• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hrneček s pítkem. Jaký máte zkušenosti?

20. května 2009 
Já souhlasím s alon111, NUK se nám osvědčil nejvíce. Máme doma i avent,ale s tím mu to vůbec nešlo. Když Jsem mu dala NUK,tak pil hned napoprvé. Při naklopení mu kápne do pusinky malá kapička a tak hned věděl co s tím... Taky mi přijde,že z NUKu nemusí tak moc tahat,ten avent mi přišel o dost těžší na sání.

http://www.babydirekt.eu/fc-hrnecek-na-uceni150-ml-v1
11. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewuli: ten vypada dobre, kde to prodavaji krome na netu (hypernova, tesco, rosmann?) Koupim ho, jestli ho sezenu.
11. únor 2009 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alishia, já ho koupila v Hypernově, mají tam teďtyhle samé v kolekci s krtečkem :slight_smile:
11. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi do toho aventu pořád jen foukal :slight_smile:
11. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pruhonnicich? A primo v hypernove nebo v bambuli? Tam manzela hned vyslu.) ja chci taky krtecka :grinning:
11. únor 2009 ve 14:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme vyskusali snad vsetko, samozrejme flasa absolutne nesla, hrnceky cez avent po samotecuce, slamkove ( z toho nam vypije raz za 5 dni cez 50ml naraz). a ujala sa lyzicka, tak pijeme cely den lyzickou :rolling_eyes:
11. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
on z toho aventu pije, ale jak vydechuje tak do toho foukne a tou dirkou mu to vycakne do nosu, a pak je nastvanej a uz nechce dal pit... :unamused: a kdyz mu ten hrnecek drzim obracene tak ten samej pripad akorat mu to tece na bodicko....takze sem akorat tak nastvana. A davas mu z tehlech hrnicku pit i mleko?
11. únor 2009 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
přímo v hypernově
11. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mleko porad davam s flasky, protoze do tehlech hrnicku by se mi to neveslo...malej pije 220ml.
11. únor 2009 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
martina46: si delas legraci? Vzdyt tvoje holcicka uz je velika....to by me nebavilo....
11. únor 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím jsem mléko z toho nezkoušela.On už od malička nechtěl pít mlíčko ani z lahve (jen lžičkou), takže zatím jsem mu z hrnečku dávala jen vodu,abych mu to neznechutila.Byla jsem fakt nadšená,že to hned vzal a nechtěla jsem to zkazit.Teď stačí mu to jen podat a on si to drží a pije sám.
11. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
martina46, já jsem toho taky právě kupu vyzkoušela a chytil se až na NUk.Do té doby taky jen lžička.
11. únor 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my mame lahvicky nuk a s tema sem maximalne spokojena....:slight_smile: Akorat kdyz sem kupovala ten hrnicek tak sem chtela s mekkym pitkem a to sem nasla akorat ten od aventu.
11. únor 2009 v 15:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, toz babo rad, kterej ten hrnek kupit, jestli ten nuk nebo jen nastavce od aventu na flasku :pensive:
hypernovu tady nemame, nemaji ten nuk i jinde?
11. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUK mají i v Kauflandech,DM a myslím že i v Globusu
11. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitrulka a ten se da koupit kde?
11. únor 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry, ani jedno u nas neni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak hold nekam pojedu no :wink: ja videla u nas v bille nuk, ale vsecko az od roka...a jak mekke je to pitko? je to i pro tak male deti (6 mesicu)?
11. únor 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenhle mám konkrétně z finesy... v DM jsem se ale nekoukala...
11. únor 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitrulka: kde se da ten hrnecek koupit a ma take mekke pitko? taky nevypada spatne... :grinning: ale ja pujdu do toho nuku stejne, flasky mi moc vyhovuji.
11. únor 2009 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitrulka a co je finesy? :confused:
11. únor 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
alishia... finesa.. krámek pro miminka... asi za 150,- je měkký a netekoucí, ale snadno to z toho dostává. a když do toho foufá, tak ji to teče jen po bradě, do hrnečku to nejde.
11. únor 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ona asi ještě moc neumí polykat, tak proto
11. únor 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitrulka tak koukam, ze finesa je jen u vas v hradci :grinning:
objedu drogerky a zkusim nejakej nuk koupit, ale jak poznam, ze je to pitko mekke?
11. únor 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.. tak bohužel... Jinak nuk nebo nuby... jsou to rozdílné značky ale asi stejně dobré :grinning:
11. únor 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitrulka, diky objednam ho :wink:
11. únor 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
alishia, ewuli,
je uz velka, no co uz....
prave tam to nebude hrncekom. ona z toho pit vie. hlavne zo slamkoveho. vie za chvilu stiahnut skoro 100ml. ale ona proste nebude. aj mlieko jej chuti, ale z pohara nebude. vypila mi naraz tak max 50ml, potom som musela pokracovat lyzockou.
mame nuby taky pohar tecuci s jednou dierkou, myslela som, ze jej rychlo tecie, pouzivali sme totiz ikeacke hrnceky s troma dierkami, ale nebolo to v tom.
kazdopadne, aspon nejaku sancu vidim v samotecucich poharikoch.
11. únor 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mallory: mekke pitko je z gumy nebo spiss ze silikonu dneska.
11. únor 2009 v 15:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek