Hrnek na čaj v zimě. Existuje něco takového?

pessy1
26. led 2009

ahojky maminy, existuje nějaký hrneček s pítkem, brčkem, ve kterém zůstane čaj v zimě teplý alespon hodinu?jedeme na hory na týden a fakt nevím....děkuji za info.

natalien
26. led 2009

Ahojda, my na Avent hrnku máme termoobal a pití v něm zůstane ještě tři hodiny v poho. Kupovala jsem ho v dětských potřebách. Zn. Bumbaloo

Jde to na jakýkoliv hrneček, lahvičku - prodávají různé velikosti. Mmt. zkusím najít odkaz, pro představu.

natalien
26. led 2009

http://coolbox.4shop.cz/kategorie/termoobaly-bu...

teď koukám, co jsem to tu napsala, není to Bumbaloo, ale Bumbino 😀 😉

pessy1
autor
26. led 2009

díky mooc!!!

minea
26. led 2009

Pessy, my máme tenhle:
Tommee Tippee Kelímek s brčkem a dvojitou stěnou 12+
http://www.babymax.cz/tommee-tippee-kelimek-s-b...

Malá z něho moc ráda pije. Dávám ho ještě do neoprénového obalu. Jak dlouho to ale vydrží teplé ti neřeknu, v náročnějších podmínkách ho nemám vyzkoušený.

jaku
26. led 2009

Minea,máme taky takový kelímek, jen je to zn. Nuby, tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19821735&tab=1 - je to prakticky to samé, ale i když utáhnu tak občas teče-nestává se ti to taky? Naučila se ti z něj malá pít brzo?
Já ho kupovala právě kvůli té termo vrstvě a prcek se trochu napije pak má půlku nalitýho čaje na sobě čímž mi to neřeší situaci do zimy... 😒

minea
26. led 2009

Jaku, teď jsem z toho zmatená, vážně je to Nuby? My máme ten fialový s beruškou a je to Tommee Tippee... 😕. No, trochu teče, do tašky ho dávám pro jistotu v mikrotenovém pytlíku. Ale nic dramatického. Malá z něho právě pila od začátku, vůbec jsem jí to nemusela učit. A je to konečně hrnek, z kterého skutečně něco vypije, u hrníčku s pítkem se dalo mluvit spíš jen o takovém zavlažování pusinky 😅. Jinak když jí dávám pít venku, tak držím pod bradou ruku, aby neměla vodu na oblečení. Nebo se dá použít plína nebo kapesník. Ale je to fakt jenom pár kapek, co jí teče po bradě, nic hrozného.

jaku
26. led 2009

Minea asi máš Tommee Tippee, zrovna tenhle tip s tou beruškou je neroznatelný. Jinak právě když jsem ho sháněla já, tak měli jen holčičí a Nuby i variantu s formulí.Koukala jsem jak se techncky liší a nijak pouze cenově. Mě doma dobře pije z Mamm kapacího hrnku, z netekoucí varianty nee. Právě proto mě štve, že ten Nuby teče když má být nekapací. Pak mám ještě od Canpolu se silik.brčkem a taky teče i když netekoucí, vážně nevím jak docílit toho aby se mi dítě nezlilo.

zdeni1
26. led 2009

Pessy - také máme obal Bumbino, ale myslím si, že nejlepší je stejně termoska. Tescoma dělá Sport termosku, která má takový mačkací uzávěr. Je super a pití vydrží dlouho teplé.

zevina
27. led 2009

přikláním se ke Zdeni, tyhle nerezové termosky jsou bezva, nerozbitné, dobře izolují (myslím že až 24h) já i na kratší výlety nebo nákupy nosím v batůžku malou 1/2 litrovou a pak přeliju potřebné množství do skleničky nebo flašky 🙂 a určitě ji upotřebíš i v létě na studené nápoje

minea
27. led 2009

Já si taky mysllím, že termoska je do hor nejlepší řešení.

pessy1
autor
27. led 2009

děkuji za rady, tak si pořídím termosku, díky!!!!! 🙂 🙂