Hrníček s pítkem. Od kdy můžeme začít používat?

hanulinek
12. pro 2007

Ahoj maminky! Chci se zeptat - od kdy jste začaly používat hrníček s pítkem? Malá mi začíná odmítat láhev s dudlíkem. A dávat jí mléko po lžičkách je na dlouhý lokte...Je nám 6.měsíců.

f.nina
12. pro 2007

Náš malej má taky 6 měsíců a už tři týdny krásně pije z hrníčku s pítkem,hlavně záleží na tobě kdy začneš podávat a taky na dítku jak je šikovné,malímu trvalo týden než jsi na to zvyknul 😉

kacka79
12. pro 2007

Ahojky, tak my to zkoušíme pár dní a moc nám to teda nejde..no Filip to vždycky žužlá a pak to odhodí a chehtá se, jakej to dělá randál 😀

hanulinek
autor
12. pro 2007

Teď mi manžel říkal, že jí ten hrneček dávat nemám, prý je to moc brzy a abych jí ho nezprotivila předčasně. Tak nevím..

f.nina
12. pro 2007

Všude na tech hrníčkách máš napsané od 6 měsíce,a neboj nezprotivýš ho chce to jen trénink a trpělivost 😉

kalu
12. pro 2007

Naše malá má 8,5měsíce a z lahvičky nepila nikdy.Do 6 měs. byla plně kojená a pak jsem začala zkoušet hrneček z pítkem, ale ona nechtěla pít vůbec, ˇjinou tekutinu než MM začala pít teprve kolem 8 měsíce.Máme ten hrneček "nevylévající", ale já jsem jí povolila ten ventil, aby nemusela tahat a teklo jí to samo, i když se u toho poleje,aby vůbec věděla co s tim, a až to bude mít zažitý, tak jí ten ventilek chci dát zpátky.

terezkaaa
13. pro 2007

holky,není to moc brzo,už od šestýho... 😕

tiki
13. pro 2007

My taky do 6ti mesicu jen kojily, pak jsem davala hrnecek s pitkem v kombinaci s normalnim hrneckem, s obojim se naucila zachazet docela brzy, ale tomu piti zpocatku taky moc nedala, tak tri loky a konec.

kristi
13. pro 2007

Mie je 10 m a jeste z nej nepije

llenda
13. pro 2007

Malej pije s hrníčku s pítkem už od 4měsíce a týdnu. Máme hrníček od Avent a tam jsou ty pítka:od 3měsíce a od 6měsíce.
Když to dělají už pro 3měsíční,tak si myslím že v 6měsících už to dávat klidně můžeš.Záleží na každé mamině.Některý děti hrníček nechcou a třeba do 2let chodí s flaškou s dudlem. 😀

morusa
13. pro 2007

Já si myslím, že vzhledem k tomu ,že každý dítě je jiný, tak má taky svůj čas na všechno - svůj čas na to začít s příkrmama, svůj čas začít chodit na nočník, svůj čas začít pít z hrníčku aneb to ,co dělá jedno v šesti měsících, nedělá to druhé, ale proto není o nic zaostalejší, to jen my máme pořád tendence srovnávat a studovat všude možně, co už by měl v tu konkrétní dobu umět.Hrníček máme taky koupenej, zkusila jsem Matyášovi dát do toho dvakrát čaj, vůbec si s tím neuměl poradit, tak jsem hrníček zase hezky schovala, zkusím to třeba zase za měsíc a když to nepůjde, tak se z toho nezblázním,přijde den, kdy mu to půjde samo. 😉

majaaita
14. pro 2007

Já koupila hrníček dneska, chytit to umí dobře, pití mu docela jde, ale jestli se z toho bude umět napít pořádně - aby dost vypil - ukáže čas.
Jinak to vidím jako Morusa 🙂 Až bude mít čas, on to pochopí 🙂

Výběr je dost velký co do druhů i "od měsíců".

kacka79
14. pro 2007

Dneska jsem v shopu viděla hrneček od Aventu 3-6 měsíců... no není mi jasný, jak by to to dítě ve 3 měs drželoo.. 😅

aponchie
15. pro 2007

to je totalni blbost...mala se to naucila az po roce a pul chtela flasku mela ji a neresim to proc porad skracovat detem detske radosti????????do6let je detstvi pak uz jen povinosti skola atd ... 😎