Hrneček první skutečný 260 ml, máte zkušenost?

petra_m
18. zář 2013

Máte prosím někdo zkušenost s totym hrničkem?Jak jste spokojeni ?teče?a když to ditě převrati vyteče ?díky moc za vaše zkušenosti

http://www.aventbaby.cz/hrnecek-prvni-skutecny-...

lucieandrlova
18. zář 2013

Neteče. Ani když se převrátí. Ale dceru vůbec nezaujal. Musí totiž přitisknout rty a nasát a vadil jí ten kryt. Nemohla pochopit, proč tam má víčko a my ne. Největší úspěch slavil obyčejný barevný z Ikea. Dali jsme jí tam trochu vody, když se koupala a učila se pít z něho...

pppxx
19. zář 2013

Netece, ale dceru vubec nezaujal. Radsi pije s hrnecku s brckem nebo lahvi se sportovnim vrskem (napr. Aquilla Sport)

ivanka8485
19. zář 2013

Holky, a jak se vám děti naučily pít z těch sportovních lahví. On to ten náš pořád nechápe. At je to s blankou nebo bez, tak to stejně neumí, buď se sleje nebo to nenasaje vůbec. Pijeme pořád z lahve kojenecké, jak mimina a už se občas cítím trapně v kolektivu :D Jako ze skleničky se napije, ale nijak extra a musím to držet já. Učící hrnečky vůbec, jak je tam blanka je to to samé jako ty sporotvní lahve a bez blanky to sleje a vyleje všude. Tady tohle, co píše tazatelka, to ani nekupuju, protože to by stejně nechtěl. Ale je fakt, že jsem nezoušela ty Aquilla sport, jen Jupíky a Kubíky.

mafeska
19. zář 2013

@petra_m mrkni na heureku, je tam na něj spousta recenzí. taky jsem o něm uvažovala a pár lidí píše že teče tak jem od něj upustila. mám kouzelný hrneček a to teče kde může, škoda že mě ta heureka nenapadla dřív, nevyhodila bych aspon peníze z okna, navíc malá mi na něj úplně kašle.

@pppxx můžeš mi rposím tě poradit jak ji mám naučit pít brčkem?

petra_m
autor
19. zář 2013

já jsem na heureku koukala a jsou pomalu všechny kladny až na jeden ale podle mě tam pišou jen ti co jsou spokojeni

pppxx
19. zář 2013

@mafeska dcera se to naucila az v19 mesicich, a hlavne diky presnidavce v pytlku z DM - musi se vycucnout, od te doby pije i z brcka, predtim nevedela jak na to. Chce to zkouset a jednou se urcite zadari 😉

mafeska
19. zář 2013

@pppxx já jíto ukazovala jak na to ale vždycky mi to brčko sebrala a utekla s ním a vrátila v nepoužitelným stavu 😀