Hrníček Canpol babies. Voda z něj páchne. Je to ok?

liska71
2. čer 2009

Ahoj holky. Prosím napište mi svůj názor na hrníček s brčkem od CANPOL BABIES,klasický co prodávají v DM.Včera jsem ho koupila klukovi,před prvním použitím jsem ho umyla,opláchla horkou vodou a udělala jsem do něj čaj.Ale když jsem tam nalila horkou vodu,začal strašně smrdět po umělé hmotě. U jiné firmy se mi to nestalo. Je to normální ?

lenkicka
2. čer 2009

Rozhodně není...zkus to zajít reklamovat...nebo zkus napsat na Českou obchodní inspekci, ať se na to mrknou

http://www.coi.cz/cs/

Pro děti by se určitě mělo dělat z "prvotních" palstů...je to výrobek z nových kuliček umělé hmoty, nikoli (jako PET láhve) z recykovatelných...máš tam něco o původu plastu?
např. vím, že Tupperware, či hračky Lamaze jsou z prvotních plastů...takže žádné nebezpečí z otravy nehrozí.

Holky, pokud víte o o dalších výrobcích z prvotních plastů...písněte 😉

miskastehlikova
2. čer 2009

Já mám teda podobou zkušenost,ale z lahvičkou BABYLOVE z DMka,taky jsem jí vyvařila,nalila do ní sunar a hroznej,přímo nechutnej pach☹.tak že jsem jí hnedka vyřadila.Hlavně se mi do dudlíka udělala pr¨ři vyvaření malá dírka☹

Leknička:Myslím,že nová kolekce Fisher Price je taky z prvotních plastů,ale nechci ti kecat

liska71
autor
2. čer 2009

Obal jsem už vyhodila,ale ůčtenku mám.Rozhodně to klukovi dávat nebudu.Napíšu i na COI. Uvidim,jak se k tomu postaví.

liska71
autor
2. čer 2009

Z BABYLOVE mam hrníček s brčkem a v pohodě.Tak nějak mám jistotu akorát u AVENTU, ale oni zase nedělají hrníček s brčkem,coš je škoda.

pistok
2. čer 2009

holky to sem vůbec nepatří co napíšu, ale my jsme koupili malímu džíny v hypernove zn. rifle a jsou jako černé. tedy ne úplne černé, ale hodne tmavé. účtenku jsem si asi nevzala v tom spěchu, protože u pokladny brečel, ale pouští barvu. měl je jenom jednou, ale kolem pasu se mi ušpinilo bodíčko a řekla bych, že docela hodně. ted zítra odjíždím na delší dobu mimo čr, tak to nemůžu řešit. jenom aby jste vědeli, kdyby ste chteli koupit. jsem myslela, když značka, tak budou ok a není to vždycky o značke.

leonik
2. čer 2009

ahojky, tak my měli taky u dcery taky hrneček canpol. Je pravda, že byl cítit plastem zezačátku. Nenalívala jsem tam nic horkého. Vždycky jsem si to vychladila a pak tam nalila. Časem to vyčuchlo, ale hrnek letěl do koše, protože to brčko se hrozně zanášelo a nešlo pořádně vyčistit 😖

soanpe
2. čer 2009

tak já poučívám vše od canpol a nemám s ním problém 😉

jde o to, že se do toho mají lít tekutiny o teplotě do 5O°C

andy80
2. čer 2009

jj přesně jak píše soanpe nesmí do toho přijít úplně vařící nápoj. Čaj dělám do hrnku, po vychladnutí přeleju a mléko nedělám tak horké.

leonik: brčko u hrnečku meju tak, že si na špejli namotám vatu, namočím do jarové vody a vytřu to, potom vypláchnu horkou vodou.

leonik
2. čer 2009

andy: taky jsem to tak čistila, ale stejně časem to zašlo a bylo to prostě cítit pořád 😖

andy80
2. čer 2009

tak to jde ještě namočit do vody s troškou domestosu, pak se to musí hooooodně a dloooooho proplachovat

soanpe
2. čer 2009

hele po čaji ségře smrděj i aventky 😉

a co ty tablety milton, nebo jak se jmenují.
jsou na desinfekci koj.lahviček

já třaba nedávám vůbec Sofinčiny věci do myčky, protože tam je horká voda a ty plasty nasajou v horku pachy