Hrníček pro batole, co opravdu nekape. Poraďte

mamkamarketa
7. říj 2010

Neporadite mi nikdo prosim hrnicek co opravdu nekape? Zkusila jsem mothercare, dm, canpol babies... uz se mi nechteji investovat dalsi penize 😢 ale cokoliv koupim, tak to kape, ne-li tece... ma nekdo zkusenost s avent izo?

mamkamarketa
autor
7. říj 2010

@olgas mozna, ty gumovy cosi jakoby tim zarem zkrabati. rozhodne bych to do mycky nebo mikrovlnky nedavala.

lamarika
7. říj 2010

@mamkamarketa jinak kdyby sis ho pořídila, tak je tam psáno, že se nemá dávat do myčky, ale já dávám a zatím žádná závada

mamkamarketa
autor
7. říj 2010

@olgas my sme to poprve zkusili v 13 mes. a slo to hned. 8 mes muze byt moc brzy...zkusila bych klasicky brcko nejdriv, jestli pochopi,ze to nemusi otacet a ze staci jenom sat

pajafra
7. říj 2010

My máme s brčkem z Tesca a nekape a ještě od Aventu a s tím jsem taky max spokojená - občas se sice kapka objeví, ale nic tragického.

illy
7. říj 2010

@mamkamarketa @jesterka01 - jo jo, to je přesně ta řada, jak má jesterka. Tady je fotka našeho. Jen je okousaný (Jiřík teď kouše všechno) a prostě používaný.

mamkamarketa
autor
7. říj 2010

holky diky moc za rady!!!!

illy
7. říj 2010

@evena my máme jeden s brčkem a použili jsme ho párkrát jen na čistou vodu, právě z toho důvodu čištění. A Jiřík a brčko stejně moc nebere.

illy
7. říj 2010

@mamkamarketa ten co nafotila jesterka by měl být ten menší s měkkým pítkem o kterém jsem psala, pokud si dobře pamatuju.

jesterka01
7. říj 2010

@illy ano, to je ten menší, brala jsem ho zejména kvůli těm ouškům, malá se z toho teprve učí pít a tak se jí to lépe drží 🙂

neu.sona
7. říj 2010

@illy kde jsi koupila ten hrneček s hasičema? My jsem ho dostali, když se malý narodil, ten absolutně neteče, ale už nemohu přesně takový sehnat ☹

jesterka01
7. říj 2010

@neu.sona no ten je právě z toho tesca značka My Baby´s mají více druhů, buď ten co mám na fotce já, nebo ten co má na fotce illy

neu.sona
7. říj 2010

@jesterka01 super, já ho beznadějně sháněla. ten je nejlepší. z dm nám taky neteče, ale není to ono 😎

jesterka01
7. říj 2010

@neu.sona no po pravdě, já sáhla po prvním nejlevnějším co jsem viděla, máme ho jen aby si zvykla na pítko, protože mě už rozčiluje, jak jí pořád všude teče pití z dudlíku...ale jsem s tím hrnečkem fakt spokojená, za málo peněz hodně muziky...pítko je měkké..sice si s tím zatím víc hraje než pije, ale snad to časem pochopí 🙂

neu.sona
7. říj 2010

Pítko je měkké? My ho máme tvrdé a to vyhovuje, tak snad seženu podobné...

jesterka01
8. říj 2010

no úplmě měkké není, je gumové, ale zkousnout se dá ....teda malá ho nezkousne, já třeba jo...

illy
8. říj 2010

@jesterka01 vím, že není úplně měkké, ale je měkčí než to u toho našeho, to je čistý tvrdý plast.
@neu.sona Kupovala jsem ho před rokem v Tescu, už ten s hasičema nemají, ale mají jiné kombinace - myslím že světle modrý s červeným vrškem nebo růžový s červeným vrškem.

zubecek
8. říj 2010

my jsme měli jediný, co opravdu netekl, NUK, netekl, nekapal, ani v kabeli, a hlavně skvěle se udržuje - nemá žádný ventil ani brčko
jinak jistota na cesty, co vam nikdy nevyteče, jsou plastové lahve ad např. mattoni sport nebo kubík watter, co se používají pro větší děti, ale to víčko je na stejném principu jak právě ten NUK - takže se z toho naučí pít i ještě skoro miminka
Nuk stál asi 23O, ale avent je ještě dražší, teče a špatně se čistí

smajlik
8. říj 2010

my jsme včera pořídili nový hrneček - skleničku, Simonka mi nechce skoro z žádného pít 😠 anebo kapou a tečou. Z toho nového jsem nadšená a malá taky 😀 , neklouže po stole, dá se nosit i normálně v tašce (akorát s těma ušima zabere víc místa) protože je na něj opravdu pevné víčko. A neteče ani při třesení . Je to od Lovi - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26108079&tab=1 . Opravdu spokojenost na obou stranách, tak snad nám to vydrží 🙂

joplin
8. říj 2010

Ahojte, taky máme od Lovi,ale takovou flaštičku - hrníček, uvnitř v savičce ja takový odjímatelný kaučukový regulátor - přes který opravdu neteče, jen když dítě saje..pokud ho vyndáš hrníček pak teče normálně.......
http://www.johany.cz/krmeni-/nekapajici-hrnicek...

pá J.

beras
8. říj 2010

Já sjem měla Avent a začal taky kapat 😠 a ještě malej dostal Nuk od 8 měsíců a ten je teda super.NEKAPE 😀 aspn nám NE. 😀

mamkamarketa
autor
8. říj 2010

@smajlik my meli ten modry,ale cca po 3 tydnech zacal kapat :(

joplin
8. říj 2010

Nám kapaly skoro všechny od Canpolu

ines22
8. říj 2010

Ahoj my měli tenhle a http://www.mall.cz/detske-hrnky-lahve/avent-kou... naprosto super, pak sme jen vymenili tu savicku nebo jak se to jmenuje a mel ho az skoro do 1,5 roku. Pak už sme koupili Jupíka a pije z toho nebo hrnečku.

brusinka.pusinka
8. říj 2010

my máme tento a je skvělý nekape a stojí 60 kč máme ho už 6 měsíců a teď jsme koupili nový, kvůli savičce 😉
http://www.malewo.cz/obchod/56509.htm

fifa79
8. říj 2010

mamkamarketa: tento hrníček jsem koupila v Tescu za 49,- a jsou to nejlépe investované peníze.Vyzkoušela jsem taky mnoho druhů....od aventu počínaje ,přes lovi,nuk,mam........ DM konče.Skutečně nekape a Denisek se z něj naučil pít okamžitě.

smajlik
8. říj 2010

@mamkamarketa : to je pak jak u Aventů, tam taky musíš cca po měsíci měnit "těsnění" - tady u toho Lovi hrnečku vyměníš tu silikonovou membránu a kapat to nebude . A hlavně stojí dva kusy jen 49,- Kč takže taky dobrý . I prodavačka mě na to upozorňovala.

evatk
8. říj 2010

@smajlik o tom jsem taky uvažovala, ale odradila mě cena, resp. že nevíš, jestli dítko z toho bude pít

smajlik
8. říj 2010

@evatk : to chápu, já ho taky koupila jako "poslední možnost" když ostatní hrnečky selhaly, pak ještě zbýval Nuk teda, ale oslovilo mě to Lovi 😀

evatk
8. říj 2010

@smajlik a vy sjte přeci jen starší, i když eliška se dobře tváří na normoš hrnek, ale z toho má víc na triku než v pusině... no ještě uvidím, ale to kapání u toho našeho mě točí

smajlik
8. říj 2010

@evatk : tak u nás se hrnek klasický sice líbí, ale zahryzne se do něj a vše teče kolem 🙂, a to trénujeme docela dlouho 😅 , třeba budete úspěšnější, když jeví o hrnek zájem už teď