Jaké pítko na čaj/vodu mám zvolit?

keila
6. čer 2012

Ahoj, potřebuju pítko pro malou (15 měsíců), které neteče, savička nepůjde rozkousat a čaj/voda z něj půjde snadno pít, aby nemusela moc sát. Poradíte?

jankadudova
6. čer 2012

My po dlouhem a ne prilis uspesnem zkouseni zvolili brcko lahev z DM drogerie. Je bezva. Kouzelne hrnecky apod u nas neprosly, ale maminky si je chvali. MYslim ty Aventacke🙂

ankava
6. čer 2012

Moje holka (17měs) nechce skoro vůbec pít, nakoupila jsem asi dvacet různých hrnečků netekoucích, tekoucích, kouzelných, s brčkem, obrázky a podobně a stejně bez úspěchu. Největší úspěch u nás má normální lahev ze supermarketu s vytahovacím uzávěrem(např Figo)., případně s uzávěrem, které má pojistku proti vylití ( např.Kubík). Dávám do nich vodu i čaj. No a nejlépe a nejvíce pije z normálního hrnku, jen to vždy končí politím 🙂

slunicko26
6. čer 2012

my máme od Nuk junior cup, sice teče, ale pítko je gumové, používala jsem také od Kubíka, Jupíka, ale převážně pijeme čaj tak se mi to zapařovalo a smrdělo 🙄

hasky24
6. čer 2012

U nás akceptuje pouze od Tomme Tippe jejich láhve rostou s náma 😀 😀 😀 😀 😀

forji
6. čer 2012

chvilku avent hrnek netekoucí a jak zkusila water, tak už nic jinýho 🙂))

xuxie
7. čer 2012

Ty z DM jsou fajn. My měli všechno a všechny...a nefungovalo nic. U nás to bylo prso - flaška - hrnek a teď obyčejná půllitrová petka, tu má nejradši. Pije z ní jak profík - líp než já 🙂

barevka
7. čer 2012

U nás o 6 měsíců Avent, jen se měnily savičky. Teď už to střídá buď kouzelný hrnek nebo klasický kelímek či skleničky. Občas koupím pití v PET s pístem, má ho například Rajec a to jí hrozně baví 😉

maiky
11. čer 2012

u nás má úspěch lahvička od Farlinu .. má široké pítko a neteče pokud s ní malý vyloženě nedělá hlouposti ..