Jak přejít ze savičky-dudlíku na hrnek s tvrdou savičkou?

mnaulink
29. kvě 2012

Ahoj maminky, prosím o radu, dcera už nemuže mít klasickou savičku, protože to rozkouše, ale z tuhé savičky nechce pít, neví jak na to..

kathy.skal
29. kvě 2012

ona na to přijde, nechala bych jí pěkně s lahvičkou pohrát 🙂 Nám se místo skvělých drahých extra lahví hrozně osvědčila lahvička od Kubík water, má membránu, takže pití nevyteče ven a děti systém pochopily během hodinky. Chce to zkoušet. Co my vyzkoušeli lahví, hrnečků... než jsme skončili u flašky za 15 Kč 😀

pejtho
29. kvě 2012

Zkuste třeba pítko od Aventu, Bebe-jou. Nejsou to klasická tvrdá pítka, ale je to měkká guma a pro děti příjemnější.
Hodně doporučují i hrnečky z DM. Chce to vyzkoušet více druhů a něco vyhovovat bude 🙂

llluckaaa
29. kvě 2012

To je jen otázka času, kdy na to přijde. Nám nejvíc vyhovuje od Aventu savička na sportovní láhev. Ty láhve od Kubíků, Rajců ap. nemám ráda, hlavně proto, že to jsou lahve na jedno použití a nedají se pořádně vymýt ani sterilizovat, ale jinak fungují dobře.

ja.na81
29. kvě 2012

hm hm hm, memu synovi budou v lete dva a z hrnecku s tuhou savickou neumi pit dodnes... mel/ma proste porad ty mekke (konkretne ted tuhle flasku http://nuby.com/de-de/nuby/cups-spouts/1214/ ) a doma holt pije z klasickeho hrnecku... obcas si ze skrine vytahne ten jeden jediny hrnecek s tvrdou savickou co mame (NUK) a proste se z toho nenapije... ale je teda fakt, ze on umyslne ty mekke dudle nikdy nekousal, takze nam jeden vydrzi dost dlouho

petruskaaa
29. kvě 2012

My jsme třeba tyhle hrnečky s tvrdým pítkem absolutně sabotovali.Dcerka nějak těsně po roce přešla z dudlíku rovnou na tu lahvičku s pítkem,jak se v tom prodává Kubík Waterr a tak.A později i hrnek s brčkem. Mám doma plno hrnečků a všechny jsou nepoužitý 😀

stoupicka9
29. kvě 2012

Ahoj nám se osvědčil hrneček od LOVI 360 junior. Dá se pít z jakékoliv strany a je měkký. dám ti odkaz na jedny stránky kde jsme ho kupovali. http://www.e-detskysvet.cz/scripts/zbozi.php?KI...

mucu
30. kvě 2012

Přesně jak tu píšou některý maminky nejlepší je lahev od Kubíku 😀 můj 13měsíční chlapeček z ní pije a v pohodě přišel na to během pár minut jak má pít ..A 3letej z ní pije taky ..a to jsme kupovali různý hrnky přesně jak píšeš oba mi tu měkkou savičku ukousávali 😀 hrnek s tvrdým pítkem máme taky a občas z něho můj starší pije ..zkus tu lahev od kubíka 😉

ahojkyy
30. kvě 2012

ahoj. No ja som to malemu dala proste do ruky, na flaske, pohral sa a naucil sa, behom par min. Ked to zvladnu morcata a ine hlodavce jak som sa dnes v obchode divala, nase deti na to tiez pridu, neboj 😉 😀 Len mu to jednoducho daj, pride na to 🙂