Hledám pítko. Kde ho sehnat?

kutcher
12. říj 2009

Maminky uz dlouho marne shanim nejaky hrnecek nebo flasticku, u ktere je pitko stejne jako u pet lahvi kubik play, bajo, tesco piticka - no proste s takovou tou sportovni cubickou co neni vysouvaci jako u cyklo lahvi a le tu, co se jen otevre vicko - aby byla takto kulata, netekouci, odsavala vzduch - coz mi prave chybi u pet lahvicek a kdyz by to melo ouska, tak by to bylo supr, ale neni podminkou... neznate nejakou firmu, co by neco podobneho vyrabela?

kulimka
12. říj 2009

Ahoj, já kupuji jupíka aqua, je tam taky to pítko a pasuje to na Kubíka tu malou pet láhev je toho myslím 300ml. Je to malé a dobře se to drží. Jinak o ničem nevím taky by mě zajímalo jestli nějaká taková lahvička existuje

iloha
12. říj 2009

Taky nevím, my kupujeme rajec 0,75 ml a ta správná víčka pasují na Jupíky, coly. ALe na pití používáme láhev od coly, nevyfukuje se, tedy vyfukuje, ale nedeformuje a zpět se nafoukne.
Jinak taková láhev by se nám taky hodila 😉

kulimka
12. říj 2009

kutcher, vyzkoušej to pítko z lahvičky rajec, jupík aqua nebo kubík water taky myslím matonni sport. Mám pocit, že je trochu jíné než co používáš. Neteče a odsává vzduch.

kutcher
autor
12. říj 2009

Uz jsme jich par prave vyzkouseli, ale jakmile musi lahev pustit, aby dosala vzduch, tak je hotovo, tak bych prave chtela neco, co ma toto skvely pitko a zaroven to plynule umelo vypoustet z lahve vzduch!

lennis
13. říj 2009

taky je dobrá od Mattoni sport, na větší množství pití ideální

beruska2x
13. říj 2009

aquila fitnes 😉 je to 0,75l malej mi z toho taky pekne pije...

edita84
13. říj 2009

ahojte no aj ja mám tento istý problém ale tú nuby už máme odskúšanú a nevyhovovala nám lebo to sosátko má moc dlhé.ale tá tommy tippy sa mi páči

ikke
14. říj 2009

zn. bibi ma tu vysuvaciu, ale mozno je tam nejaka dierka na vzduch 😕 neviem, na zivo som to nevidela, len som si to teraz vsimla v casopise.
davam holandsky link, ale googlila som a dostat ich aj v CR, len nikde na nete nie je poriadny obrazok 😅
http://www.bibi.nl/bibi_eet_drink_producten.htm

kubinkov
14. říj 2009

Tak malý pije pěkně skoro ze všech pítek. Jen všechny tyhle typy umí i vylívat zmáčknutím lahve. Tak jsem spíš hledala něco, co sám nevyleje, když jedeme autem a řídím. Vybrala jsem od Canpol Babies, která se líp udržuje než Avent.