr...tak hurá na to!

beruska2x
7. led 2009

pro vetsi deti jsou pekne pribory od Tescomy, dnes jsem je videla ve meste-- takove vesele 😉 a levne

pavlina05
8. led 2009

Ahoj!!
My máme Sassy veselé misky a příbor s teplotním čidlem Sassy a je vše bezva. PAk kelímky do mrazničky tyhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15973469&tab=2

mkr
8. led 2009

my máme tenhle talířek je termo a s přísavkou 🙂, jinak používáme ještě klasický domácí plastový misky

lenul1211
16. čer 2014

my jsme nakoupili nádobí od Petraplast - mají kelímky, mističky, talířky a vše v krásných veselých barvách 🙂 dětem se líbí a můžou se dávat i do myčky 🙂
http://www.petraplast.cz/e-shop/plastove-nadobi...

lenul1211
16. čer 2014
barca_h
14. bře 2015

Ahoj všem, já jsem pro svého malého syna koupila toto http://www.zelezarstvi-urotta.cz/vse-pro-deti-1.... Vypadá to jako blbost ale dětem se to líbí a i jídlo je pak pro ně zábavou.

kesinka89
25. čer 2021

Ahoj holky, oživuji diskuzi, zrovna hledám něco pro dcerku, máte někdo něco silikonového? jak se to udržuje? není to mastné? Děkuji

zuzinazuza22
24. říj 2021
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

Já mám nádobí od Desami a jsem s ním teda moc spokojená. Je to česká výroba.

lenanna
31. říj 2021
Uživatel lenanna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenanna.

@zuzinazuza22 Díky za tip, koukám na to a vypadá to fakt dobře, krásný design a líbí se mi že se vyrábí u nás.