Existuje netekoucí hrneček, který neplesniví?

apollo11
1. zář 2011

Ahoj, nevíte o nějakém dobrém hrnečku, který by netekl a zároveň neměl složitý systém ventilů, které zadržují plíseň? Zkoušela jsem jich už hodně, teď máme Tommee Tippee Explora, ten je sice perfektně nekapající, ale ten ventilek se mi nedaří vymývat tak, aby tam nezůstával šlem a plíseň. Popravdě už mně to dost vadí. Pak máme ještě Mam Trainer, ten se dá vymýt dobře, ale zase když s ním malá zatřese, je to všechno venku.. a z petlahví od Jupíku pít nechce 😉 Podotýkám, že na pití z normálního hrnku je ještě tele 🙂 Nemáte nějaký tip? Co třeba hrneček s brčkem?

ssaara
1. zář 2011

My jsme měli lahvičku s brčkem od Canpol babies a taky se to špatně myje,drží se tam špína,takže jsem ho vyhodila. A mě se opravdu osvědčují pouze petky od Jupíků,které po týdnu střídám,jinak nic 😒

apollo11
autor
1. zář 2011

@ssaara No jo, ty brčka budou asi plesnivět zrovna tak.. Z PET se prý zase při špatném skladování uvolňují škodlivé látky 😒 ale snad to není tak hrozný.

benjik
1. zář 2011

@apollo11 souhlasím se @ssaara ,taky mi příjdou nejlepší petky od jupíků.. Ty špatné látky se uvolňují když je skladuješ příliš dlouho na přímém slunci. Takže jinak se není čeho bát.

apollo11
autor
1. zář 2011

@benjik jj, ale právě jsem četla, že je někdy v obchodech špatně skladujou. Ale těžko říct, jestli se to jen v médiích moc nepřehání 😉 Každop. budu zkoušet, zatím ji moc neoslovily 😉

benjik
1. zář 2011

@apollo11 ne nepřehání,já v jednom hypermarketu pracovala. Nápoje se skladovali venku,takže v létě na ně celou dobu pálilo slunce jak zběsilé.

jop
1. zář 2011

@apollo11 no já nevím, ale máme hrníček od Aventu a podle mě není problém ho jednou za čas rozdělat a vyvařit. Jinak ho pravidelně rozdělávám a čistím, ty jednotlivé části se čistí dobře. Ale petky jsou petky, s těma není práce 🙂

petruskaz
1. zář 2011

máme hrneček s brčkem z dm... zatím nebyl problém... jen občas to jde kolem brčka, ale většinou těsní dobře... teda když to nedrží schválně vzhůru nohama a nelomcuje s tím... na běžnej provoz fajn...

hojda
1. zář 2011

http://juniorstyl.mimishop.cz/detail.php?zbozi=... tenhle má nějakou úpravu, ale nevím jestli je to i proti plísním...

beponka
1. zář 2011

tak my máme od Aventu. ten jde rozdělat a vše umýt a když se to už nezdá tak koupit nové pítko. hrneček s brčkem byl snad nejhorší. opravdu nevím jak vyčistit brčko takže skončil v koši jen co se mi to jen po prochlánutí nezdálo. ale pet lahve od vody Kubík a Jupík jsou nejlepší.

sabuse1
1. zář 2011

my máme zdravou láhev - mají přímo webovky, má pítko jako sportovní láhev, když se zaklapne tak nic neteče a dá se krásně vymýt lahev i pítko, občas to strčím do myčky a nikde nic neplesnivý

stopobezite
10. zář 2011

také jse koupila lahvičku s brčkem Canpol babies a nejradši bych s ní flákla do popelnice. Nejenže se nedá čistit, jak tu mnohé píšete, ale dost mě vytočilo i jak v něm vzniká podtlak nebo co a po otevření na mě několikrát vystříkl obsah + ještě ta lahev snad neteče jen když stojí na stole.......
Zaplaťpánbůh za Jupíky a Kubíky, láhev se vyhodí a za 12 kč koupím novou..