Hrníček Lovi 360° Junior. Vlastní zkušenost

carodejnice
14. dub 2011

Chtěla bych napsat svojí zkušenost s nákupem těchto hrníčků. Zakoupila jsem tyto hrníčky a doma s velkou slávou dětem předala. Bohužel oba dost kapaly. Vzala jsem je a odnesla zpátky do obchodu na reklamaci. Tam bez problémů mi hrnečky vzali a poslali firmě Malewo k vyreklamování.
Jaké bylo moje překvapení, když mi napsali, cituji: "Hrníček je z řady nevylévacích, ne nakapajících, tudíž při manipulaci je možné, že se tekutina z hrníčku uvolní."

Mám pěkný vztek, protože jsem vyhodila 500,- Kč a hrníčky se nedají používat, protože "kapou" opravdu hodně 😠

Při nákupu si na to dejte pozor a hrneček si raději snad vyzkoušejte hned v krámě a vyberte ten, který nekape.

Tak se mi alespoň trochu ulevilo 🙂

bufina
14. dub 2011

@carodejnice No hezký, sem nad ním uvažovala, takže díky za informaci 🙂 No s těma nekapajícíma a nevylívajícíma je to těžký, bych řekla že snad žádnej takovej neexistuje. Aji slavnej drahej Avent kape jako hrom...

xkacatkox
14. dub 2011

také jsem se nechala napálit 😠 s hrnkama je to fakt problém, zatím se nám nejvíce osvědčil od Tommee tippee, uvažuji o koupi lahve na pití sigg

mamkamarketa
14. dub 2011

bohuzel, taky jsem za to vyhodila penize ☹ jedina lahev co OPRAVDU nekape je lahev od kubika a jupika. vsechno ostatni je vyhazoani penez

reruna
14. dub 2011

Ano tento hrníček kape, ale nijak dramaticky, jeho hlavní předností je to, že se z něj pije podobně jako z normálního hrníčku nebo skleničky, z kteréhokoli místa po obvodu díky silikonové membráně a když dítě hrníček převrhne, tak se nevyleje, tak jako normální hrnek. Kupovala jsem ten hrnek s tímto vědomím, myslím, že reklama na něj to takto nějak podává, takže já zklamaná nejsem a klukům se tento hrníček líbí. Nekapající avent nám mimochodem taky dost kape...

luciferdik
15. dub 2011

My jsme tenhle hrnek měli taky a byli jsme spokojení. Je pravda, že občas z něj něco ukáplo, ale že by vyloženě tekl, tak to určitě ne. V tašce jsem nikdy mokro neměla, spíš doma, když malej dělal blbiny, ale to by bylo s každým.

Jinak k těm Sigg láhvím, tu máme teď a ta taky rozhodně není netekoucí, asi tak jako ten hrnek Lovi. Prostě když je otevřená na pití a obrátí se dnem vzhůru, tak taky kape. Ale my jsme s ní moc spokojení, malýmu se dobře pije, nemusí tolika sát jako z mnohých jiných.

bufina
16. dub 2011

@mamkamarketa Jo tak to souhlasím, sou to nejlepší flašky a za pár kaček 😀

jijitka1
16. dub 2011

Já mám Tommee tippee a je perfektní! Malinkato ukápne, ale tak 3 kapky. Ale dobře se z ní prckovi pije!

vera_vila
7. bře 2014

Kape úplně každý netekoucí hrnek, takže já do Lovi 360 jdu, určitě nebude kapat víc, než všechny ostatní... Navíc se nám několikrát podařilo netekoucí hrnky vylít, když synovým "házením" vypadl ten "netekoucí" špuntík atd.

blondys24
10. bře 2014
vranorina
6. led 2016

Hrníček Lovi kape, jen když tam čerstvě nalejete tekutinu. Já vždy naleju čaj, hrníček otočím dnem nahoru a nad dřezem vytřepu trochu čaje, pak už nekape vůbec! Musí tam asi vzniknout podtlak nebo co. Používáme ho asi 2 měsíce a jsme spokojeni! 🙂