Hrníček pro batole, co opravdu nekape. Poraďte

mamkamarketa
7. říj 2010

Neporadite mi nikdo prosim hrnicek co opravdu nekape? Zkusila jsem mothercare, dm, canpol babies... uz se mi nechteji investovat dalsi penize 😢 ale cokoliv koupim, tak to kape, ne-li tece... ma nekdo zkusenost s avent izo?

neu.sona
7. říj 2010

Ahoj, ten mi taky teče 😉 . Já mám hrneček z DM, dokonce dva, ten nekapající a s brčkem a opravdu oba dva netečou. Ale Avent Izo jsem hned posílala zpět, vyměnila jsem ho za Tomme Teppee a taky nám teče :(

lamarika
7. říj 2010

Já bych taky doporučila ty hrníčky s brčkem. Mám jich doma hned několik. Ty z DM Canapol babies mi teda tečou, ale koupila jsem ještě v lékárně od firmy Nuby a naprostá spokojenost. Dokonce mám jeden tady ten od Nuby termoregulační a opravdu v něm tekutina zůstane dlouho teplá či studená.

evatk
7. říj 2010

@neu.sona myslíš přímo tu jejich značku babylove? nemůžeš vyfotit?

my máme fisher price a kape

mamkamarketa
autor
7. říj 2010

@neu.sona Aven izo taky tece, jo? takovy penize stoji :(

neu.sona
7. říj 2010

Jo, hned jsem ho vracela :(

mamkamarketa
autor
7. říj 2010

@lamarika od Nuby? A je s brckem nebo hubickou? Nemuzes dat fotku? Prosim prosim

lamarika
7. říj 2010

@mamkamarketa jj od Nuby a je opravdu s brčkem. Obrázek dodám během chvilky 😉

mamkamarketa
autor
7. říj 2010

dekuju 😉

jesterka01
7. říj 2010

tak my máme nekapající hrneček s hubičkou z tesca asi za 60kč, nekape ani neteče, jsme s ním naprosto spokojení... 🙂

lamarika
7. říj 2010

http://www.forbaby.cz/zbozi/1054548/20485/-1/-1... tady je. Máme přesně tenhle zelený a ještě takovej malovanej, ale ten tady není.
http://www.forbaby.cz/zbozi/1054524/20485/-1/1/... a tady ten máme taky. Sice neteče, ale syn se z něj naučil pít až teď

illy
7. říj 2010

My používali dlouho flašku od Mamu, pak koupilii avent a ten teda tekl, pak zkusili Nuby se silikonovým vrškem, to bylo lepší, ale taky tekl a na konec jsem až do teď nejspokojenější s obyčejným z Tesca za 59kč. Má ventil, který se dá vyndat. Jediný, co má ten náš je tvrdé pítko, ale koukala jsem, že ho začali vyrábět v menším s měkým pítkem. Bohužel jsem nenašla nikde fotku, tak pokud si vzpomenu, tak zítra vyfotím.
@mamkamarketa Bohužel jsem si myslela, že Avent je díky ceně a značce kvalitní, ale opravdu jsem zkusila 3 typy a všechny tekly. Hodně velký pblm je hlavně ventilační dírka v té gumové části, kdy když Jiřík pil a měl hrníček naklopený, tak tou ventilační dírkou tekla tekutina a on se zakuckával.

mamkamarketa
autor
7. říj 2010

@jesterka01 jako ta tejich tesco znacka?

mamkamarketa
autor
7. říj 2010

@lamarika diky moc, libi se mi velikost, ze se tam da nalit vic cajiku 😉 ty si rikala, ze mate jeste naky ten termoregulacni?

jesterka01
7. říj 2010

jéé, to už netuším, ale přidávám foto

evena
7. říj 2010

ahoj, nám nekape hrneček Avent 200 ml http://www.babykseft.cz/avent/avent-kouzelny-hr...
a od FP nekape ale přímo teče 😝 ale našel využití aspoň na kaši..
ten avent izo sem chtěla kupovat taky.. tak děkuji za ušetřené peníze 😉

lamarika
7. říj 2010

@mamkamarketa jj, je taky od Nuby, ale ten se mi ještě nepodařilo najít 😒 Vyfotila bych ho, ale nemůžu najít kabel abych přetáhla fotky do compu. Prakticky je skoro stejnej. Má stejnej tvar i brčko, ale je menší (270 ml), více barevnej a je dvojitej.

mamkamarketa
autor
7. říj 2010

@illy diky moc. je to k vzteku, clovek si mysli,ze cim je to drazsi, tim to bude vetsi kvalita 😠 avent izo prodavaji v mothercare za skoro 500! jestli si na me vzpomenes s tou foteckou, byla bych rada,ale stacil by mi i popis 🙂

mamkamarketa
autor
7. říj 2010

@lamarika bezva, najdu si ho nekde na webu. a cenove?

evena
7. říj 2010

taky sem se chtěla zeptat.. ty hrníčky s brčkama, jak se vám to udržuje? máme obyčejný z tesca, malé ho zatím moc nedávám, nějak se mi nelíbí totiž to vymývání brčka 😝 nebo máte nějaké malé kartáčky na čištění?

olgas
7. říj 2010

jé holky, to jste mi padly do oka s touto diskuzí. Já mám hrneček MAM a po dvou měsících mi někdy prostě kape, nevím jestli to špatně zavřu nebo co ale kape. Teď jsem vytáhla nový co jsme dostali od firmy Lindam, nekapal, ale jak jsem ho rozdělala ,že ho umeju, tak kape. Tak taky nevím, jestli jsem tomu nějak ublížila nebo co . Ale začínám na kapající hrnečky rezignovat.
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, ty hrnečky s brčkama, zvládnou z toho pít i 8 měsíční mimi?

mamkamarketa
autor
7. říj 2010

@jesterka01 toho jsem si nikdy v tescu nevsimla. no vypada to, ze si udelame zitra s malym honbu na hrnicky 🙂 a dekuji za fotecku

jesterka01
7. říj 2010

@evena my teda hrníček s brčkem nemáme, ale tak mě napadá, že by to šlo třeba vyčistit vatou namotanou na špejly... 😉

lamarika
7. říj 2010
mamkamarketa
autor
7. říj 2010

@olgas davas je do mycky?

lamarika
7. říj 2010

@mamkamarketa je tam v tý kategorii, pak i větší

olgas
7. říj 2010

@mamkamarketa nedávám, myčku nemám. Jenom ten čaj ohřívám v mikrovlnce. Myslíš , že to vadí?

jesterka01
7. říj 2010

@mamkamarketa už jsem si vzpoměla na tu značku je to My Baby´s,

mamkamarketa
autor
7. říj 2010

@evena dm prodava specialni tenounky kartacek delany prave na vymyvani brcek

mamkamarketa
autor
7. říj 2010

@lamarika diky mockrat koukala jsem,ze ten kamenny obchod neni tak daleko, tak tam zajedem tramvaji alespon nemusime platit za postovny.

evena
7. říj 2010

@mamkamarketa jé tak to sem vůbec netušila a to tam chodím často, díky za radu 😉