Hrneček Avent, bílé pítko. Doporučujete nebo ne?

polabanka
24. kvě 2010

Prosím prosím řekněte mi své zkušenosti, jaká je aktuální situace u nových hrnečků...nám to při starším dítěti nehorázně teklo tím odvzdušněním, i když jsem si jistá, že jsem žádnou chybu nedělala, vůbec to nešlo nosit ven, všude louže, i při pití to teklo do nosu, no prostě otrava 😖 , i když jsem přešroubovávala a měnila pítka jak divá 😨 - jen jednou jsem trefila zázrakem na kombinaci, která byla opravdu bezva, používání byla pohoda 😎 . Prostě buď opravdu dobré použité, nebo příšerné 😝 . Tak by mě zajímalo, jak u vás, u nás teda byla každá investice vždycky jak sázka do loterie, nebo jestli už to má výrobce teďka vychytané???

mircka
24. kvě 2010

Ahojky, malej mi z kojení rovnou přecházel na hrníček s pitítkem. Zkoušela jsem různé druhy, ale nějak se nedařilo. 😒 Až pak jsem zkusila avent magic cup. Bílé pitítko hrníček měl a bylo to bezproblémů. Nic neteklo. Jen se pitítko blbě udržovalo čisté (což je nejspíš problém všech pitítek bezrozdílů). Tak se muselo koupit nové. Pak měl ještě zelená pitítka a taky byla bez problémů. Možná jsi měla smůlu na zmetek.

reruna
24. kvě 2010

Ahoj, taky nemáme problémy, máme to bílé pítko, čistím to bez problémů tím malilinkým kartáčkem co bývá součástí kartáčů na dětské láhve, ale je fakt, že třeba když jí malej mrkev a napije se, tak to bílé pítko zůstane oranžový. A nový se stejně doporučuje koupit po 3 měsících používání, stejně jako se mění dudlíky. Až bude mít více zubů přejdem na zelené pítko. Starší syn měl taky tento hrneček a taky bez problémů.

polabanka
autor
25. kvě 2010

děkuju vám

ava
25. kvě 2010

syn ani děti kamarádek se s bílým pítkem Avent nikdy nenaučily. Musí vyvinout velký tah, aby se napily. Velmi se osvědčilo pítko s měkkým plastovým vrškem - typ hrníčku - dá se koupit v DM drogerii, zn.Nuby

ivika18
25. kvě 2010

Náš malý z avent pítek neuměl pít vůbec, ani z dudlíku, tak jsme koupili hrníček, s obyč. pítkem, aby věděl, že se z toho má pít a pak přešli už v pohodě na avent nekapací. A čistila jsem ho mezizubním kartáčkem na zuby 😉

ivika18
25. kvě 2010

jo, ale nakonec stejně nejlepší flaška s brčkem, vypije s ní 2x tolik co z aventu

ivika18
25. kvě 2010

"z ní " samozřemě 😝 , už mi to leze na mozek

kubinkov
25. kvě 2010

Avent není můj oblíbený, musel z domu. Canpol se mi osvědčil mnohem lépe.

kjajule
25. kvě 2010

Avent nám vdycky tekl , šílené louže trošku s ním zamával a už to lítalo všude kolem... 😠
Osvědčil se nám hrníček s brčkem obyč z DM, neteče a vypije toho několikanásobně více než z hrnku nebo pítka, čistíme mezizubním kartáčkem a je to super 😉

mircka
26. kvě 2010

Hrníček s brčkem zn. babylove (DM) jsme používali také. Byly sice dobré - malý se naučil pít brčkem. Ale měly tu nevýhodu, že šíleně tekly. Alespoň nám určitě. Na ven nebo cesty zabalit aspoň do dvou igelitových sáčků a hlídat, aby se náhodou nenaklonil. 😖

ivika18
26. kvě 2010

ten s brčkem z DM se nesmí klopit a taky šplíchá všude okolo, když s ním malý zatřepe. Ale Avent nekapací nám taky tekl, vždycky něco zůstalo v tom ventilku a pak to v nejméně vhodnou chvíli vyteklo. Ale fakt je, že do tašky nikdy.

kjajule
26. kvě 2010

Tak nám netečou , tečou jen když do nich malej fouká, pak je tam podtlak a teče to ven... 😉
Ale nedělá to často takže se to dá vydržet... 🙂
Nebo když tam naleju hodně teplej čaj to taky teče.....
Ale jinak z běžného provozu jsem s nima fakt spokojená 🙂

kjajule
26. kvě 2010

Srovnání :
Avent s pítkem : několikrát se mi vylil celý obsah do tašky , při třepání teče všude okolo, teče malému do nosu při pití... ☹ hrozně mě zklamal protože lashve se savičkama jsou úžasné...

Canpol Babies s brčkem: při otočení lahví vzhůru nohama teče obsah proudem ven, při třepání nemluvě, ten byl snad nejhorší co jsme měli... 😠

Nuby netekoucí hrneček: teče všude kolem závitu i při menším naklonění.... ☹ nedá se to vůbec dotáhnout ☹

Dm hrníček s brčkem: neříkám že je 100% ale v tašce se mi nikdy nevylil, teče jen s horkou tekutinou uvnitř nebo když do něj malej nafouká... 😅 , při třepání nám neteče 😉

aponchie
26. kvě 2010

vseci to kupuji a malokdo z toho chce nebo umi pit ..ten avent je fakt fenomen🙂))mame ho taky po prvni dceri v podstate vsecko ,ale mala pije z flasky klasicke aventky s dudlem a zkousime mekoucke bile pitko a jde ji to,ale ma uz rok takze neni problem pro ni vytahnout kdyz ma zizen.jinak zelene tvrde pitko je na prd...

konoupek
26. kvě 2010

avent jsmě měli také a letěl do koše,pže nám tekl,stejně jako všem známým 😝

polabanka
autor
26. kvě 2010

děkuju všem za názory, zdravím a přeju, aby dětičky dobře pily, jedno z čeho 😝

kubinkov
26. kvě 2010

My měli Canpol nekapající pítko s lahvičkou tvar slza a nikdy mi nikam nevytekl a jednoduše se s tím manipulovalo. Mám Tomi Tepee s nekapajícím brčkem, ale donutit to, aby nevytékal obsah samovolně, chce nějaké extra školení. Já to raději nepoužívám. 😝

martas4
26. kvě 2010

My jsme koupili obyčejný hrníček s bílým měkkým pítkem z Tesca. Pokud se uzávěr dobře dotáhne a není tam moc horká tekutina,tak nic neteče.